Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.11.2008, 20:19 (UTC)    
Mesaj konusu: download linki yasak mı ?

Arrow Merhaba...

ben bişi sormak istiyorum sayın modlarım ben siteye download eklemek istiyorum direk link ekliyeceğim yasakmı onu öğrenmek istiyordun

Arrow imdiden eşekkürler..

Arrow Saygılar...

En son c-strike15 tarafından 05.11.2008 20:22:33 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj05.11.2008, 20:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba.

Öncelikle konu başlıklarınızı konuyla ilgili yazmalısınız.

Evet download linki eklemek yasaktır.

İyi eğlenceler.

Mesaj05.11.2008, 20:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Download için Ne eklediğine bağlı. Telif hakkı olmayan bir materyal ise sorun olmaz. Örnek: Oyun demosu vb. şeyler olur ama Oyunun tam sürümü olmaz.
Mesaj05.11.2008, 20:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya ben örnek vereyim şey olcak counter strike harita ekliycemde

... isimli mapi indirmek için tıklayın

yazacağım eğer bu yasaksa rapid de upload ederek ekliycem 2 side yasakmı yarım pls!...

Arrow Saygılar
Mesaj06.11.2008, 12:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dediğim gibi CS Haritalarının telif hakkı yoksa yayınlayabilirsin hiçbir sorun olmaz. Download linkini koyacağın haritanın telif hakkı olup olmadığına dikkat et.
Mesaj06.11.2008, 12:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba...

Telif hakkı dediğin nedir?

Saygılar...
Mesaj06.11.2008, 13:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Telif hakkı, herhangi bir bilgi veya düşünce ürününün kullanılması ve yayılması ile ilgili hakların, yasalarla belirli kişilere verilmesidir. Kısaca, orijinal bir yaratının kopyalanmasına veya kullanılmasına izin verme hakkıdır.

Telif hakkı, genellikle belirli bir süre için geçerlidir. Sembolü çember içinde bir "C" harfidir, © harfi üzerinde bulunduğu yaratının telif haklarının korunduğunu belirtir ve İngilizce "copyright" kelimesini ifade eder.
Mesaj06.11.2008, 14:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

cs mapları bırsey olmaz.Ekleyebılırsın.