Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.11.2008, 20:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Sayfa üstündeki reklamların değişmesini istiyorum

Sitem genelde dini ağırlıklı ve sayfa üzerindeki, AŞKINI BUL,SEVGİLİNİ BUL,FLÖRT gibi reklamların olmamasını istiyorum, bir düzene giremedi gitti, herkesin sitesinin içeriğine uygun reklam konulmasını istiyorum..Bedava-sitem de kayıtlı İki tane sitem var.
ikiside dini ağırlıklı site, ziyaretçilerden olumsuz sözler alıyorum devamlı, düzelmezse siteye veda etmekten başka çarem yok, başka nereye bildirebilirim bu konuyu? İlginiz için şimdiden tşk.ler..
Mesaj05.11.2008, 21:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

katılıyorum sana kardeş Wink
Mesaj05.11.2008, 21:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Bahsettiğiniz reklam satırı dinamiktir ve zaman içerisinde değişikliklere uğrayacaktır.
Site içeriğiniz hangi konuda olursa olsun bedava-siten T.C internet yasalarına göre hareket etmekte ve +18 veya illegal içerikli reklamlar almamaya özen göstermektedir.
Bahsini ettiğiniz site de bir arkadaşlık sitesidir ve herhangi bir illegal yanı yoktur.
İyi eğlenceler.
Mesaj05.11.2008, 21:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende katılıyorum.
Siteyle ilgili olsa yada sadece Bedava-sitem' in Reklamı olsa daha hoş durur Wink

Mesaj06.11.2008, 10:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

katılıyom o reklamın yerine flash banner bedava-sitemin reklamı olsa daha iyi olur
Mesaj06.11.2008, 18:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anladım Aşkını bul, flirt, vs. linklerinde illegal bir sakınca yokMUŞ, bizler için çoluk çocuğumuz için vitamin değerinde Exclamation , çok eğitici temiz bir internetin temiz reklamları.. çoook faydalı reklamlar, tşk.ler cunoborg, çoook tşk.ler..
Mesaj06.11.2008, 18:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bi Aralar Google Reklamları yayınlanmıştı yine yayınlasalar daha karlı olur