Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.11.2008, 19:20 (UTC)    
Mesaj konusu: Forumda Ban Ve Site SiLimLeri..

Merhaba,

ÖnceLikLe Bu Hoş Hizmetinden DoLayı www.bedava-sitem.com Ekibine TeşekkürLerimi Sunarım..

Forumda Ban Yiyen KişiLer Bu Banı Kim Tarafından Niçin Yediğini BiLmeLi Veya En Azından UyarıLmaLı SorguLanmaLı.. Herkesin Siber Hayatı Forum Ne OLduğunu BiLmezken BaşLıyor Bu NedenLe siber Hayata BizimLe Bu ForumLarLa BaşLayan KişiLer Önce ÖğrenmeLi Ki UyguLamayı Öğrensin.. Kesin Bir BiLgim OLmamakLa BirLikte Sanırım SiteLerde Uyarısız SiLiniyo Bence Kişi Suçunu BiLmeLi ÖnceLikLe Veya BiLmiyorsa BiLe İtiraz EdebiLmesi İçin Bir BöLüm OLmaLı..

İyi ÇaLışmaLar..
Mesaj02.11.2008, 19:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Banlanmak zaten başlı başına bir uyarıdır
konunun farkında olunca ve bedava siteme konuyu anlatan bir mail gönderince siteniz geri açılıyor Wink

Mesaj02.11.2008, 19:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

galatasarayy yazmış:
Banlanmak zaten başlı başına bir uyarıdır
konunun farkında olunca ve bedava siteme konuyu anlatan bir mail gönderince siteniz geri açılıyor Wink

Katılıom Wink
Mesaj02.11.2008, 20:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Banlanmadan önce moderatörlerimiz tarafından uyarı yapılmaktadır.
Site silinmesine gelince,ilk silinme başlı başına bir uyarıdır ve support( at )bedava-sitem.com a mail atarak durumu öğrenenilir.
Maili kayıtlı olduğu mailden atmalıdır.
3 silmeye kadar mümkün olduğunca şans vermeye çalışıyoruz.
İyi eğlenceler.
Mesaj03.11.2008, 08:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

AnLadım Ancak support( at )bedava-sitem.com MaiL Adresini Çoğu Yeni KuLLanıcıLar BiLmiyor BiLe.. Birde AnLatmak İstediğim Bir Konuda Kişinin Suçunun Örneğin MaiL İLe BiLdiriLmesi GerekLi Diye Düşünüyorum..