Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.10.2008, 12:40 (UTC)    
Mesaj konusu: siteme yüklediğim resimlerin adlarını nasıl değiştirebilirim

merhaba arkadaslar ben siteme eklemis olduğum resimlerin adlarını değiştirmek istiyorum. bu konu ile ilgili bilgisi olanların meil adresime meil atmaları yada sitemden bana ulasmaları rica olunur.... şimdiden teşekkürler.... erkan_bektas6004 @ hotmail.com

www . balakeklicek . tr . gg
Mesaj25.10.2008, 12:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow Mail adresinizi vermeyiniz yasak
Arrow Ayrıca soruyu biraz daha net sorarmısınız nasıl isimlerini değiştirmek istiyorsunuz..

İyi Eğlenceler Wink

Mesaj25.10.2008, 12:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim erkan.jpg diye bir resmim var bunu siteme yükledim sonra bu resmin adını bala_keklicek_köyü diye değiştirmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim ekli olan resmin adını değiştirmek istiyorum tekrar eklemedden
Mesaj25.10.2008, 13:18 (UTC)    
Mesaj konusu: buabfa

hayır böle bir imkan yoktur

iyi eğlenceler
Mesaj25.10.2008, 13:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya bu bence çok saçma olur ben resimlerimin isiimlerini nasıl olurda değiştiremem.... Embarassed
Mesaj25.10.2008, 13:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

balakeklicek yazmış:
benim erkan.jpg diye bir resmim var bunu siteme yükledim sonra bu resmin adını bala_keklicek_köyü diye değiştirmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim ekli olan resmin adını değiştirmek istiyorum tekrar eklemedden

Bunu Ancak Bılgısayarınızdan Degıstırebılırsınız.
Yanı Sıteye Yuklemeden Önce..
Resmı Tekrar Paıntte Açın.
Sonra
Dosyaya Tıklayın.
Kaydete Basın.
Dosya Adını Istedıgınız Isımle Adlandırın..
Mesaj25.10.2008, 13:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

balakeklicek yazmış:
ya bu bence çok saçma olur ben resimlerimin isiimlerini nasıl olurda değiştiremem.... Embarassed

Değiştirebilirsiniz.

Resim bilgisayarınızda duruyorsa ismini istediğiniz gibi değiştirip yeniden yükleyebilirsiniz.

NOT: Türkçe karakter ve boşluk kullanmamak şartıyla.

2. yol: Resimlerinizi galeri ekstrasından yüklediyseniz galeri ekstrasına girerek isimleri rahatça değiştirebilirsiniz Wink

İyi eğlenceler.

En son sonsahne tarafından 25.10.2008 13:37:38 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj25.10.2008, 14:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar ççoooook teşekkür ederim ama bence bunlar bi çözüm değil bende eğer varsa orda yeniden atlandır gibi bi seçenek diye düşünmüştüm 100 adet resmi yeniden yüklemek çok zor olacak resimler elimde yok kaydet sonra yeniden ekle baya masraflı olacak benim için ..... teşekkür ederim Rolling Eyes
Mesaj25.10.2008, 14:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya ben aslında bunu url için istemiştim resimlere eğer köyün ismini yazarsam googledeki aramalarda daha çabuk one çıkacak şimdi arıyorum bi tane bile yok bu şekilde siteye daha çabuk ulaşacaklar bide köyümün sitesi köydekilerin ulaşması daha çabuk olur diye düşündüm
Mesaj25.10.2008, 14:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

sonsahne yazmış:
balakeklicek yazmış:

Değiştirebilirsiniz.

Resim bilgisayarınızda duruyorsa ismini istediğiniz gibi değiştirip yeniden yükleyebilirsiniz.

NOT: Türkçe karakter ve boşluk kullanmamak şartıyla.

2. yol: Resimlerinizi galeri ekstrasından yüklediyseniz galeri ekstrasına girerek isimleri rahatça değiştirebilirsiniz Wink

İyi eğlenceler.

bunu dosyaya bi kere tıklayıp F2 basıp da yapabiliriz... yada şağtuş yeniden atlandır gibi bu resim sayısı artınca çok zaman ister
Mesaj27.10.2008, 12:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiliyiznet yazmış:
Arrow Mail adresinizi vermeyiniz yasak
Arrow Ayrıca soruyu biraz daha net sorarmısınız nasıl isimlerini değiştirmek istiyorsunuz..

İyi Eğlenceler Wink

başka cevap yokmu arkadaslar
Mesaj27.10.2008, 14:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

4 yanıtı bir mesajda verebilirdiniz ve ayrıca sorununuza alternatif çözümlerde verilmiş öneriniz vrasa öneriler bölümüne açın.
Mesaj28.10.2008, 20:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

dsiteyardimi yazmış:
4 yanıtı bir mesajda verebilirdiniz ve ayrıca sorununuza alternatif çözümlerde verilmiş öneriniz vrasa öneriler bölümüne açın.

Pardon ya ben burda popüler olmak için çok cevap vermiyorum....

okuduysan bala keklicek köyü diye bi site yapmışım köydekilerin siteye googleden daha çabuk ulaşabilmesi için resimlerin adlarını köyün adına yönelik yapmayı planladım artık sen konuyu tam okumadan cevap vermişin yada beni yanlış anlamışın..... tekrar senden özür diliyorum soryyy
Önceki mesajları göster: