Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.10.2008, 07:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Çerçeve

Sitemi beyaz renkli çerçeve içerisine almak istiyorum.www.pit10.tr.gg deki gibi olabilir.
Mesaj25.10.2008, 07:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteyi GeneL OLarakmı Çerçeve İçine ALmak İstiyorsun Yoksa Konu Veya BöLüm Mü?
Mesaj25.10.2008, 07:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

html-kodlar yazmış:
Siteyi GeneL OLarakmı Çerçeve İçine ALmak İstiyorsun Yoksa Konu Veya BöLüm Mü?

Genel olarak almak istiyorum
Mesaj25.10.2008, 09:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

bunu deneyebilirsiniz

Kod:
<STYLE type=text/css>BODY {   BORDER-RIGHT: #ffffff 15px outset; BORDER-TOP: #ffffff 15px outset; BORDER-LEFT: #ffffff 15px outset; BORDER-BOTTOM: #ffffff 15px outset  }  </STYLE>    <STYLE type=text/css>BODY {   SCROLLBAR-FACE-COLOR: #ffffff; SCROLLBAR-HIGHLIGHT-COLOR: #ffffff; SCROLLBAR-SHADOW-COLOR: #ffffff; SCROLLBAR-LIGHT-COLOR: #ffffff; SCROLLBAR-ARROW-COLOR: #ffffff; SCROLLBAR-TRACK-COLOR: #ffffff; SCROLLBAR-DARKSHADOW-COLOR: #ffffff }  </STYLE>

tasarımın üzerindeki yazı kısmına ekleyin

iyi çalışmalar Wink
Mesaj25.10.2008, 10:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

peki mesela ben bunu farklı renklere dönüştüreceğim renk kodlarını biliyorumda mesela mavi olacak 'blue' bunu kodun hangi yerlerine koymam lazım?
Mesaj25.10.2008, 12:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

haberankara yazmış:
peki mesela ben bunu farklı renklere dönüştüreceğim renk kodlarını biliyorumda mesela mavi olacak 'blue' bunu kodun hangi yerlerine koymam lazım?

Kod:
<STYLE type=text/css>BODY {   BORDER-RIGHT: #ffffff 15px outset; BORDER-TOP: #ffffff 15px outset; BORDER-LEFT: #ffffff 15px outset; BORDER-BOTTOM: #ffffff 15px outset  }  </STYLE>    <STYLE type=text/css>BODY {   SCROLLBAR-FACE-COLOR: #ffffff; SCROLLBAR-HIGHLIGHT-COLOR: #ffffff; SCROLLBAR-SHADOW-COLOR: #ffffff; SCROLLBAR-LIGHT-COLOR: #ffffff; SCROLLBAR-ARROW-COLOR: #ffffff; SCROLLBAR-TRACK-COLOR: #ffffff; SCROLLBAR-DARKSHADOW-COLOR: #ffffff }  </STYLE>

Kodun içindeki
Kod:
#ffffff

Yerlere istediğiniz renk kodunu koyarsanız değişim olacaktır....

Renk Kodları için...

intihal Arkadaşımızın yaptığı http://www.fileden.com/files/2008/7/3/1987520/renk.swf

adrese bakabilirsiniz...

Selametle...
Mesaj25.10.2008, 12:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok teşekkür ederim
Mesaj25.10.2008, 12:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

rica ederiz

iyi çalışmalar Wink

Mesaj25.10.2008, 12:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

haberankara yazmış: