Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.11.2008, 18:04 (UTC)    
Mesaj konusu: lütfennn yardımm

sitemin içeriği aşağı indi dirin bakın bi lütfrnnn
Mesaj16.11.2008, 18:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Lütfen Girin Bakın aşağıda neden onu nasıl yukaru alıcam
Mesaj16.11.2008, 18:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Bedava-sitem.com alt yapıysa hazırlanmış içerisinde html,java,grafik,mouse,içerik ve web sitesi sahipleri için bilgiler veren bir kod sitesi incelemektesiniz.Kod sitemiz oldukça basit bir şekilde kategori edilmiş aradığınız kod ve bilgileri kolay bir şekilde bulmanız için sadeleştirilmiştir.Sitedeki tüm materyaller alt kategorilerden oluşmaktadır.Başlıca kategoriler karışık kodlar, içerik , araç ve kısa bilgilerdir.Web sitenize eklediğiniz kodlardan oluşabilecek olumsuz bir durumdan htmlkod.tr.gg sorumlu değildir. Tüm kodlar ,grafikler,araçlar yerli ve yabancı sitelerden toplanıp derlenmiştir.Sitemizin gelişimi için destek verebilir,her türlü olumlu ve olumsuz düşünceleriniz için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

İcerigi Derken BUndan mı Bahsedıyorsun.Eger bundan bahsedıyorsan Bu yazıyı Ana-Sayfa Yukleyınız.
Mesaj16.11.2008, 18:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

bak ztn oo ana sayfa ama aşağıda benim demek istediğim şu münülerin yanındaki boş yere değilde neden aşağıda açılıo
Mesaj16.11.2008, 18:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımdan Kaynaklanıyor.BIrde Metın COk buyuk Ondanda Olabılıyor.Belkıde Ekledıgın BIr kod SItenın Kaymasına Neden Olabılır.
Mesaj16.11.2008, 18:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarım kodu versen düzeltilemezmi
Mesaj16.11.2008, 18:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu tasarımın kodunu versem düzeltilemezmi
Mesaj16.11.2008, 18:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanalhtmlkodlari yazmış:
tasarım kodu versen düzeltilemezmi

kodu
sayfalarımı degiştir
ana sayfa
kaynak butonuna basarak ekleyin..

yine aynı durumla karşılaşıyorsanız.

tasarımın içerik kısmını temizldinizmi..?

Mesaj16.11.2008, 18:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

bak naptım biliomusun hani adres kısmına eklenen ko varya onla sitemi düzenledim ondan sonra böyle oldu
Mesaj16.11.2008, 18:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

bak naptım biliomusun hani adres kısmına eklenen ko varya onla sitemi düzenledim ondan sonra böyle oldu
Mesaj16.11.2008, 18:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Düzeltilemezmi
Mesaj16.11.2008, 18:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Lütfen Ya Bi Bilen Çıksın
Mesaj16.11.2008, 18:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

kodu burda paylaşırsan bir bakarım
Mesaj16.11.2008, 18:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya bu tasarımları internetten araştırarakta bulabilirsin!..Veya Bu forumdan araştırarak
İyi eğlenceler

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Önceki mesajları göster: