Forum'da ara:
Ara

azbuzmu .tr.gg mii?
tr.gg
  90%
[ 47 ]
azbuz
  9%
[ 5 ]
Toplam Oylar : 52

Yazar Mesaj
Mesaj19.11.2008, 20:48 (UTC)    
Mesaj konusu: tr.gg le azbuz arasındaki farklar sizce ne olabilir

Arrow bugun düşündüm aslında .tr.gg daha kolay daha pratik daha eglenceli ama azbuz öle degil sıkıcı bir yer bence ben öle inanıyorum sayfa düzeltme filan onlarda aynı ama bizde daha. kolay oluyor onlarda ugraşana kadar ooo Razz
baya bir ugraşmak lazım azbuzla .tr.gg den başka bir site tanımam bunun üstüne bir site yok bence cok pratik süper .tr.gg ve seviyorum .tr.gg yi ya siz hangisini daha kolay bulursunuz Question
Mesaj19.11.2008, 21:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

tabikide tr.gg yi şecerim

Banner Ve link Takaslarımız Başlamıştır
Mesaj20.11.2008, 10:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

azbuzda en fazla 5 kategori yapabiliyrsun ama tr.gg de istediğin kadar oranın siteleri daha amatörler için hazırlanmış tr.gg profesyonellere göre daha ne gibi bir fark olabilirki :d
Mesaj20.11.2008, 10:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Azbuz`un reklamları çok abartılı!
Mesaj20.11.2008, 12:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiweb yazmış:
Azbuz`un reklamları çok abartılı!

Aynen!Tasarımı ayarlayamıyorsun.
Mesaj20.11.2008, 12:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Her zaman tr.gg yi seçerim
Mesaj20.11.2008, 14:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

yorumlar icin sagolun .tr.gg den başka site tanımam Wink
Mesaj20.11.2008, 14:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tr.Gg
Çünkü azbuza bende üye olmuştum.Ayrıcalıkları az ya!..Bunun gibi rahat yapılmıyor düzenleme!..

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj20.11.2008, 18:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

MERHABA
GÜZEL BİR ANKET AMA BİRAZ SAÇMA ( BENCE )
TABİKİDE TR.GG HER ZAMAN BİR NUMARA
ZATEN AZBUZ U SEÇEN TR.GG YE GELMEZ
SİZCEDE BÖYLE DEĞİLMİDİR
İYİ EĞLENCELER
Wink
Mesaj20.11.2008, 19:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

ewetttt Wink Wink

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj22.11.2008, 11:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

mode47
Alıntı:
MERHABA
SİZCEDE BÖYLE DEĞİLMİDİR
İYİ EĞLENCELER

.tr.gg her zaman 1 numara şüphe yok bunda Wink sadece ankete yapak ve birkez daha görek dedik
Mesaj22.11.2008, 11:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tr.Gg Wink

Hey Gidi Bedava Sitem Smile : 09.05.2008 17:56:46
Mesaj22.11.2008, 11:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Azbuzu duyunca duygulanırım nedeni ise ilk site deneyimimi azbuzda yaşıyor olmam.Azbuzda çok vakitler geçerdim harika pr si yüksek sitelerim vardı.Forumu zamanla bozuldu paylaşım olmamaya isteyen herkesşnde her kategoride reklam yapmaya başlaması tam anlamıyla azbuzun sonunu getirdi.Azbuzu çok sverim ama azbuz bir blog servisi azbuzu artık kullanmıyorum aylar oldu arada bir hesabıma bakarım.Ama azbuz sayesinde webmasterı öğrendim site yapmayı öğrendim ama bir blog servisi olması çok kötü azbuz benim için önemli bir anlam taşıdığı için ne azbuzu ne de tr.gg yi savunacağım.İkisine de webmastercılıkta gelişmemde ki paylarını unutmama ikisine sonsuz teşekkürler ediyorum.Saol Azbuz saol tr.gg
Mesaj22.11.2008, 12:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Azbuzu duyunca duygulanırım nedeni ise ilk site deneyimimi azbuzda yaşıyor olmam.Azbuzda çok vakitler geçerdim harika pr si yüksek sitelerim vardı.Forumu zamanla bozuldu paylaşım olmamaya isteyen herkesşnde her kategoride reklam yapmaya başlaması tam anlamıyla azbuzun sonunu getirdi.Azbuzu çok sverim ama azbuz bir blog servisi azbuzu artık kullanmıyorum aylar oldu arada bir hesabıma bakarım.Ama azbuz sayesinde webmasterı öğrendim site yapmayı öğrendim ama bir blog servisi olması çok kötü azbuz benim için önemli bir anlam taşıdığı için ne azbuzu ne de tr.gg yi savunacağım.İkisine de webmastercılıkta gelişmemde ki paylarını unutmama ikisine sonsuz teşekkürler ediyorum.Saol Azbuz saol tr.gg

herkesin yeri ayrı azbuz yada .tr.gg olarak ama ilk bende azbuzda kurdum yapamadım sonra bedava sitem yazdım .tr.gg cıktı ve kolay alıştım cok seviyorum .tr.gg yi bende burda ögrendim her şeyi
Mesaj23.11.2008, 11:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

mode47 yazmış:
MERHABA
SİZCEDE BÖYLE DEĞİLMİDİR
İYİ EĞLENCELER
Wink

"ZATEN AZBUZ U SEÇEN TR.GG YE GELMEZ" demişsiniz. Tersi olacaktı sanırım:

"tr.gg.'yi seçen azbuz'a gelmez" şeklinde.