Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.11.2008, 17:48 (UTC)    
Mesaj konusu: 2. kez sandbox dustum el atın :(

arkadaaslar bır kere dustum bu sandboxa gerı cıktım.sımdı tekrar dustum. kendı sıtemın adını yazınca bıle ıkıncı sayfada cıkıyorum.bıktım bu google son sıralara atmasından,durduk yere benı alt sıralara atıyor.

pagerank derecesı ıyı olan bırısı varsa sevabına benle lınk degısımı yapsın lutfen
Mesaj12.11.2008, 19:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Sitenizi günde en az bir kere güncelleyin.
Özellikle anasayfa ve tasarımın altını güncel tutun.
Sandbox bazen 6 ay sürebilir.
Meta tagleriniz de site içeriğiniz ile alakası olmayan kelimelere yer vermeyin.
Çok fazla back-link bulundurmayın.
İyi eğlenceler.
Mesaj12.11.2008, 20:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

black lınk derken
Mesaj12.11.2008, 20:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

link değişimini abartmayın yani Wink
Mesaj12.11.2008, 20:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

htmlguzelkod yazmış:
black lınk derken

Merhaba..
Back Link bir siteye diğer sitelerden verilen linkler olarak tanımlanabilir. Ne kadar çok siteden link aldığınız önemlidir ve bu linkleri hangi sitelerden de aldığınız önemlidir. Hangi sitelerden kastımız Google'ın verdiği önem derecesidir. Eğer Google bir siteye önemli gözü ile bakıyorsa bu sitenin pageRANK'ı göreceli olarak yüksektir ve bu tür bir siteden sitenize alacağınız link sizin sitenizin de değerini arttıracaktır.
İyi Eglenceler..
Mesaj12.11.2008, 20:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

pagerank ı yuksek bır sıte benımle lınk degısımı yapabılırmı acaba. ben daha once dustum 1 ay surdu sımdı nıye dustum. sıteme bı gırın bakın. sızlerın pagerankı yuksek mı acaba.
Mesaj13.11.2008, 18:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaslar sandbox tan cıktım... meta tagları azalttım ve cıktım back lınklerı de kaldırdım
Mesaj14.11.2008, 10:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba;

Şimdi Bi daha sandboxa Düşmemk için Günde En az @Cunobag hocamıs Sölediği gibi günde en az 1 kere güncelleyin