Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.11.2008, 18:23 (UTC)    
Mesaj konusu: kurtarma rezaleti

Kurtarma rezaleti 8 Kasım 2008
dha

Yer Türkiye'nin okuma yazma oranının en yüksek kenti Zonguldak. 24 yaşında bir kız sara nöbeti geçiriyor.Birbirinden bilinçsiz yüzlerce vatandaş yardım(!) ediyor. Olay yerinde bulunan bir kadın kızın ağzına parmaklarını sokuyor, bir polis "sen yapamıyorsun" diyerek kendi parmaklarını kızın ağzına sokuyor.Hesapta nefes almasını sağlayacak. Orta yaşlı bir adam kızın çenesini sıkıca kavrayarak açmaya çalışıyor… İşkence bununla da bitmiyor. Yoldan geçen bir vatandaş nereden bulduysa kocaman bir soğanı kızın burnuna bastırıyor. Sara hastalığını iyileştirmeye çalışıyor…

Mesaj08.11.2008, 18:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gerçekten olmaz böyle şey..
şuna anlam veremedim:
Bir bayan geliyor bu yanlışlığı yapıyor
ama
bir polis neden bunu yapıyor ?
Hadi bayanın bilgisi yok diyelim
ama
polisin Daha dikkatli davranması gerekir
Paylaşım için Teşekkürler bu arada Wink

Mesaj08.11.2008, 18:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

napalım böle şeyler günlük hayatta çok oluor.toplumun biraz bilinçlendirilmesi lazım ama bu soğan işi gerçekten işe yarıor
Mesaj08.11.2008, 18:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

İnsaf ya...Birinin hayatı gözlerinin önünden akıp gidiyor ve saçma saçma bir takım hareketler sergiliyorlar...
Mesaj08.11.2008, 18:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yurdum insanı iyilik yaparken kötülük yapıyor farkında degil Smile
Bütün bu şartlardan daha acı verici ve daha tehlikeli olmak üzere ülkenin için de, iktidara sahip olanlari aymazlık ve sapkınlık ve hattâ hainlik içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri kişisel çıkarlarını, işgal edenlerin siyasî amaçlarıyla birleştirebilirler.

Gazi Mustafa Kemâl ATATÜRK
20 Ekim 1927
(Genclige Hitabeden Bir Pragraf)

Önceki mesajları göster: