Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.07.2008, 09:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Siteme Dost Siteler Arıyorum...

Aşağıdaki şartlara uyan sitelerle link alışverişi yapmak istiyorum...

1. Siteniz, zengin içerikli, orjinal ve bilgilerin insanlığa yararlı olması gerekir.
2. Konu olarak Gizli İlimler'le paralel içerikte olmalıdır. Örneğin; Din, Astroloji, Astronomi, Reiki, Rüya Tabirleri vs. (Özellikle İslami siteler desteklenecektir.)
3. Günlük en az 100 hite sahip olmalıdır. (İslami sitelerde böyle bir şart aramıyorum.)
4. Siteniz Google'de mutlaka indeksli olmalıdır.
5. Bannerimiz ana sayfada ve görünür bir şekilde olmalıdır. Kullanabileceğiniz Banner Kodları: http://www.gizliilimler.tr.gg/Websitemizi-Destekleyin.htm

(Not 1: İslami içerikli sitelerin bannerleri "hem dost siteler" bölümünde, dönüşümlü olarak "İslami İçerikli" sayfalarda yayınlanacaktır.)

(Not 2: İçeriği Gizli İlimler'le uyuşmayan hiçbir siteyle banner takası yapılmayacaktır.)

(PR şartı aramıyorum.)

gizliilimler.org / 4kitap.tr.gg / mehmetakifardic.tr.gg

En son gizliilimler tarafından 29.07.2008 09:59:49 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj06.11.2008, 14:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

mrb benim sitem astroloji agırlıklı bir site begenirsen sitemi neden olmasın görüşmek dilegimle kolay gelsin
Mesaj06.11.2008, 14:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

mrb benim sitem astroloji agırlıklı bir site begenirsen sitemi neden olmasın görüşmek dilegimle kolay gelsin
Mesaj06.11.2008, 17:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Slm

Mesaj06.11.2008, 17:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

www.add-url.tr.gg