Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.11.2008, 12:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Herkesin isteyipte anlatamadığı bir istek :)

Sevgili Bedava-sitem yetkilileri.

Örneğin herkes kendi kişisel web sitesini açıyor ve tek başına sitesini güncellemeye geliştirmeye çalışıyor. Ve bu yolda gelişmiş sitelerde yok değil ama insan tek başına yetişemiyor. O yüzden sitelere yani domainlere adminlerin co-admin rütbesi verebileceği bir izin istiyoruz.

Örneğin bana birisi sitemde yardım etmek ortak olmak istiyor. Bende ona güvenemiyorum ya şifreyi değiştirirse diye. Ve ona örneğin sitemde atıyorum VATAN ARŞİVİ menüsünden ve içeriğinden sorumlu tutacağım bir rütbe vermek istiyorum diğer hiçbir şeye karışamayacak ve oranında şifresini değiştiremeyecek. İçeriğini sürekli ekleyecek silecek o sorumlu olacak eğer istediğim niteliklere uymuyorsa görevini elinden alacağım.. sadece bir kişiye değil birçok kişiye bunu verebilmeliyiz.

Böyle birşey olmasını gönülden okadar istiyoruzki...

Sevgilerimle... Umarım anlatabilmişimdir...

Mesaj11.11.2008, 15:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

dün ben bunu düşünmüştüm bugun yazacaktım vaktım olmadı güzel bir fikir...
Mesaj11.11.2008, 15:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Herkesin isteyipte anlatamadığı bir istek :)

kraliyetailesi yazmış:
Sevgili Bedava-sitem yetkilileri.

Örneğin herkes kendi kişisel web sitesini açıyor ve tek başına sitesini güncellemeye geliştirmeye çalışıyor. Ve bu yolda gelişmiş sitelerde yok değil ama insan tek başına yetişemiyor. O yüzden sitelere yani domainlere adminlerin co-admin rütbesi verebileceği bir izin istiyoruz.

Örneğin bana birisi sitemde yardım etmek ortak olmak istiyor. Bende ona güvenemiyorum ya şifreyi değiştirirse diye. Ve ona örneğin sitemde atıyorum VATAN ARŞİVİ menüsünden ve içeriğinden sorumlu tutacağım bir rütbe vermek istiyorum diğer hiçbir şeye karışamayacak ve oranında şifresini değiştiremeyecek. İçeriğini sürekli ekleyecek silecek o sorumlu olacak eğer istediğim niteliklere uymuyorsa görevini elinden alacağım.. sadece bir kişiye değil birçok kişiye bunu verebilmeliyiz.

Böyle birşey olmasını gönülden okadar istiyoruzki...

Sevgilerimle... Umarım anlatabilmişimdir...

Gerkekten çok güzel bir düşünce Wink
Gündoğdu Hep Uyandık Stadlara Dayandık,Beşiktaşın Uğrunada Bayraklarla Dolandık,Semtimiz Erkek Semti Aşık Eder Herkezi, Üzerimden Eksilmesin Bayrağımın Gölgesi,İşte Biz Kötü Günde Hep Omuz Omuzayız,Övünmek Gibi Olmasın Biz KARAKARTALLI'yız...
Mesaj11.11.2008, 15:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkür ederim arkadaşlar umarım konuya ilişkin destekler artar ve bedava-sitem yetkilileri bunu yerine getirir. Yeni bir site alıp serverleri yavaşlatmak trafiği azaltmak yerine bir siteye böyle bir yöntem getirilmesi faydalı olacaktr

Mesaj11.11.2008, 20:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel Bir Fikir !
Mesaj12.11.2008, 16:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bencede güzel Wink
Mesaj12.11.2008, 18:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel bir öneri...
Mesaj12.11.2008, 19:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

gerçekten olmasını istediğimiz güzel bir öneri
inşaallah en kısa zamanda
olur
Mesaj12.11.2008, 19:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet haklısın arkadaşım dha iyi olur
Mesaj13.11.2008, 01:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel fikir de kim siteye girer de düzenleme yapar ki. Mesela benden yardım isteyenlere onuu bahane ediyorum. Very Happy Şifreyi bilmiyorum diye, kurtarıyorum kendimi. O kadar iyi bilen kişiler tasarıma müdahale etmez bence. Bikaç arkadaşa site kurmadımmı kurdum. Tasarımlarını da yaptım. Ama şifrelerini de verdiler. Zaten bedava değil mi çalıp da ne yapıyolar siteyi anlamıyorum. Herkes bedava kurabilir. Hem kendin vereceğin isim varken başkasının verdiği ismi ne yaparsın anlamam hiç.
Şöyle bir sistem oladabilir. Köşe yazarı falan olarak yazı yazsınlar diye köşe ayırmak şeklinde, kenarda örneğin 7 kişinin resmi, herkes ayrı ayrı girip köşe yazısı yazacak. Bunun için de 7 ayrı resim de kullanılabilir. Falan işte. Ama dediğiniz gibi bir sistem de faydalı olur. Destekliyorum.
Mesaj13.11.2008, 05:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel Fikir.

Travian Oyunundaki Temsilci Gibi.

Ayarlar Bölümünde Site İsmi Yazacak Yer Olsın.Oraya Uğraşacak Bir Site İsmi Yazalım.O Sitenin Sahibi Örneğin
Site Bölümüne kralmustak Yazsın
Şifre Bölümüne Senin Ait Olduğun Sitenin Şifresini Yazsın.
Mesaj13.11.2008, 12:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok güzel
Mesaj13.11.2008, 13:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

arhavilikomik yazmış:
Güzel fikir de kim siteye girer de düzenleme yapar ki. Mesela benden yardım isteyenlere onuu bahane ediyorum. Very Happy Şifreyi bilmiyorum diye, kurtarıyorum kendimi. O kadar iyi bilen kişiler tasarıma müdahale etmez bence. Bikaç arkadaşa site kurmadımmı kurdum. Tasarımlarını da yaptım. Ama şifrelerini de verdiler. Zaten bedava değil mi çalıp da ne yapıyolar siteyi anlamıyorum. Herkes bedava kurabilir. Hem kendin vereceğin isim varken başkasının verdiği ismi ne yaparsın anlamam hiç.
Şöyle bir sistem oladabilir. Köşe yazarı falan olarak yazı yazsınlar diye köşe ayırmak şeklinde, kenarda örneğin 7 kişinin resmi, herkes ayrı ayrı girip köşe yazısı yazacak. Bunun için de 7 ayrı resim de kullanılabilir. Falan işte. Ama dediğiniz gibi bir sistem de faydalı olur. Destekliyorum.

herkez kurabilir mesela adam siteye tam 1yılını verirse ve ben onun şifresini deişirsem adamın emekleri yok olur
Mesaj13.11.2008, 18:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

süper bir fikir