Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.11.2008, 11:49 (UTC)    
Mesaj konusu: Sayfa düzenleme araçları yok

benim siteme eklediğim yazılar başlıkların arasında boşluk olmuyo veya başlık yazıya karışıyo yazıyı düzenlicek araçlarda yok gözükmüyo.Yardım edermisiniz.Neden araçlar gözükmüyo
Mesaj15.11.2008, 11:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sayfa düzenleme araçları yok

hikayelog yazmış:
benim siteme eklediğim yazılar başlıkların arasında boşluk olmuyo veya başlık yazıya karışıyo yazıyı düzenlicek araçlarda yok gözükmüyo.Yardım edermisiniz.Neden araçlar gözükmüyo

Ayarlar
profosyonel ayarlar
Html kod editörü gösterilmesin mi burayı boş bırak kaydet
Mesaj15.11.2008, 12:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Demekki ondanmış.Benimde bir site vardı baktım bu arkadaşın dediği gibi oluyor .Sildim Siteyi

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj15.11.2008, 17:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Bedava sitemde Yeniyken ayarları fln karıştırıyordum html editörünü işaretlemişim bende diorum kaynak butonu fln nerde diye Razz
Mesaj16.11.2008, 11:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

olmadı boş bıraktım kaydet dedim hayla sayfanın ayarlarken yapılan araçlar yok Sad Question
Mesaj16.11.2008, 12:01 (UTC)    
Mesaj konusu: olması gerekli

hikayelog yazmış:
olmadı boş bıraktım kaydet dedim hayla sayfanın ayarlarken yapılan araçlar yok Sad Question
Fire fox da kaydetmede bazen problem oluyo dikkatlice yap kaydedince olur
Mesaj16.11.2008, 12:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

deniyorum kaydedildiğini söylüyo ama olmuyo
Önceki mesajları göster: