Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.10.2008, 18:27 (UTC)    
Mesaj konusu: 18Wos Long Haul Nedir Senden Çekeceğim Çok Garip Bir Oyunsun

Size geçenlerde bu oyunda ufo gördüğümü söylemiştim.Bu yaşadığım ilginç olayların ekran görütülerini aldım.Şimdi bakın bakalım neler yaşamışım.

Tır iki kasalıylıdı...İki kasanın arasındaki boşuluğa direk takılırsa ne olur?
Böyle olur...

Peki Bunun Çözümü Nedir???
Kasayı Orda Bırakmak Tabiki...

Onca Yol Gittikten Sonra Nihayet Yükü Bırakma Noktasına Geldim.Kasa Yine 2 Vagonlu.Oda Ne!!!Geri Geri Gelirken 2 Vagon Birbirinden Ayrıldı.Bu Olaydan Sinir Krizi Geçirdim.2 Saat Bu Yükü Taşımıştım.Sonu Hüzünlü Bitecekmiş Demek Crying or Very sad

Buzda Dans Yarışmasına Birara İçimden Tırla mı Katılsam Dediğim Omuştu
Rolling Eyes

Sonradan Anladım ki Buzda Tırla Kaymak Bana Göre Değil.Çünkü Başım Aşırı Dercede Dönmüştü.Başım Dönünce Felaket Geldi.Kasayı Bıraktım Buzun Üstünde Yola Çıkayım Dedim.Sonraaaaa..... Exclamation Exclamation Exclamation

Neyseki Şans Benden Yanaydı Tırı Kurtardım.Neyse.Bir Sonraki Hadiseye Geçelim.Aşağıdaki Mavi Aaraba Benim Kadar Şanslı Değilmiş.Arkadan Bİr Vurdum Yokuş Aşağı Takla Ata Ata Bu Pozisyonu Aldı Garibim Laughing

Gene O Mavi Araba İyiymiş Vallaha.Ben Vurunca Öyle Oldu.Ya ben???Düz Yolda Tırı Deviren İlk Türk Olarak Tarihe Geçmem An Meselesi.

Yolda Giden Masum Bir Tıra Kural Tanımaz Ben Sol Arka Tekerlerine Birden Vurunca İkimizde Birbirimize Takıldık.Ne O Gidebiliyo Nede Ben... Idea Ama Çözümünü Bulmuştum. Arrow Oyunu Yeniden Başlatmak Mr. Green

Ben Oyunda Biraz Asabiyimdir.Bu Bazen Sürüş Şeklime De Yansır.

Sadece Tır Oyunlarının Dışında Uçak Oyunlarını Da Severim.Bu İki Tür Oyun Bir Araya Getirilseydi Aynen Aşağıdaki Gibi Bir Oyun Olacaktı.Aslında İkisinin Karışımı Bir Oyun Çıktı da Piyasada Bu Oyun Tır Similasyonu Diye Geçiyor Mr. Green

Uçmak ve Aynı Anda Tır Sürmek İlginç Bir Deneyimdi Benim İçin.Hadiselere Devam...Bizim Okulda 84 Kilo Ahmet Vardı.Yeni Bir Program Geliştirmiştim.Ahmeti Kobay Olarak Kullandım.Deneyde Terslik Oldu Ve Ahmet'i Yanlışlıkla 18 Wheels of Steel Long Haul Oyununun İçine Yolladım.Ahmet Oyundaki Tırdan Birinin Üstüne Düşünce Tır En Az Şöyle Yarım Metre Yere Gömüldü Araç.Ahmet'e Ne Olduğunu Sormayın Çünkü O Kendini Oraya Uydurdu ve Artık Oyunda Tırcılık Yapıyor.Oyunu Arada Bir Oynadığımda Karşılaşıyoruz Bazen.İşte Ahmet'in Üzerine Düştüğü Tırın Vaziyeti.Vallaha Ahmet'e Değil Güzelim Tıra Üzüldüm.

Ha Bu Arada Ahmet'i Oyunda Görürseniz Selamımı Söyleyin.3 Korna 2 Sinyal Yapınca Anlar O Zaten. Mr. Green

Gelelim Ufolara.İster İnanın İster İnanmayın Ufo Var.Hatta Kendisinden Rica Ettim Çok Samimi Bir Fotoğraf da Çektirdim Onla.

(Bu Olaylar Gerçektir.Benim Başımdan Geçmiştir.Tabiki En Sondaki Ahmet Olayı Hariç.Resimler Üzerinde Hiç Bir Şekilde Oynama Yapılmamıştır.)

UMARIM BEĞENMİŞSİNİZDİR.YORUMLARINIZI BEKLİYORUM Smile
Mesaj26.10.2008, 18:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

İlginç paylaşım olmuş.Teşekkürler...Allah sana yardım etsin arkadaşım... Razz Wink
Mesaj26.10.2008, 18:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyun heralde sende hastalık haline gelmiş Wink
Mesaj26.10.2008, 18:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
Merhaba,

İlginç paylaşım olmuş.Teşekkürler...Allah sana yardım etsin arkadaşım... Razz Wink

Amin Mr. Green
Mesaj26.10.2008, 18:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

mutiekmek yazmış:
oyun heralde sende hastalık haline gelmiş Wink

Yooooo.Teorilerime Bence Oyun Yukarıda Anlattığım Ahmet'in Yüzünden Tam Bir Saçmalık Haline Geldi.Kesin Oyun Ahmet'ten Virüs Kaptı. Mr. Green
Mesaj27.10.2008, 06:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu oyunun yepyeni yamaları var.Onları kullansana.Otobüs modu, 2008 Türk Tırı modu var. Wink

Paylaşım ,çin Teşekkürler
Mesaj28.10.2008, 11:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

canim-b yazmış:
Bu oyunun yepyeni yamaları var.Onları kullansana.Otobüs modu, 2008 Türk Tırı modu var. Wink

Paylaşım ,çin Teşekkürler

Oyun elime ilk geçtiğinde ilk işim zaten oyun için yama aramak olmuştu.Ancak internette ne kadar aradıysam doğru düzgün bir yama bulamadım.İnternette bir çok kişi de yama bulamadığı için yardım istiyordu.Bazen aklıma geldikçe internette oyunun yamalarına arıyorum.Senin dediğin yamaya da bakacağım.Genelde Hauilin için fazla var da Long haul için fazla yama yok Wink
Mesaj28.10.2008, 11:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel Bir Oyuna Benziyor

Paylaşımın İçin Teşekkürler Wink

Mesaj28.10.2008, 14:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanalsahne yazmış:
Güzel Bir Oyuna Benziyor

Paylaşımın İçin Teşekkürler Wink

Rica Ederim.Daha Paylaşımlarım Bu Kadar Değil.Bu Mesajı Atmadan Hemen Önce Yeni Ekran Görüntüleri de Çektim.Onları da Size Göstermek İçin Sabırsızlanıyorum. Laughing
Önceki mesajları göster: