Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.11.2008, 08:46 (UTC)    
Mesaj konusu: sitedeki bedava sitem reklamları

Sayın site yöneticileri sitelermizde bedava sitem tarafından yayınlanan reklamlar bazı sitelerin içerikleriyle çok ters ve uyumsuz olmaktadır.İslami siteler bence çok zarar görmektedir.Örneğin üstte randevum.com' ait eklam bazı sitelerin tepki almasına yol açacak böylece bedava sitem üye kaybına yol açacaktır.Ayrıca site sahipleri zan altında kalmasına sebep olmaktadır.
Bunun düzelmesi hem site sahiplerinin hemde bedava sitemin yararına olacaktır.

Gereğinin yapılması bedava sitem üyeleri için çok faydalı olacağına inanıyorum..

saygılarımla....
Mesaj17.11.2008, 09:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: sitedeki bedava sitem reklamları

gitaregitimi yazmış:
Sayın site yöneticileri sitelermizde bedava sitem tarafından yayınlanan reklamlar bazı sitelerin içerikleriyle çok ters ve uyumsuz olmaktadır.İslami siteler bence çok zarar görmektedir.Örneğin üstte randevum.com' ait eklam bazı sitelerin tepki almasına yol açacak böylece bedava sitem üye kaybına yol açacaktır.Ayrıca site sahipleri zan altında kalmasına sebep olmaktadır.

Gereğinin yapılması bedava sitem üyeleri için çok faydalı olacağına inanıyorum..

saygılarımla....

Bunun için açıklama yapıldı ''yapılacak birşey yok''
Mesaj17.11.2008, 10:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Konu Kapatılsın

İyi Eğlenceler,
Mesaj17.11.2008, 10:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu isteginizi lutfen support( at )bedava-sitem.com adresine mail atiniz Wink
Mesaj17.11.2008, 10:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

@Tasarimedia Ben Konu Kapatılsın Diyorum Siz Daha da Uzatmaya Çalışıyorsunuz Rolling Eyes
Mesaj17.11.2008, 10:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

devkodservisi yazmış:
@Tasarimedia Ben Konu Kapatılsın Diyorum Siz Daha da Uzatmaya Çalışıyorsunuz Rolling Eyes

anlamadiniz galiba istegini o adrese gondersin kapatmayla alakasi yok

uzatmayin artik gereksiz cevap yazmayin !
Mesaj17.11.2008, 10:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Asıl Siz yazmayın Mod arkadaslar bu bölümü kilitlerse iyi olur konu tartışmaya sürünüyor
Mesaj17.11.2008, 10:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

devkodservisi yazmış:
Asıl Siz yazmayın Mod arkadaslar bu bölümü kilitlerse iyi olur konu tartışmaya sürünüyor

ya arkadaşim ya sen anlamiyorsun yada ben anlatamiyorum

UZATMA !
Mesaj19.11.2008, 14:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: sitedeki bedava sitem reklamları

garom yazmış:
gitaregitimi yazmış:

saygılarımla....

Bunun için açıklama yapıldı ''yapılacak birşey yok''

Yapılan açıklamanın içeriği ve konusu nerde söylerseniz bizde bilgilenmiş oluruz.
Mesaj19.11.2008, 14:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forumda Nerdeyse Her yerde War
Mesaj20.11.2008, 15:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

ama bıryerde haklılar bır yerde haksızlar.Bu tr.gg Siteleri Nerdeyse 5 yasındakı cocuklar acıyor.Ögretmenlerde Acıyor.Şimdi Bir ÖGrencı orayı gorse tıklasa nasıl OLur ? HAdı bız bılıyoruz.Ama onlar bılmıyor.Okul sıtelerı Var Okuldakı velıler veya ogrencılerde gırıyor.Bir yonuda BAzı Ask Siteleri icin problem cıkmıyor.Bence DAha düzgün RekLam alırlarsa daha guzel olacagına ınanıyorum.
Mesaj21.11.2008, 16:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

ask-nett yazmış:
ama bıryerde haklılar bır yerde haksızlar.Bu tr.gg Siteleri Nerdeyse 5 yasındakı cocuklar acıyor.Ögretmenlerde Acıyor.Şimdi Bir ÖGrencı orayı gorse tıklasa nasıl OLur ? HAdı bız bılıyoruz.Ama onlar bılmıyor.Okul sıtelerı Var Okuldakı velıler veya ogrencılerde gırıyor.Bir yonuda BAzı Ask Siteleri icin problem cıkmıyor.Bence DAha düzgün RekLam alırlarsa daha guzel olacagına ınanıyorum.

Hak veriyorum
Mesaj21.11.2008, 16:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet bende hak verıyorum
ama nerden para kazancaklar babasının hayrına sıte wermıolar
bs büyük bir şirket
Mesaj21.11.2008, 16:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hak Veriyorum @Ask-Nett E
Mesaj21.11.2008, 17:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Biz Ne Kadar Yırtınsak da Arkadaşlar Reklamlar Değişmeyecektır