Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.11.2008, 12:32 (UTC)    
Mesaj konusu: herşey dahil bedava

mrb sitemin içeriği çok geniş gezmenizi ve yorumlarınızı esirgemeyin bir çok faydalı konular hepsi birarada üstelik üyelik yok sağ engel yok bencil değilim herkez bi şekilde faydalansın öyle diilmi ya Very Happy
Mesaj09.11.2008, 12:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Öncelikle İyi Günler Dilerim..
Sitenize Baktım Tasarım Basit Ve Ana Sayfa'nın En Sonundaki "Şans Oyunları Tablosu" Diğerlerine Göre Biraz Sola Kaymış Onuda Ortalarsanız Görüntüyü Bozmaz Diye Düşünmekteyim...
İçerik Olarak Gerçekten Geniş Bir İçeriğe Sahipsiniz Umarız ki Daha Başarılı Olursunuz Ulaşmak İstediğiniz Dileklerin Gerçekleşmesi Dİleğimizle...

İyi Günler
Mesaj09.11.2008, 12:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet basit karmaşık değil en azından yönlendirmelerle başı dönmüyo ziyaretçinin benim istediğimde bu ziyaretçi istediğine kolayca erişebilsin Very Happy
Mesaj09.11.2008, 12:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

agresif72 yazmış:
evet basit karmaşık değil en azından yönlendirmelerle başı dönmüyo ziyaretçinin benim istediğimde bu ziyaretçi istediğine kolayca erişebilsin Very Happy

Tabikide Zevkler Ver Renkler Tartışılmaz
Mesaj09.11.2008, 12:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Siten benim şuan ki sitem gibi karmakarışık.Biraz sitene özen gösterir,görsellik içeren resimler eklersen çok gayet iyi olur...

Onun haricinde siten süper...Başarılar dilerim... Wink

Mesaj09.11.2008, 13:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
Merhaba,

Siten benim şuan ki sitem gibi karmakarışık.Biraz sitene özen gösterir,görsellik içeren resimler eklersen çok gayet iyi olur...

Onun haricinde siten süper...Başarılar dilerim... Wink

yorumuna teşekkür ederim..... elimden geldiği kadar tek link yapmaya çalıştım karmaşık bulduğuna üzüldüm resimler var ve daha eklemeye çlışıyorum karışık derken açıkça tavsiyeni bekliyrum nereyi beğenmedin?
Mesaj09.11.2008, 13:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Ana sayfan çok karışık... Wink