Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.11.2008, 11:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Flashh

Bu konuyu flah bölümünde açmam gerekiyordu ama orda sordugum soruya hala bi cvp alamadım bi de buraya yazim dedim.

şimdi forumda nasıl flash yapılacagı konusunda paylaşım yapılmış ama ..

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25686

ben istedigim menüyü seçiyorum isimleri degiştiriyorum linki veriyorum download yaptıktan sonra upload ediyorum herşey anlatıldıgı gibi yapıyorum sitemede koyuyorum menu gözüküyor ama gel gelelim herhangi bi menüye tıkladıgım zaman hiç bi işlem olmuyor mesela ana sayfaya tıklıyom açılmıyor süs gibi duruyor yani yardım lütfen
Mesaj01.11.2008, 11:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

eger köprü eklerseniz olur Wink
Mesaj01.11.2008, 11:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dostum ilgin için teşekkürler ama söledigin şeyin sorunumla hiç bi alakası yok
Mesaj01.11.2008, 11:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Menüye Köprü İle Link Eklemesseniz Tıklarsanız Hİç Bİrşey Olmaz Dediğiniz Gibi Süs Gibi Durur
Mesaj01.11.2008, 11:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

ayrıca tasarımını degişdir hic bişey görükmüyor
Mesaj01.11.2008, 11:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

şu an tasarım üzerindeyim zaten o yüzden bişi gözükmüyordur
Mesaj01.11.2008, 11:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadasım ekledıgın menü flashxxxxxx Dir.Sen saten ordan teker teker linkleri yapıp sana kodu veya donwnload et diyor.Eger direk kodu almak istiyorsan Download'ın altında kücük bir kutucuk var ona tıkla.SOnra ınen yerden İnternetexporler veya 2 tane secenek vardır.BIrısı Swf Tekide İnternetteki Kodudur.İnternet amlemine tıkla ve altında kodu vardır.sonra sitene ekle linkler çalısır.
Kolay Gelsin Wink
Mesaj01.11.2008, 11:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

eger tasarımı degiştirisen her şey gözükcek Wink
Mesaj01.11.2008, 11:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

ask-nett yazmış:
arkadasım ekledıgın menü flashxxxxxx Dir.Sen saten ordan teker teker linkleri yapıp sana kodu veya donwnload et diyor.Eger direk kodu almak istiyorsan Download'ın altında kücük bir kutucuk var ona tıkla.SOnra ınen yerden İnternetexporler veya 2 tane secenek vardır.BIrısı Swf Tekide İnternetteki Kodudur.İnternet amlemine tıkla ve altında kodu vardır.sonra sitene ekle linkler çalısır.
Kolay Gelsin Wink

dostum benim demek istedigim bu işte diger arkadaş anlamadı galiba nese.

bak şmidi orda linkleri teker teker yapıyorsun diyorsun.tamam öle yapıyorum sonrasıda dedigin gibi .. linki alıyorum siteme koyuyorum Flash menü gözüküyor fakat menüde herhangi bi başlıga tıkladıgımda bişi açılmıyor..

www.k1san.tr.gg sitemden bakın.

Not: henüz tasarım üzerinde oldugum için şimdilik menu sitenin en altında
Mesaj01.11.2008, 11:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadasım sen neler ekleyeceksen bana ısımlerı ıle Linklerini yaz ben sana atıyım.Sende anlamadın.
Mesaj01.11.2008, 11:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba
kardeşim şimdi dediklerimi teker teker yap olur

sitene giriiş yap

ordaki kodu sayfalarıma kaynak butonuna basarak koy

sonra ordaki menülerdeki hangisini link vermek istiyosan onun üstüünü ciz ve hangi sayfaya yönlendirmek isityosan ordan köprü ekle sonra hepsine teker teker ekledikden sonraa kodu kaynak butonuna basarak al kod bölümüne tekrar yapışdır olacakdır ayrıca fazla sayfa olmadııgı icin sitende köprü ekleyemesin ilk sayfa ekle onlarla ilgi olcakdır

iyi günler Wink
Mesaj01.11.2008, 11:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

istersen sen kodu ver sana yaparız buraya koyar sende sitene ekLERSİN Wink
Mesaj01.11.2008, 11:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Flash Link Veremezki ? Öyle biliyorum
Mesaj01.11.2008, 11:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

flaşa köprü verilir ama
Mesaj01.11.2008, 11:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet kardeş ya flash bu normal menü olsa htlmkodes in dedigi dogru

flash menüyü oluşturuken bütün ayarlarını o anda yapman gerekiyor download tan sonra bi degişiklik yapamazsın
Önceki mesajları göster: