Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.11.2008, 17:30 (UTC)    
Mesaj konusu: css de resim galerisi nasıl olurturulur

css de resim galerisi nasıl olurturulur arkdaslar benım su an kullandıgım css tasarım ve ekstralar kısmındakı galeri bolumunu nasıl olusturmam lazım nasıl kod olusturmam ne yazmam lazım bılgılendırırmısınız bılen bır arkdasımız var sa

http://www.piriketseverler.tr.gg/Galeri/index.htm burda oldugu gibi

Mesaj22.11.2008, 17:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

ekstralarden galeriyi aktif hale getirip resimlerinizi yüklediğiniz zaman katagori halinde zaten sıralanacaklardır.Ondan sonra tek yapmanız gereken urlsini gerekli yere vermek olacaktır
Mesaj22.11.2008, 17:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

islamvedinim yazmış:
ekstralarden galeriyi aktif hale getirip resimlerinizi yüklediğiniz zaman katagori halinde zaten sıralanacaklardır.Ondan sonra tek yapmanız gereken urlsini gerekli yere vermek olacaktır

guzel arkdasım css kullanıyorum yapıstırılacakö koddan bahsedıyorummmm yardım etmeye ugrastıgınız iin tesekkurler sagolun basarılar

Mesaj22.11.2008, 18:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

neden kımse bısey yazmıyor

Mesaj22.11.2008, 18:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

orada sayfada tasarım yapılmış tablolara ilgili kategorilere Göre Resimleri koymuş ve galeriden urlyi alıp link koymuş bu kadar basit
yani tablo oluşturacan sonra düzenleyeceksin daha sonra kategorilere göre resimleri tabloların içine atacan galeride oluşturduğun kategorilerin urlsini alacan link verip bitti... Embarassed
Mesaj22.11.2008, 18:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunun kodu yoktur.Arkadasımın Dedıgı Gıbı Ekstralardan yapılır.Ama Tek Tek Yapmak ıstersen Cok zamnını alır ve nerdeyse bıtıremessın.

Sıtene gırıs
Sayfaları Degıstır
Yenı sayfa Olustur
Tablo olustur Var tıklayın ona ne kadar REsım ve kategorı ekleyeceksenız o kadar Sutun Ve satır ekleyıp resımlerınızı Teker Teker Yapcaksınız.Sonra kaynak butonuna basıp Kodu alacaksınız.
Mesaj22.11.2008, 21:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ekstralarden galeriyi aktif hale getirdiğin zaman Galeri zaten çıkıyor ama bizim tasarım kodlaması buna uygun şekilde yani sizin tasarımınızda bizimki gibi olmayabilir.