Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.11.2008, 12:54 (UTC)    
Mesaj konusu: google'a kayıt

ben sitemi google'a kaydettim ve çıkmayı bekliyorum ancak kafama takılan bi konu var...acaba sadece kaydettiğim link mi çıkacak eğer öyleyse diyelim sitemde 100 sayfa var ben o yüz sayfayı nasıl tek tek kaydetcem....ayrıca bedava-sitem.com'da paylaşım yapınca 1 gün sonra sitem google'da çıkıyor...nasıl bu kadar hızlı çıkıyor bedava-sitem'in özelliği ne bunları kısaca açıklarmısınız...teşekkür ederim
Mesaj24.11.2008, 13:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: google'a kayıt

sanaltamirhane yazmış:
ben sitemi google'a kaydettim ve çıkmayı bekliyorum ancak kafama takılan bi konu var...acaba sadece kaydettiğim link mi çıkacak eğer öyleyse diyelim sitemde 100 sayfa var ben o yüz sayfayı nasıl tek tek kaydetcem....ayrıca bedava-sitem.com'da paylaşım yapınca 1 gün sonra sitem google'da çıkıyor...nasıl bu kadar hızlı çıkıyor bedava-sitem'in özelliği ne bunları kısaca açıklarmısınız...teşekkür ederim

öncelikle merhaba tabiki sitenizi google kaydetince sadece sizin sitenizin adını yazdıklarında siteniz google çıkar sayfalarınız çıkmaz bunun için
Arrow extralar
Arrow meta tagler
aktive etmelisiniz oraya sitenizdeki içeriklerinizi yazmalısınız örnek:oyunlar,oyna,resimler,müzik,klip,dinle,izle,html kodları,
bunun gibi anahtar kelimeler yazmalısınız ve aralara virgül koymalısınız tabiki sitenizde olan içeriklerinizi 150 kelimeye kadar yazabilirsiniz
bundan sonra altına yazar adı yazan yerede sitenizin adını yazıp arama motorlarında gösterilsinmi kutusuna tıklayıp kaydetin ve google'nın sitenizin sayfalarını indexlemesi için bekleyin birde vereceğim bu linkede sitenizi tekrar kaydetin

http://www.google.com.tr/intl/tr/add_url.html
10 günde bir sitenizi bu linke kaydetin güncelleyin google örümcekleri sitenizi tarasın sayfaları okusun
yorumlar yazan yerede aynı şekilde içerikleri yazıp kaydetin gerisi beklemeye kalıyor

sayfalarınızın indexlenip indexlenmediğini anlamak içinde gogle şu şekilde yazın örnek ben kendi sitemin adını yazıyorum sizde kendi sitenizin adını yazarsınız

site:gururum5.tr.gg
bu şekilde hem kaç sayfanızı goggle indexlemiş orda üste yazar kolay gelsin Wink
Mesaj24.11.2008, 13:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenizin Googleye Ekledikten Sonra Kısa Bir Süre Beklemelisiniz 1 Ay Fln Ve YAzdığın MSj Anında Googlede Çıkıyor O Site Kydetmekle Alakası Yok SitenizdekiSayfalarını Tek Tek Kaydetmenize Gerek Yok Sitenizi Eklediğinizde Google İndexleyince Hepsi Teker Teker Çııyor Zaten..
Mesaj28.07.2009, 09:07 (UTC)    
Mesaj konusu: M!C-Tramp

sa selam 50 kontore süper 2 site tasarım yapılır bilgi için wap-city.tr.gg ye girin Exclamation Exclamation
Mesaj28.07.2009, 09:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: M!C-Tramp

wap-city yazmış:
sa selam 50 kontore süper 2 site tasarım yapılır bilgi için wap-city.tr.gg ye girin Exclamation Exclamation
tarih 2008 dio site silinmiş ne tasarımı yapcan