Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.11.2008, 07:55 (UTC)    
Mesaj konusu: İle.Biz

Ya Arkadaşlar Sitemin Link Sayfasına Bir Arkadaş Üye Olmuş Bi kontrol Ettim Sitesini masqra.ile.biz fakat bedava-sitem den açılmış şimdi aklım karıştı bu nasıl oluyo üstte bedava sitem reklamı var sitesinde Han Herşey Bedava Çok Kolay En SOnunda Gülücük Fİlan Varya Orası Var İşte İle.Biz Ama Nasıl Oluyor Bu S:S:S:S
Mesaj01.11.2008, 08:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Arkadasım

Arkadasım siteyi Bedava-Sitemden Yapmıs Ve Siteyi Yönlendirme Yapmış
Mesaj01.11.2008, 09:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=ile.biz&btnG=Google%27da+Ara&meta=

ilk çıkan linke tıkla ve kayıt ol Wink

Mesaj01.11.2008, 09:59 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: İle.Biz

probleamteam yazmış:
Ya Arkadaşlar Sitemin Link Sayfasına Bir Arkadaş Üye Olmuş Bi kontrol Ettim Sitesini masqra.ile.biz fakat bedava-sitem den açılmış şimdi aklım karıştı bu nasıl oluyo üstte bedava sitem reklamı var sitesinde Han Herşey Bedava Çok Kolay En SOnunda Gülücük Fİlan Varya Orası Var İşte İle.Biz Ama Nasıl Oluyor Bu S:S:S:S

Bedava-Sitem'den Site Yapıp Baska Sıteye Yonlendırılmesı Yasaktır.
Bu Sitelerin Siteleri Silinir.
Ama Ornegın Com'lu Bır Sıte Kurdunuz Ve Bedava-Siteme Yonlendırdınız Bu Yasak Değil.
Bu Tür Siteleri Herhangı Bır Yonetıcıye Bıldırmenız Yeterli Olucaktır.
Mesaj01.11.2008, 11:38 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: İle.Biz

net-tr yazmış:
probleamteam yazmış:

Bedava-Sitem'den Site Yapıp Baska Sıteye Yonlendırılmesı Yasaktır.
Bu Sitelerin Siteleri Silinir.
Ama Ornegın Com'lu Bır Sıte Kurdunuz Ve Bedava-Siteme Yonlendırdınız Bu Yasak Değil.
Bu Tür Siteleri Herhangı Bır Yonetıcıye Bıldırmenız Yeterli Olucaktır.

Net-tr Peki yönlendirme yasak'da neden yasak sonucda iki Url calısıyor.Teki Tr.GG Tekide Ornegin " com.tr.tc "
Mesaj01.11.2008, 11:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet bende takıldım burda neden
Önceki mesajları göster: