Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.11.2008, 20:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Siteme yazılan yabancı dilde yorum ???

S.a

ßu ilk konum umarım doğru yere açmışımdır..

Arkadaşlar siteme bi yorum yapılmış ingilizce. Reklam içerikli.. ama normal bir kişinin yaptığını sanmıyorum.. yazılan siteye girmedim.. yorumu henüz limiş değilim..

bilgilerinize...

Sorum şu; Acaba benden başka arkadaşlarada bu tip yorumlar geliyomu ?. Linki gömdüğü yazıda pek iyi şeyler yazmıyo çünkü..

ßuda link: http://biyografilerle.tr.gg/Children-of-Bodom-ar-.htm
Mesaj14.11.2008, 20:41 (UTC)    
Mesaj konusu: cvp

EVET BAZEN BÖYLE ŞEYLER OLABİLİYOR O YORUMU SİLİN

SİZLER İÇİN RENKLİ BİR PLATFORM GENİŞ PORTAL WEBMASTER KADINCA VE HERŞEY BURADA
Mesaj14.11.2008, 21:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ziyaretçi Defteri Çalışırken Bizede çok oluyordu. Bu nedenle Ziyaretçi defterinize yazılan mesajları sizin onayınız olmadan gösterilmeyecek şekilde ayarlayın.
Mesaj14.11.2008, 21:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Banada oluyordu biri gıcıklığına yapıyordur çünkü benim sitemede öle yorumlar konuyordu değişik cins cins anlamları oluyordu kimin yaptığını buldum kuzenim gıcıklığına yapıyormuşş Laughing
Mesaj14.11.2008, 22:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bnada 2-3 tane yaptılar sildim Hemen
Mesaj15.11.2008, 09:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

yorumlar için sağolun.. sildim bende.. ayrıca onayım olmadan yayınlanmıcak onuda ayarlıycam..
Mesaj15.11.2008, 10:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eminim O yorumu Silersek Ortadan bir şey kalkıyordur.Çünkü bunlar virüs olabilir!..

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Önceki mesajları göster: