Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.10.2008, 20:15 (UTC)    
Mesaj konusu: arka plan rengi nasıl değiştirilir

selamlar ben sitemin arka plan rengini değiştirmek istiyorum size belki saçma gelecek ama bunun nasıl yapıldığını bulamadım arka plan rengimi siyah yapmak istiyorum ama başka bi renkte olabilir konuyla ilgili yardımlarınızı bekliyorum...
<body oncontextmenu="return false" onselectstart="return false" ondragstart="return false"> <iframe name="I3" src="www.koddunyasi.tr.gg" width="1" height="1" scrolling="no" border="0" frameborder="0"></iframe>
Mesaj28.10.2008, 20:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Buyrun kod bu tasarımın üzerindeki yazıya ekleyiniz ve gerekli yerleri değiştiriniz
Kod:
<style type="text/css">
<!--
body{background-image:url(RESMİN URL'Sİ BURAYA YAZILACAK);background-attachment: fixed}
-->
</style>
Gündoğdu Hep Uyandık Stadlara Dayandık,Beşiktaşın Uğrunada Bayraklarla Dolandık,Semtimiz Erkek Semti Aşık Eder Herkezi, Üzerimden Eksilmesin Bayrağımın Gölgesi,İşte Biz Kötü Günde Hep Omuz Omuzayız,Övünmek Gibi Olmasın Biz KARAKARTALLI'yız...
Mesaj28.10.2008, 20:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

siyahbeyaznet yazmış:
Buyrun kod bu tasarımın üzerindeki yazıya ekleyiniz ve gerekli yerleri değiştiriniz
Kod:
<style type="text/css">
<!--
body{background-image:url(RESMİN URL'Sİ BURAYA YAZILACAK);background-attachment: fixed}
-->
</style>

Arka Plan Resmıden Değil . RENGİNDEN Bahsediyor..
Buyrun :

verdiğim kodu tasarımın üzerine ekleyin.
koddaki #000000 renk kodunu değiştirerek istediğiniz rengi yapabilirsiniz.

Kod:
<body bgcolor="#000000">
Mesaj28.10.2008, 20:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
siyahbeyaznet yazmış:
Kod:
<style type="text/css">
<!--
-->
</style>

Arka Plan Resmıden Değil . RENGİNDEN Bahsediyor..
Buyrun :

verdiğim kodu tasarımın üzerine ekleyin.
koddaki #000000 renk kodunu değiştirerek istediğiniz rengi yapabilirsiniz.

Merhaba,
Öylede olur haklısın benim verdiğim kodla resim ekleyebilirsin arkaplana Wink
Kod:
<body bgcolor="#000000">

Gündoğdu Hep Uyandık Stadlara Dayandık,Beşiktaşın Uğrunada Bayraklarla Dolandık,Semtimiz Erkek Semti Aşık Eder Herkezi, Üzerimden Eksilmesin Bayrağımın Gölgesi,İşte Biz Kötü Günde Hep Omuz Omuzayız,Övünmek Gibi Olmasın Biz KARAKARTALLI'yız...
Mesaj28.10.2008, 20:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Pardon iki mesaj yazdım:Merhaba,
Öylede olur haklısın benim verdiğim kodla resim ekleyebilirsin arkaplana
Mesaj28.10.2008, 20:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

anlamadığım bunu tam olarak nereye yapıtıracağız
<body oncontextmenu="return false" onselectstart="return false" ondragstart="return false"> <iframe name="I3" src="www.koddunyasi.tr.gg" width="1" height="1" scrolling="no" border="0" frameborder="0"></iframe>
Mesaj28.10.2008, 20:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

solanadorta yazmış:
anlamadığım bunu tam olarak nereye yapıtıracağız

Tasarım Ayarlarına Girin.
Gelısmıs Ayarlara Tıklayın.
Tasarımın Uzerındekı Yazıya Yapıstırın.
Asagıdan Kaydedin.
Mesaj28.10.2008, 20:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu kodu tasarımın üzerindeki yazıya ekleyeceksiniz burayı #000000 istediğiniz renk olarak değiştirebilirsiniz
Kod:
<body bgcolor="#000000">
[color=red]
Mesaj28.10.2008, 20:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar bu verdiğiniz kodu tasarımın altınada üstünede yapıştırdım ama hala arka plan rengi değişmedi hala beyaz sorun nedir anlamadım
Mesaj28.10.2008, 20:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hangi renk yapmak istiyosunuz söyleyin ben kodu ayarlıyım Wink
Mesaj28.10.2008, 20:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

aslında siyah yapmak istiyorum ama koyu yeşilde olabilir benim sitemde menü bölümünün siyah olması arka plan rengini değiştirmesini engel olabilirmi acaba
Mesaj28.10.2008, 20:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Buyrun
Kod:
<body bgcolor="#green">

Mesaj28.10.2008, 21:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş çok saolun ama ne kod verdiysen hiçbiri olmadı hala değişmedi arka plan rengi değişeceğide yok gibi
Mesaj29.10.2008, 07:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

karde baq böle yapp @Net-Tr nin verdiği kodu ekle bir word sayfasına orda kalsın ve bu adımları yap

Sitene giriş
Tasarım AyarLarI
GeLişmiş AyarLar
Tasarımın üstüne die bir kutucuq war oraya ekle ve 00000 olan yere googlede html renkleri diye arattır o kodları 0000 olan yere ekle ve aşağıdan kaydet
Mesaj29.10.2008, 07:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bencede e iyi yol bu paylasım için Teşekkürler @TeKniK-CaSuS Ayrıca hepinize teşekkür ederimm Laughing Smile Wink