Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.11.2008, 03:59 (UTC)    
Mesaj konusu: Türkce Dublaj Filmler

Yabancii korku gerilim macera gizem suç aksiyon fantastik bütün filmleri Online İzlemek İçinn www.sinemaortami.tr.gg tikla Wink

Kurtlar Vadisi pusu Bütün Bölümleri
Kurtlar Vadisi Bütün Bölümleri
Türk Sinemalari
Diziler
Bütün Hepsi Bu Adreste Bütün Film İzlemek İsteyen Arkadaslarimizi www.sinemaortami.tr.gg Adresime Bekliyorum..
Mesaj20.11.2008, 06:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

RekLamLarınızı RekLam BöLümünde Yapınız..
Mesaj20.11.2008, 23:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

saol....
Mesaj21.11.2008, 11:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bırde Flim İzletmek yasak ?
Mesaj21.11.2008, 14:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

ask-nett yazmış:
Bırde Flim İzletmek yasak ?

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25671
İnceLeyiniz..
Mesaj21.11.2008, 16:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

yok yasak degil bak site buz gibi silinmemis duruyor bazilarina yasak belkide Mr. Green
Mesaj21.11.2008, 18:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

yasaklar herkes içindir support( at )bedava-sitem.com adresine mail atın ve sonucunu bekleyin

iyi çalışmalar Wink

Mesaj21.11.2008, 18:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkmedya yazmış:
yok yasak degil bak site buz gibi silinmemis duruyor bazilarina yasak belkide Mr. Green

Merhaba,
İsterseniz İzletin Yani Siz Zararlı Çıkarsınız Ama Tavsiye Etmem Bunu Bilesiniz..
İyi Eğlenceler

Mesaj22.11.2008, 02:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

KARDESİM BU BEDAVA SİTEM NE İÇİN ACILDII NE DİYE OZAMAN İNSANLARA SİTEM DİYE BEDAVA SİTE ACMAK İÇİN YER VERİYOSUNUZ İNSANLAR HOBİLERİNE GÖRE SİTESİNİ TASARLIYOR ALMISSINIZ BİR TEKNİK DESTEK YOK MADÖTÖRLÜK YOK BİLMEM NEE NE DİYE BU SİTE ACILDI MADEM YASAKSAA YERİM BEN BÖYLE SİZİN SİTENİZİ ACMAYIN KARDESİM BÖYLE Bİ KURULUM YAPMASINLAR İNSANLAR İSTEDİKLERİNİ EKLEMEKDE ÖZGÜRDÜR NE DİYE EMBED KODLAR VERMİSLER SİTENİZE EKLİYİN DEMİSLER BİZDE EKLERİZ CANIM KARDESİM BENİM YOK SU YASAK YOK BU YASAK GİT SİKAYET ET SİLSİNLER BENDEDE 250 TANE MSN ADRESİ VAR HER BİRİYLEE ACAR KODLARİ TEKRAR ATARIM BANMI VURUCAKSINIZ FORUMDAN VURUN BEN TEKRAR FORUMA TEMİZLİYİP GİRERİM BİLGİSAYARI CANIM KARDESİM ÖYLE O YASAK BU YASAK DİYİP DURMAYIN FORUMDA BİRSÜRÜ FİLM EMBEDLERİ VAR OKADAR COK TR.GG FİLM EKLİYO MİLLET SİMDİ GELİM BENİM ACDIĞIM FORUMA SEN YASAK YOK SU YOK SUNA MAİL ATIN GÖRÜRSÜNÜZ BİLMEM NEE BU SİTE NASIL YAPILDIYSA KARDESİM ACILDIYSA BEDAVA SİTEM DİYE HERKEZDE KENDİNE GÖRE SİTE YAPMAKDA ÖZGÜRDÜR BİLMEM ANLATA BİLDİMMİ SİTE SİLMEK ÖNEMLİ DEĞİL SİLDİRE SİLDİRE CÖZE BİLECEKMİSİN YOK EDE BİLECEKMİSİN YADA EDEMESSİN O ZAMAN O TEKNİK DESTEK YADA BS BAĞIMLISI NEYİNSE YETMEZ SANA YA BENİM ANLAMADIĞIM SU GELİPDE FİLM DİZİ İZLETTİRMEK YASAK YOK SİLERİZ YOK EDERİZ DİYOSUNUZ YAA TELİF HAKKI YOK VİDEOLARDA HER SİTEDE VAR TELİF HAKKI OLSA ZATEN EKLEMEM CANIM KARDESİM FORUMUNUZDA EMBED KODLARI BİLE VAR FİLM SİTELERİ BİLE VAR ACILMIS OZAMAN BEDAVA-SİTEM DİYE ACMAYIN BÖYLE BBİ SİTE MİLLETTE EKLEMESİN İŞİM YOK GİDERİM YOK MAGAZİN HABERLERİ YOK SU YOK BU ONLARIMI EKLİCEM İŞİM OLMAZ BEN SADECE İZLEDİĞİM FİLMLERİ KENDİ ARSİVİME KOYUYORUM ARKADASLARDA FİLM İZLEMESİ İÇİN Bİ YER OLUYOR HEM SİTENİZİN REKLAMLARI BÜYÜYOR BENDE KAYIT EDENLERİ COK OLUYOR BU BEDAVA SİTEM NASIL BÜYÜDÜÜ BUKADAR KULLANICIYAA ULASDI PEKİ BU SAYEDE ULASDI NORMALDE GOOGLE REKLAMLARIYLA BUKADAR KULLANICI ELDE EDEMEZ HERKEZ BENİM SİTEME GEL BAK DİYE DİYE BU BEDAVA SİTEM KULLANICISI COĞALDI MASAL ANLATMAYIN O YASAK BU YASAK DİYE Wink BU YAZILARIMI İSTER YANLISA CEK İSTER DOĞRUYAA HİÇ UMRUMDA DEĞİL OZAMAN BÖYLE Bİ SİTE ACILMASIN MİLLETTE KOYMASIN MP3 YASAK VİDEO YASAK DİZİ YASAK FİLM YASAK NE BU KARDESİMM MİLLET NASRETTİN HOCANIN HİKAYELERİNİMİ EKLESİN YADA TEMELİN FIKRALARINI NE SACMALIKDIR BUU MİLLET İSTEDİĞİNİ EKLEMEKDE ÖZGÜRDÜR ANLATA BİLDİMMİ İSTERSENİZ SİLİN SİTEYİ HİÇ UMRUMDA DEĞİL 3 DAKİKADA WEB SİTENİZ OLSUN DİYE BİDE BASLIK ATMISLAR EE MADEM Kİ BİZİM SİTEMİZ FİLM İDE EKLERİZ MÜZİKDE EKLERİZ MP3 DE EKLERİZ KARDESİM İŞALLAH ANLATA BİLMİSİMDİR HAA GİDİN SİKAYETTE ATTIN SİLDİRİN COKTA TRİNK YANİ HEE TEKNİK DESTEK SİZ BANA Bİ MESAJ ATIN GÖRÜSÜRÜZ OK

Türk Sinemalari
Diziler
Bütün Hepsi Bu Adreste Bütün Film İzlemek İsteyen Arkadaslarimizi www.sinemaortami.tr.gg Adresime Bekliyorum..
Mesaj22.11.2008, 02:16 (UTC)    
Mesaj konusu: SELAMMMMMMM

KARDESİM MADEM BÖYLE BİŞEY VAR OZAMAN NEDEN BU SİTE KURDURULUYOR HERSEY YASAK MÜZİK YASAK SU YASAK BU YASAK DİYE
OKADAR CABALADIM YAPMAK İÇİN MADEM Kİ YASAK OK SİTEYİ SİLİYORUM BİRDAHA BURDAN Bİ SİTE WEB SAYFASI YAPMAM OK KONTROL EDERSİN BAK BAKALIM SİLMİSMİYİM SİLMEMİSMİYİM Wink
RAHAT OLUN İŞİM OLMAZ BİRDAHA DA BURDAN Bİ WEB SAYFASI ACMAM İHTİYACIM DA YOK BYY

Türk Sinemalari
Diziler
Mesaj22.11.2008, 08:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitenizi silip silmemek size kalmış bedava-sitemin kuralları budur telif hakkı yok diyorsunuz dizi ve filmler şikayet geldiği için yasaklanmıştır konuyu iyice araştırın yapacak birşey yok