Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.11.2008, 12:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Skibbe'nin yerine Lucescu

Fenerbahçe yenilgisiyle koltuğu tekrar sallanmaya başlayan Alman hocanın devre arasında gönderilmesi, yerine Lucescu'nun getirilmesi gündemde.

Toplantı gündeminde o var
Fanatik Gazetesi'nin haberine göre; Ligde 10 hafta geride kaldı, UEFA’daki gruplarda iki maç geçildi, Fortis Türkiye Kupası’nda ikinci maçlar oynanacak, ancak Michael Skibbe’nin yeterli olup olmadığı hâlâ tartışma konusu. Galatasaray için en önemli sınavlardan biri olan Steaua Bükreş karşısında takımının elenmesini engelleyemeyen Alman hoca, taraftar açısından önemi çok büyük olan Fenerbahçe derbisinde de farklı mağlup olmaktan kurtulamadı. Galatasaray Yönetimi’nin dünkü toplantısının ana gündem maddesi yine Skibbe’ydi.

Aralık ayında ayrılıyor...
Koltuğu yeniden sallanmaya başlayan Skibbe’nin devre arasında gönderilmesi bile gündeme gelirken, genç çalıştırıcının en ciddi alternatifinin Mircea Lucescu olduğu öne sürüldü. Aralık ayında Ukrayna temsilcisi Shakhtar Donetsk’teki görevinden ayrılacak olan Rumen hocanın Galatasaray’da görev yapmaya sıcak baktığı da gelen haberler arasında. Şimdilik sessizliğini koruyan Skibbe’nin, Fenerbahçe maçında Kewell’ı yedek soyundurup, Ümit’i oyundan alması büyük eleştiri toplamıştı.

'Galatasaray beni aradı'
Mircea Lucescu, Santra'da atv Spor Müdürü Selçuk Manav'a yaptığı açıklamada da Galatasaray'dan teklif aldığını doğruladı. Rumen hoca, "Shakhtar'dan kesin olarak ayrılıyorum. Artık burada yapacak bir şeyim kalmadı. Galatasaray'ın bana yaptığı teklif yeni değil. Sezon başında Galatasaray Başkanı Adnan Polat beni aramıştı. O tarihte henüz Michael Skibbe ile anlaşmaya varmamışlardı. Beni arayıp, ağzımı yokladı. Ama benim Shakhtar Donetsk ile sözleşmem devam ediyordu. O nedenle Sayın Polat'ın teklifine olumlu yanıt vermemiştim" şeklinde konuştu.

kaynak MYNET SPOR
Mesaj12.11.2008, 12:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

İNŞALLAH GİDER BU HABER DOĞRUDUR İNŞALLAH

Arrow Galatasaray'lıların Yeni adresi Exclamation Arrow Herkes Burda Hadi Sende Gel Exclamation Wink
Mesaj12.11.2008, 12:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben kararsızım
Maç kazanılınca skibbe kalsın
maç kaybedilince gitsin
konuşmaları oluyor..
ama Lucescu daha tecrübeli Wink

Mesaj12.11.2008, 13:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

galatasarayy yazmış:
Ben kararsızım
Maç kazanılınca skibbe kalsın
maç kaybedilince gitsin
konuşmaları oluyor..
ama Lucescu daha tecrübeli Wink

katiliyorum Wink

NETTURK DEĞİŞİYOR COK YAKINDA...
Mesaj12.11.2008, 14:09 (UTC)    
Mesaj konusu: LUCESCU DA DEĞİL

LUCESCUDA DEĞİL HAGİ OLACAK HAGİİİİİİİİİİİİİ
Mesaj12.11.2008, 14:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Galatasaray Fenebahçeyi kadıköyde yenmek istiyorsa Graeme Souness getirlmeli Wink Wink
Bütün bu şartlardan daha acı verici ve daha tehlikeli olmak üzere ülkenin için de, iktidara sahip olanlari aymazlık ve sapkınlık ve hattâ hainlik içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri kişisel çıkarlarını, işgal edenlerin siyasî amaçlarıyla birleştirebilirler.

Gazi Mustafa Kemâl ATATÜRK
20 Ekim 1927
(Genclige Hitabeden Bir Pragraf)

Mesaj13.11.2008, 15:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

artık lucescu nun türkiye ye geleceğini sanmıyorum hangi takım kötü giderse gazeteler onun başına luce gelicek diyorlar yani inanmayın bu tür haberlere
Mesaj13.11.2008, 18:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Lucescu Galatasarayı Çalıştırmış Bir Teknik Direktör.
Ayrıca Çokda Tecrübeli.Ben Skibbe'nin Kalmasından Yana Değilim.
Çünkü Tecrübesiz Bir Teknik Adam.Daha Doğrusu Bu Konuda Kararsızım Neutral