Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.11.2008, 07:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Saklı sayfalar ?

Merhaba Sitemde Saklı Sayfalar Ekstarasını Aktive Ettim ve bir sayfamı gizledim! sonra saklı sayfalar ekstrasına login ekleden login ekledim ve loginle sitemden giriş yaptım orada artık şu sayfalar menüde olmalı diyor tıkladım gizlediğims ayfama giriş yaptıktan sonra Hata 404 BÖYLE BİR SAYFA YOK DİYOR SORUN NEZAMAN ÇÖZÜLECEK LÜTFEN MODERATÖRLER BİLGİ VERİN!

En son antisxe tarafından 24.11.2008 07:50:17 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj24.11.2008, 09:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Saklı sayfalar ?

antisxe yazmış:
Merhaba Sitemde Saklı Sayfalar Ekstarasını Aktive Ettim ve bir sayfamı gizledim! sonra saklı sayfalar ekstrasına login ekleden login ekledim ve loginle sitemden giriş yaptım orada artık şu sayfalar menüde olmalı diyor tıkladım gizlediğims ayfama giriş yaptıktan sonra Hata 404 BÖYLE BİR SAYFA YOK DİYOR SORUN NEZAMAN ÇÖZÜLECEK LÜTFEN MODERATÖRLER BİLGİ VERİN!

BU KONUDA BENDE BİLGİ İSTİYORUM BENDE YAPAMADIM SAKLI SAYFALARA BİR İÇERİK YADA DOSYA KOYAMIYORUM. ŞİMDİDEN TŞK.
Mesaj24.11.2008, 10:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

saklı sayfaları aktiv ettikten sonra

sayfalarımı degistirden saklı sayfalar tıklayın ve özelliklerden sadece login olan kullanicilara göster tıklatın daha sonra yeni sayfa ekleyip saklı sayfaların alt sayfası olarak ekleyin.

Sizde sitenize Online Oyunlar ekleyebilirsiniz.Okey,satranç,tavla,bilardo,batak,king gibi oyunları sizde siteniz üzerinden oynatabilirsiniz.Böylelike ziyaretçileriniz sitenizde sıkılmaz ayrıca turnuvalar düzenleyebilirsiniz.

Örneğini görmek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.
Mesaj24.11.2008, 13:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

konuyu anlayamadım daha açık bir şekilde anlatırmısınız?
Mesaj24.11.2008, 13:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

antisxe yazmış:
konuyu anlayamadım daha açık bir şekilde anlatırmısınız?

burda resimli anlatım var lütfen inceleyin
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=26230