Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.09.2008, 21:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Keşke burada bedavaya arkadaşlık tanışma sitesi kurulsa:(

Keşke burada bedavaya arkadaşlık tanışma sitesi kurulsa:( umuyorum herkezin istediği bu doğrultuda umarım yakında bunuda yaparsınz bekliyoruz Crying or Very sad
Mesaj08.09.2008, 00:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Bir cesit gruplasma saglayabilirsek, orada isteyen arkadas edinir aslinda, ama tabi öyle 25 yasinda beyaz atli prens ariyorum tarzi arakdaslik sistemi burdan mümkün degil.
Mesaj08.09.2008, 01:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

olamazda zaten adamlar ne paralar veriyorlar ona.bir netlog bir facebook kurmak kim istemezki:D
Mesaj08.09.2008, 04:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anladim, arkadaslik derken, social network kastediyorsunuz. O olacak bris ekil zaten yakinda Wink

Arkadaslik sitesinden ben sunu anladim:
Girilip yaziliyor ya, ben 20 yasinda sarisin bayan, 25 yasinda mavi gözlü bey ariyorum falan o tarz olmaz demek istemistim Wink
Mesaj08.09.2008, 16:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

selin yazmış:
öyle 25 yasinda beyaz atli prens ariyorum tarzi arakdaslik sistemi burdan mümkün degil.

Razz Razz Wink
Mesaj08.09.2008, 18:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Merhaba

Merhaba!
Selin Hanıma katılıyorum.
Eğer kast ettiğiniz böyle bir şey ise Bedava-Sitem.com kuruluş amacından iyice sapar.
Bu tarz şeylerden korudunduğumuzu bilip,güvendiğimiz için Bedava-Sitem.com a giriyoruz.
Ama şunu da bilin;
Normâl bir arkadaşlıktan bahsediyorsan bana kalırsa Bedava-Sitem.com la hiç bir alâkası yok.
Zaten hepimiz dostuz burada.
İsterseniz de Ö.M.(Özel Mesaj Sistemi) birbirinizi tanıyabilirsiniz.
Ama her şeyinden bir sınırı var tabii ki. Wink

Sevgiyle Kalın...

İyi gezinmeler!

Mesaj31.10.2008, 21:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herşey Her Zaman Çok Yakında Sad

WebdeHouse Proje Merkezi Adı Yakında Tescillenecektir...
WHPM'de Değişiklikler oLdu. www.whpm.tr.gg
Mesaj31.10.2008, 21:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

webdehouse yazmış:
Herşey Her Zaman Çok Yakında Sad

gercekten katılıyorum sıze ne zaman pekı ne zaman olacak uzantı konusu aylar oldu tık yok halen anlamıyorım

Önceki mesajları göster: