Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.11.2008, 08:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitem de bunları yapmak YASAK mı?

Merhaba arkadaşlar ben sitemde;
1- Media Player'dan Tv izletmek istiyorum. Ama nasıl yapıldığını bilmiyorum. Şunu bir anlatırmısınız.
2- Şampiyonlar Ligi, Turkcell Super Lig maçları özet videolarını izletmek istiyorum.
3- Film fragmanları yayınlamak yasak mı?
4- Bir de şu BKM Mutfak varya hani Çok Güzel Hareketler Bunlar videolarını yayınlarmak istiyorum. Yasak mı? Acaba.... Embarassed

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.
Mesaj19.11.2008, 08:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

2- Şampiyonlar Ligi, Turkcell Super Lig maçları özet videolarını izletmek istiyorum. bu yasak mı?
Mesaj19.11.2008, 11:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sitem de bunları yapmak YASAK mı?

Merhaba.
Media Player'den Tv İzletmenız Mümkün.Bununda Resımlı Anlatımları İnternette Mevcut.Googlede Aratırsanız Bulursunuz.D-smart,Lig tv,Fb tv Kısacası Ücretli Yayın Kanallarının Yayınını Yayınlamak Veya Yayın Yapmak Yasaktır..Ancak Show tv,Atv,Kanal d,Trt Gibi Tv Kanallarını Yayınlıyabılırsınız..
Diğer Söylediğiniz Şeyler Kısadır Ve Onların Adı Fragmandır.Fragmanda Yasak Değişdir..
İyi Eglenceler..
Mesaj20.11.2008, 09:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

FB TV paralı değil ki?
Mesaj26.11.2008, 20:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sitem de bunları yapmak YASAK mı?

net-ciyiz yazmış:
Merhaba arkadaşlar ben sitemde;
1- Media Player'dan Tv izletmek istiyorum. Ama nasıl yapıldığını bilmiyorum. Şunu bir anlatırmısınız.
2- Şampiyonlar Ligi, Turkcell Super Lig maçları özet videolarını izletmek istiyorum.
3- Film fragmanları yayınlamak yasak mı?
4- Bir de şu BKM Mutfak varya hani Çok Güzel Hareketler Bunlar videolarını yayınlarmak istiyorum. Yasak mı? Acaba.... Embarassed

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.
Mesaj26.11.2008, 20:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-ciyiz yazmış:
FB TV paralı değil ki?

Merhaba..
Normal Uyduda Çıkmıyor Arkadaşım..
Kablolu Tvde Ve Diğer Ücretli Uydularda Çıkıyor..
İyi Eglenceler..
Mesaj26.11.2008, 20:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

siteme kendi çekdiğim videoları eklemek istiyorum ama nasıl eklendiğini bilmiyorum
Mesaj26.11.2008, 20:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

abi weya kardeş yaşının kaç oldugunu bilmiyorum ilk önce izlesene.com'a üye ol ordan videonu yolla sonra ordanda html kodunu al alt da sitende yayınla filan war orda html kodunu veriyo zaten

iyi çalışmalar

Mesaj27.11.2008, 11:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

cokyader19 yazmış:
siteme kendi çekdiğim videoları eklemek istiyorum ama nasıl eklendiğini bilmiyorum
Mesaj11.12.2008, 18:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
net-ciyiz yazmış:
FB TV paralı değil ki?

Merhaba..
Normal Uyduda Çıkmıyor Arkadaşım..
Kablolu Tvde Ve Diğer Ücretli Uydularda Çıkıyor..
İyi Eglenceler..

FB TV uyduda, D-Smart'ta, Kablo TV'de ve Digiturk'te var. ama internetten izlemek için para ödemek gerekiyor. fbtvonline.com adresinden paralı izleniyor
Önceki mesajları göster: