Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.11.2008, 13:24 (UTC)    
Mesaj konusu: İşte Ayrıntılarıyla Reklam Veren Siteler Ve Faydaları

İşte kişisel ve kurumsal web sitelere reklam veren kalitesiyle,güvenirliğiyle ve en önemlisi de müşteri hizmetiyle net ortamında adını duyurmuş reklam firmaları ve detaylı bilgileri;

1 - Google Adsense

Google altyapısıyla kurulan reklam firması sayesinde web sitelerinizden rahatlıkla para kazanbilirsiniz.Tıklama başına en iyi gelir veren reklam firması olması da cazip seçeneklerinden birisi.Ancak google gibi büyük bir firmanın reklamlarını yayınlamak o kadar da kolay değil.Çünkü google reklamlarını alabilmek için başvuru yapıyorsunuz.Başvurunuz en ince ayrıntısına kadar web sitenizle birlikte inceleniyor.Çok az sayıda sitelere reklam veren google bu yönüyle kalitesini de ortaya koyuyor.Google reklamlarınıza başvurduktan sonra başvurunuz onaylanırsa hesabınızda biriken paranız 100 dolar olduğunda sizlere ödemeler yapılıyor.Google reklamlarına başvuru yapabilmek için gmail hesabınızın da bulunması gerekiyor.

2 - ReklamStore

Reklamstore Ozn medya internet grubu altyapısıyla kurulmuş olup internet ortamında ki web sitelerin en çok tercih ettikleri reklam firmalarının başında gelmektedir.Tıklama başına 0.02 ytl veren firma ise ödemelerinizi hesabınızda biriken paranın 30 ytl ye ulaştığı zaman yapıyor.Başvurunuzdan sonra üyeliğiniz 24 saat içerisinde onaylayan reklam firması bu özelliğiyle de takdir ve beğeni topluyor.

3 - Adtech

Türk internet reklamcılığında adından sıkça söz ettiren bir reklam firması olan adtech milyonlarca üyesiyle de kalitesini ortaya koyuyor.Başvurunuzu anında onaylayan adtech reklamları ile tıklama başına 0.03 ytl kazanıyorsunuz.Sisteme üye olduktan sonra hesabınızda biriken para bir ay sonunda ne kadar birikmişse o ay biriken paranızı hemen alıyorsunuz.Fiyatlandırma bakımından en çok tercih edilen reklam firması diyebildiğimiz adtech müşteri hizmetleriyle de ağır basıyor.Ancak adtech reklamları bs de yasak

4 - Sitegoster

Tk Designer Bilişim Hizmetleri altyapısıyla kurulmuş olan sitegoster iş ortaklığı reklam servisi tıklama başına google adsenseden sonra en çok para veren reklam servisi olarak dikkat çekiyor.Tıklama başına 0.04 ytl veren servis sayesinde hesabınızda biriken para 35 ytl olunca paranızı alabiliyorsunuz.Kesinlikle güvenilir bir firma olan sitegoster iş ortaklığı servisi gerek güvenirliği gerekse müşteri hizmetleriyle ağır basıyor.

5 - Hepsiburada

Doğan medya grup altyapısıyla kurulmuş olan hepsiburada.com alışveriş sitesi artık web sitelere reklam vererek ürünlerini tanıtıma sunuyor.Hepsiburada yepyeni geliştirdiği sistem ile web sitelere çok kolay ve basit adımlar ile para kazandırıyor.Tıklama başına iyi para veren servise başvurunuz anında onaylanıyor.Hesabınızda biriken miktarın 30 ytl olması durumunda hesabınızda ki parayı alabiliyorsunuz.Büyük bir firma altyapısıyla kurulan servis hemen hemen yeni olmasına rağmen şuan da çok tutulmuş durumda.Kesinlikle en garanti ve güvenilir servislerden biri olan hepsiburada geniş üye yelpazesi ile de ön plana çıkıyor.

--------------------------------------------------------------------------------
Yukarıda tanıtımı yapılan reklam siteleri ile hiçbir şekilde tanıtım ve faydalarını anlatmak için yapılmış hiçbir anlaşma yoktur.Yukarıda sizlere sunduğumuz bilgiler ilk kez ve sadece sanal-reklam.net adminleri tarafından yazılmış ve yayına alınmıştır.Yukarıda bulunan bilgilerin herhangi bir web sitede kaynak gösterilmeden yayınlanması halinde kesinlikle kararlı bir biçimde hukuki işlerlere başvurulacaktır.
Mesaj27.11.2008, 13:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

adense kabul etmedi reklam storeden üyeligimi sildiler : Razz

adect üyeliigim aynı hepsi burda denemedim daha ama şunu söleyim reklam storeden cok para aldım ama nedense iptal oldu
Mesaj27.11.2008, 13:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedavahital yazmış:

adect üyeliigim aynı hepsi burda denemedim daha ama şunu söleyim reklam storeden cok para aldım ama nedense iptal oldu

reklamstoreden iyi para aldım diyen tr.gg li ilk kez bir site duyuyorum eğer ki illegal yollardan akzanç sağlamışsan ve bunu tesbit etmişlerse silerler tabi Wink Mr. Green
Mesaj27.11.2008, 13:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel Paylaşım Teşekkürler Surprised Surprised
Mesaj27.11.2008, 13:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanalsahne yazmış:
Güzel Paylaşım Teşekkürler Surprised Surprised

Wink önemli değil
Mesaj27.11.2008, 15:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Guzel Paylasım Tesekkurler..!!
Mesaj27.11.2008, 15:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedavahital yazmış:

hayır normel yollardan para aldım Wink
Mesaj27.11.2008, 16:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba..
Alıntı:
[b]Ancak adtech reklamları bs de yasak

Demişsin.
Adtech Reklamları Yasak Değil Adtech'in Adult Reklamları Yasak Arkadaşım.
İyi Eglenceler..
Mesaj27.11.2008, 17:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
Merhaba..
Alıntı:

Demişsin.
İyi Eglenceler..

arkadaşım bak bir kere söylüyorum Cüneyt Hocada açıkladı PPC reklam yasak adult içeriklerden kasıtları arkadaşlık siteleri de dahil sadece ppa reklamlara serbest yani sabit reklamlara adtech de adult yok arkadaşlık sirtelerinin reklamları var onlar yasaak anlatabildim mi bu konuda hala karşı çıkanlardan sıkıldım artık Evil or Very Mad
Mesaj27.11.2008, 17:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-reklam yazmış:
net-tr yazmış:
Merhaba..
Alıntı:

Demişsin.
İyi Eglenceler..

arkadaşım bak bir kere söylüyorum Cüneyt Hocada açıkladı PPC reklam yasak adult içeriklerden kasıtları arkadaşlık siteleri de dahil sadece ppa reklamlara serbest yani sabit reklamlara adtech de adult yok arkadaşlık sirtelerinin reklamları var onlar yasaak anlatabildim mi bu konuda hala karşı çıkanlardan sıkıldım artık Evil or Very Mad

Bedava-sitem kendi arkadaşlık reklamları yayınlıyor.
Bizlere niye yasak olsun.
Mesaj27.11.2008, 17:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
sanal-reklam yazmış:
net-tr yazmış:
Merhaba..
Alıntı:

Demişsin.
İyi Eglenceler..

Bedava-sitem kendi arkadaşlık reklamları yayınlıyor.
Bizlere niye yasak olsun.

bak sen koy sitene deniyelim yasak mı değil mi ne dersin Wink o onların bileceği iş adtech de adult içerikli reklamlaradan kasıt arkadaşlık siteleridir.
Mesaj05.12.2008, 16:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler