Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.11.2008, 06:59 (UTC)    
Mesaj konusu: BEDAVA SİTEM E MAİL HOSTİNG

Bildiğiniz üzere bedava sitemde e - mail hosting yok bunun için nedense myentin ücretsiz domain servisi .tr.gg kabul etmiyor! Acaba BEDAVA - SITEM .tr.gg e - mail hosting açabilirmi? eğer açrsa böyle bir adres alabilirz isminiz( at )siteniz.tr.gg ve doğrulama imkanımızda olur şimdiden cevapalrınızı bekliyorum!
Mesaj27.11.2008, 13:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: BEDAVA SİTEM E MAİL HOSTİNG

antisxe yazmış:
Bildiğiniz üzere bedava sitemde e - mail hosting yok bunun için nedense myentin ücretsiz domain servisi .tr.gg kabul etmiyor! Acaba BEDAVA - SITEM .tr.gg e - mail hosting açabilirmi? eğer açrsa böyle bir adres alabilirz isminiz( at )siteniz.tr.gg ve doğrulama imkanımızda olur şimdiden cevapalrınızı bekliyorum!

ücretli domain alır sitene yani tr.gg li sitene yönlendirirsen aldığın e mail adresini doğrulaybilirsin.Onun haricinde kesinlikle doğrulama imkanın yok mesela ben siteme .net domaini aldım ve aldığım domaini tr.gg li siteme yönlendirdim.10 adet de e mail hesap hakkım var bir mail açtım sonra domainli mail hesabımdan doğruladım ancak böyle bir imkan yapabilirsin. Wink
Mesaj29.11.2008, 15:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

mail hosting çok zor olur..