Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.11.2008, 23:27 (UTC)    
Mesaj konusu: siir kösemiz dogru yerdesin buyur iceri tsk

düsündüm tasindim ve bir sonuca ulasdim Wink

arkadaslar bizimle paylasmak istediyiniz bir siir mi var ozaman buyrun paylasima

bir siir bir insanin kisiligini aslinda ortaya cikariyor nasil mi veya nasil olur diyorsaniz aciklamasini yapiyim

diyelimki bir siir buldunuz veya okudunuz veya dinlediniz ve cok beyendiniz ve kalbinizin yerinden oynadigini his etiniz ozaman ne yapiyoruz hemen siiri tekrar tekrar dinliyoruz okuyoruz yaziyoruz dogru degilmi bunun asil nedeni dinlediyiniz veya okudugunuz siirin sizin kisiliginize uymasidir veya da sevdiyiniz siir hayatinizda olan bir ani´nizi hatirlatmasidir yani kisiye göre siirlerde kendinizi buluyorsunuz Wink

simdi sizden ricam herkes kendi sevdiyi siiri buraya paylasmasidir aslinda bu nedenle bedava-sitem kullanicilarinin duygularini da ögrenmis oluruz

ilginizi bekliyorum tesekkurler allahin sevgisi hepinizin uzerinde olsun
Mesaj11.11.2008, 23:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilk siir de benden olsun bu siiri cok seviyorum söz ve yazari zeki erdem´dir Wink

soyleyemedimki hic kimseye ne daglara ne taslara bu gizli yarama hep icimde sakladim ah be cancagizim bilsen nasil pisman nasil perisan ayrilik ölümüs bilemezdim bilseydim seni hic birakmazdim neredesin ey kara sevdam ne yerin beli ne yurdun ne adrsin ne telefonun hic biri yok bende ama sen varsin hayla yuregimde bedelimde unutma bekliyorum seni ölene kadar ama sen bekleme son nefesini ölene kadar dön gel bana dön gel benim gizli yaram cancagizim

bu siiri yazmamin nedeni sevdiyim birisi bulgaristana giti gitmesine yardimci olanda benim ama simdi ne adresi ne tlf ne yurdu beli benim ddusuncelerim buu siir´in icinde geciyor yani demek istediyim bir insan bir siiri sevdiyse nedeni kendisini anlatigi icin eyer biz bedava-sitem kullanicilari siir paylasimda bulunursa belki bir yönden birbirimizin duygularini his edebiliriz

beni dinlediyiniz icin sonsuz tesekkurler ve insallah basligimi beyenmisinizdir

ilginizi bekliyorum
Mesaj11.11.2008, 23:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

bir kücük sey daha ekliyim yirmibesinci (25) siiri yazan arkadasin bannerini sitemin anasayfasinda 6 ay yayinliyorum yirmialtinci (26) siiri yazanin bannerini 3 ay anasayfamda yayinliyorum yirmiyedinci (27) siiri yazanin bannerini 1 ay anasayfamda yayinliyorum

ve son olarak eyer basligimiz uzun süre ilgi görürse veya boyle diyim yüzyirmibesinci (125) siiri yazan olursa bannerini anasayfamda + forum basligimda 2 sene yayinliyacagima söz veriyorum

bu bir yarisma degildir veya yarisma amaciyla acilmis bir baslik degildir sadece birazda süprizler olsun diye heycan olsun diye

iyi eglenceler sevgilerimle