Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.10.2008, 18:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Pc Cok Gec Aciliyor

Pc Cok Gec Aciliyor
Eğer bilgisayarınızın işlemcisi ve ram ı yüksek ama yinede çok geç açılıyorsa bilgisayarınızın açılışında bulunan programalrda sorun vardır.

Bu programları silerek çözüme ulaşabilirsiniz.
Denetim Masasından Program Ekle Kaldır bölümünden kullanmadığınız programalrı kaldırabilirsiniz.

Bilgisayarınızın açılış programlarını kontrol etmek ve düzenlemek için.

Başlat-> Çalıştır-> Msconfig

Yazdıktan sonra açılan sayfada başlangıç kısmında bulunan listeden açılışta çalıştırmak istediğiniz programalrı seçebilirsiniz.

SİZLER İÇİN RENKLİ BİR PLATFORM GENİŞ PORTAL WEBMASTER KADINCA VE HERŞEY BURADA
Mesaj22.10.2008, 16:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir de ben tecrübemden yararlanarak eklemek istiyorum.Şimdi bilgisayarı yen i öğrendiğim dönemlerde DİSK BİRLEŞTİRİCİSİ diye bir şey görmüştüm bilgisayarda.Ben biraz kuracalamaya meraklıyımdır.Bakalım bu nedir,ne işe yarar diye bakmak istedim.Sonra diskleri birleştire tıkladım,biraz zaman geçince bilmediğim bir şey şimdi pc ye bişey mişey olur dedim iptal ettim.Ettiğime de bin pişman oldum.Bilgisayarı açacağım bekel bekle açılmıyo...Açıldı,internete gireceğim bekle bekle pencere gelmedi..Oyun oynayayım dedim pc imde sorunsuz tıkır tıkır çalışan oyunda 5 saniyelik yolu15 saniyede gitmeye başladı, görüntü acayip bir şekilde takılıyor...Neyin ne olduğunu öğrenince aklım başıma geldi.Diskleri birleştirince hiç birşey kalmadı.Artık pc normal bir hızda açılımaya başlamıştı. Smile
Mesaj24.10.2008, 08:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım bunu çözmenin en kısa yollarından biri
başlat:çalıştır:msconfig yazıp oradaki tüm başlamgıç seçeneklerini kaldırmaktır sorun virüsten değilse fikrimin işe yaracağından eminim
cihat_kezer_1991( at )hotmail.com bilgisayar bilgisi paylaşmak isteyenler buraya Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Surprised Surprised Surprised
Mesaj03.11.2008, 16:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkürler

Önceki mesajları göster: