Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.11.2008, 15:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Reklamlar Hakkında

Lütfen bu başlığı kapatmayın ve sitelerimizde çıkan ve bundan sonra çıkacak reklamlar hakkında konuyu konuşup kapatalım.

Diğer arkadaşların tepkilerini de okudum, bazılarınca normal gibi görünebilir ama bana göre çoğunluk bu reklamlardan rahatsız oluyor. Daha önce site içeriğinde kötü bir şey yok dediniz ama içine girip bi bakacak olursanız iğernç fotoğraflar, lakayt konuşmalar, bir sürü abazan işi olmayan cahil adamların fotoğrafları, küfürleşmeler,... bu şekilde uzayıp gidiyor. Yasalarımızdan bahsetmişsiniz, arkadaşlık siteleri yasak olmayabilir ama yasaların yanında adet, örf ve gelenek denilen yazılı olmayan hukuk kurallarıda vardır. Bu kurallar ihlal edildiğinde yasal bir sorun çıkmaz ama iç rahatlığını kaçırmaktadır. Bu servisi kullanan insanlar sadece lakayt site yapmıyor, gerçekten kullanan insanlar olduğunu siz de biliyorsunuz. Lütfen bu konuda çözüme ulaşmadan bu başlığı kapatmayın. Bu şekilde kadın, kız, randevu, fuhuş sitelerinin reklamını almamanızı rica ediyorum. Teşekkürler.
Mesaj09.11.2008, 15:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Bizler ülkelerin örf adetlerine göre değil sistemin bulunduğu ülkenin internet yasalarına göre hareket etmek ile yükümlüyüz.
Reklam satırı dinamiktir ve zaman içerisinde değişecektir.
Yazılı olmayan kurallar internette geçerli değildir.
İyi eğlenceler.
Mesaj09.11.2008, 15:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Daha önce de belirtmiştim, google reklamları çok daha profesyonel duruyor ve size sanırım daha fazla kazandırır. Eskisi gibi google reklamları çıksa daha iyi olmaz mı ? Veya bedava-sitem reklamları ?
Mesaj09.11.2008, 15:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Reklam satırının dinamik olduğunu ve zaman içerisinde değişeceğini yazdım.
Sanırım anlamadınız ?
İyi eğlenceler.
Mesaj09.11.2008, 16:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
Merhaba,
Bizler ülkelerin örf adetlerine göre değil sistemin bulunduğu ülkenin internet yasalarına göre hareket etmek ile yükümlüyüz.
Reklam satırı dinamiktir ve zaman içerisinde değişecektir.
Yazılı olmayan kurallar internette geçerli değildir.
İyi eğlenceler.

Cüneyt bey bulunduğu yerde özgürlükte sınır yok biliyorsunuz, hizmet bizim için gelmişse bizim hassasiyetimize özen göstermeniz gerekir.
Mesaj09.11.2008, 16:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Sizlerin isteklerine hassasiyet göstermemiş olsaydık bu öneriler bölümünü açmazdık değil mi Razz
Yeni versiyonu hazırlıyor olmamımızın nedeni de sizlerin önerilerini gerçekleştirebilmektir ayrıca.
Sitelerde sadece reklam reklam satır bize aittir ve yasaların uygun gördüğü çerçevede o satırda reklamlar yayınlanmaktadır.
İyi eğlenceler.
Mesaj09.11.2008, 16:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
Merhaba,
Sizlerin isteklerine hassasiyet göstermemiş olsaydık bu öneriler bölümünü açmazdık değil mi Razz
Yeni versiyonu hazırlıyor olmamımızın nedeni de sizlerin önerilerini gerçekleştirebilmektir ayrıca.
Sitelerde sadece reklam reklam satır bize aittir ve yasaların uygun gördüğü çerçevede o satırda reklamlar yayınlanmaktadır.
İyi eğlenceler.

Üyelerinize gösterdiğiniz ilgiyi asla küçümsemiyorum, takdir edilecek şekilde ilgilisiniz . Reklam satırı konusunda ise sonuna kadar hakkınız var ama önce bu bölümde ne tür reklamların serbest olduğunu belirttikten sonra. Şimdi ben bu reklamlara sesimi çıkarmazsam sizin ilerde "p..... büyütücü", "kadın az...cı" şeklinde reklam çıkarmayacağınızı nereden biliyim ? Biliyorsunuz Türk halkı diğer milletler gibi koyun değil, sesini çıkaranlar sayesinde rahat yaşıyoruz; ama idam, ama ceza, ama ban...
Mesaj09.11.2008, 16:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

car-test yazmış:
cunobag yazmış:
Merhaba,
İyi eğlenceler.

Üyelerinize gösterdiğiniz ilgiyi asla küçümsemiyorum, takdir edilecek şekilde ilgilisiniz . Reklam satırı konusunda ise sonuna kadar hakkınız var ama önce bu bölümde ne tür reklamların serbest olduğunu belirttikten sonra. Şimdi ben bu reklamlara sesimi çıkarmazsam sizin ilerde "p..... büyütücü", "kadın az...cı" şeklinde reklam çıkarmayacağınızı nereden biliyim ? Biliyorsunuz Türk halkı diğer milletler gibi koyun değil, sesini çıkaranlar sayesinde rahat yaşıyoruz; ama idam, ama ceza, ama ban...

Bu konudaki ısrarınız boşuna orasının ne zaman değişeceği hiç belli olmaz
Mesaj09.11.2008, 16:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Mevcut reklam satırında şu anda +18 nitelikte olan bir reklam bulunmamaktadır.
Bir reklama bakarak gelecekte olabilecek reklamları şimdiden yargılamanız yanlıştır.
İyi eğlenceler.
Mesaj09.11.2008, 16:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
Merhaba,
Mevcut reklam satırında şu anda +18 nitelikte olan bir reklam bulunmamaktadır.
Bir reklama bakarak gelecekte olabilecek reklamları şimdiden yargılamanız yanlıştır.
İyi eğlenceler.

En azından ilgilendiniz, teşekkür ederim. Umarım süresi bitince tekrar alınmaz. Saygılar...
Mesaj09.11.2008, 18:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

acaba yeni versiyonda ayarlar bölümünde reklamını aldığınız sitelerin listesi olsa ve biz bu listeden reklam seçebilsek en az 2 tane olmak şartıyla mesela