Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.11.2008, 13:39 (UTC)    
Mesaj konusu: önemli 3 tane sorum var

1-ziyaretçi defterini çalışmaması çok kötü.insanlar bize ulaşamıyorlar.

2-blogspotlar kapatılıp açıldı.duyduğuma göre tr.gg de kapatılacakmış bu doğrumu?

3-sitemi gogglede üst sıralara nasıl taşırım.her gün hit alsamda ne zaman yükselicem merak ediyorum.bana tr.gg sitelerin çok geç yukarı çıktığını duydum inşallah doğru değildir.

bana bu konularla ilgili bilgi verirseniz sevinirim.
Mesaj22.11.2008, 13:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: önemli 3 tane sorum var

oriflamekayit yazmış:
1-ziyaretçi defterini çalışmaması çok kötü.insanlar bize ulaşamıyorlar.

2-blogspotlar kapatılıp açıldı.duyduğuma göre tr.gg de kapatılacakmış bu doğrumu?

3-sitemi gogglede üst sıralara nasıl taşırım.her gün hit alsamda ne zaman yükselicem merak ediyorum.bana tr.gg sitelerin çok geç yukarı çıktığını duydum inşallah doğru değildir.

bana bu konularla ilgili bilgi verirseniz sevinirim.

Arrow Ziyaretçi Defterinde teknik bir sorun var,Geçici,İletişimi kullanın.
Arrow TR.GG de böyle bir durum yok. Bloglar ayrı.Google bir ara kapatmıştı yaa.Ama Bedava Sitemde böyle bir durum söz konusu değildir.
Arrow Sitenizi arama motorlarına kayıt ettirin.Top listlere kayıt olun.Ne kadar tıklansa o kadar üst sıralara çıkarsınız...
İyi Günler Wink

Mesaj22.11.2008, 16:50 (UTC)    
Mesaj konusu: gzl

1. Ziyaretçi Defterinde teknik bir sorun var,Geçici,İletişimi kullanın.

2. Ziyaretçi Defterinde teknik bir sorun var,Geçici,İletişimi kullanın.
TR.GG de böyle bir durum yok. Bloglar ayrı.Google bir ara kapatmıştı yaa.Ama Bedava Sitemde böyle bir durum söz konusu değildir.

3.Arama Motorlarında Yukselmek İçin Google pagerank için en önemli etken backlink (link değişim) dir ama sadece link değişim yaparak googlede üst sıralar hedeflenmemelidir. ilk sıralara çıkmak için şu etkenleri sıralayabiliriz.

1-Özgün İçerik (Çalıntı Olmayan)

2-Dmoz 'a eklenmek (Arkadaşlar Dmoz'a eklenirken site açıklamasını çok dikkat edin yükselmek istediğiniz kelime açıklamada kesin geçmelidir.)

3-Yüksek Pagerank Değeri olan sitelerden link almak (Çapraz Değişim olması daha faydalıdır) + (Link çöplüğü olmuş sitelerden uzak durun)

4-Meta tagları eksiksiz eklemek (gereksiz tagları eklemeyin)

5-Title, Description ve keywords taglarına dikkat etmek (anahtar kelimeleriniz 20yi geçmesin) + (title ve açıklamada yüksekmek istediğiniz kelimeyi 1 kere kullanın)

6-Url Rewrite Olayını Gerçekleştirmek (örn : img.asp?id=154, img.php?id=154 sebnemferah-resim-154.html gibi)

7-Google ve Yahoo İçin Sitemap Hazırlamak Ve tanıtmak.

ben bunları yaparak MatRock + Rock , Metal Ve Punk Müzik Sitesi sitesini 6 ayda googlede :

Rock aratmasında : 2

Punk aratmasında : 4

Metal aratmasında : 5

Punk Rock aratmasında : 4

Black Metal, Death Metal, Doom Metal, Gothic Metal, Thrash Metal, Power Metal Ve Heavy Metal aratmalarındada ilk 10 'a girdim..

umarım foruma ilerleyen zamanlarda daha fazla kasıcam kendimi.

Takıldıgınız zor sorunlarmı var burdan çözümünü bulabilirsin tıkla
Önceki mesajları göster: