Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.11.2008, 09:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Amacımız 250 Milyonun Okuması, Geç Olmadan Sizde Katılın

ÖNCELİKLE BU LİNK'İ İNCELEYİN.

http://ormela.tr.gg/Turk-Birligine-Dogru-d--Turk-Bir-Dev.htm

Dikkatle inceleyin ve Düşünün.

Bu oluşuma destek vermek, Üye olmak ve katılmak istiyenler, ise bu link'i tıklayın ve üye olun.

http://www.turkbirdev.org/lang_tr/membership_register.asp

Sitesine koymak isteyen olursa Empet Kodu,

<center><embed id="VideoPlayback" src="http://video.google.com/googleplayer.swf?docid=-680042511743914144&hl=tr&fs=true" style="width:550px;height:500px" allowFullScreen="true" allowScriptAccess="always" type="application/x-shockwave-flash"> </embed></center>

Ayrıca MSN ve meil yoluyla Mümkünse yaygınlaştırmak için elimizden geleni yapalım.

Bunu bir görev bilelelim.

Hepinize Selam ve sevgilerimi yolluyor

BAŞARILAR DİLİYORUM.

Mesaj26.11.2008, 09:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle video çok güzel ve anlamlı ben sonuna kadar katılıyorum ayrıca videoyu da siteme ekledim Wink
Mesaj26.11.2008, 10:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Müthiş birşey her zaman liderlerin atmalarını istedigim bir adım sonuna kadar destekliyorum.TÜRK BİRLİGİ KRULMALI Wink

Mesaj26.11.2008, 10:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gerçekten Video Anlamlı Wink
Mesaj26.11.2008, 14:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok güzel bir paylaşım olmuş.Videoyu ben de siteme ekliyorum hemen.

%100 Destek
Mesaj26.11.2008, 18:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Türk Birliği Kurulmalıdır!

Bugün, dünya üzerinde çeşitli ortaklıklardan yararlanılarak kurulmuş yüzlerce birlik vardır. Özellikle güçlü devletlerin önderliğinde, toplumlar / devletler arasında ortak yönler bulunarak bu benzerlikler çerçevesinde yeni bir “birlik” oluşturma çabalarını görebiliyoruz. Dil, din, soy veya ülkü ortaklıkları bulunan devletler, emperyalist politikaların var olduğu şu dönemde birleşerek belli yönlerde daha güçlü olmak için çabalıyorlar. Düşünün ki adları aynı olan insanlar bile birbirlerini hiç tanımadıkları hâlde karşılıklı bir “yakınlık” duyarlar ve belki de kendilerini ortak bir “çatının” altında görürler. Gözleri renkli olan insanların bile bir ortaklıkları vardır. Böylesine küçük benzerlikleri bile bir “ortaklık” sayarken, aralarında “dil, kültür, soy, din…” gibi ortaklıkların bulunduğu toplumların sahip olduğu değerler çevresinde bir araya gelmesi oldukça doğaldır.

Dilleri, soyları, kültürleri ve mezhepleri birbirinden apayrı olan Almanya, Fransa, Belçika, Hollanda… gibi devletlerin kurdukları “Avrupa Birliği“, bugün dünya siyasetine yön verebilecek kadar etkili ve hatta bizi batağa çekmek isteyen siyasetçilerin “göz bebeği” durumuna gelmiştir. Her gün binlerce insanın ölümüne neden olan ve dünyanın çeşitli yerlerinde mandalar kurarak “güç odağı” hâline gelen Amerika Birleşik Devletleri’nin kuruluşunda da “Avrupa Birliği“ne benzer bir ortaklık söz konusudur. Bugün sefalet içerisinde yaşayan Afrikalılar bile 53 ülkeyi birleştirerek kendi birliklerini oluşturmuşlardır. Zamanında Anadolu’daki Türk gücünü kırmak ve Türkleri tarihten silmek isteyen Haçlı Birlikleri de, “din” ortaklığında birleşen toplumların somut bir örneğidir.

Kaynak: Bilgicik.com

Teşekkürler...

Mesaj26.11.2008, 18:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

süper paylaşım
Mesaj26.11.2008, 22:35 (UTC)    
Mesaj konusu: Amacımız 250 Milyonun Okuması, Geç Olmadan Sizde Katılın

Şu an 27 Kasım 2007 Perşembe, Saat 00.29 Kullanıcı sayımız 1 854 969

Amacım odurki bütün kullanıcılarımız bu videoyu sitelerine koysun.
Amacım odurki bütün kullanıcılarımız meilindeki adreslere bu videonun link'ini ulaştırsın.
Kendi sitenizde yayınladıktan sonra kendi sitenizin linklerini meil yoluyla bütün adreslere ulaştırınız..
İnanıyorumki bu oluşum muhakkak bir gün gerçekleşecektir.
Amacım odurki bu oluşumun alt yapısındada bizlerin hizmeti daha büyük olsun.

Bu oluşuma destek vermek, Üye olmak ve katılmak istiyenler, ise bu link'i tıklayın ve üye olun.

<center><embed id="VideoPlayback" src="http://video.google.com/googleplayer.swf?docid=-680042511743914144&hl=tr&fs=true" style="width:550px;height:500px" allowFullScreen="true" allowScriptAccess="always" type="application/x-shockwave-flash"> </embed></center>

Ayrıca MSN ve meil yoluyla Mümkünse yaygınlaştırmak için elimizden geleni yapalım.

BAŞARILAR DİLİYORUM.

Mesaj26.11.2008, 23:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Paylaşım için çok teşekkürler Orhan Bey...
Bilgilendirdiğiniz konu gerçekten önemli ve sanala taşınması gerekiyordu.
Bende tüm dostlara sizin bu mesajınızı ve sitenizin adresinizi mail yolu ile ileteceğim.
Mesaj27.11.2008, 14:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

İnşallah bu gayretli çalışmalar,yüzyıllardır her Türkün rüyası olan bir birlikteliğin doğüşuna vesile olacaktır . Temennimiz bu oluşumun gerçekleşmesi. Yıllardır başkaları tarafından yönetilmekten,başkalarına muhtaç kalmaktan,parçalanmış ve bölünmüş bir halde yaşamaktan bir türk olarak hiçbirimiz memnun değilizdir muhakkak.
Orhan abimizin dile getirdiği ve gerçekleşmesinde elinden gelen gayreti gösterdiği bu müthiş oluşum,yeryüzünde yaşayan 250 milyon türkün kurtuluşu olacaktır inşallah. "Türkün türkten başka dostu yoktur." sözü bu birlikteliğin oluşması için yeterli bir nedendir. Bizden bu projeye sonuna kadar destek.İnşallah kendini bu toplumun bir ferdi olarak gören herkes bu projeye gereken desteği verir.
Orhan abimizi böylesine ciddi,önemli ve her Türkün arzusu olan Türk Birliğinin kurulmasına yönelik bu projeye katkılarından dolayı tebrik ediyorum. Umuyorum ki; her türk evladı bu projeye gereken ilgi ve desteği vererek, bu projenin hayata geçirilmesine katkıda bulunurlar.

Mesaj28.11.2008, 10:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Amacımız 250 Milyonun Okuması, Geç Olmadan Sizde Katılın

ormela yazmış:

KIYMETLİĞ ARKADAŞLARIM, BU ÇOK ÖNEMLİ, MUTLAKA OKUYUN VE İNCELEYİN.

Şu an 27 Kasım 2007 Perşembe, Saat 00.29 Kullanıcı sayımız 1 854 969

Amacım odurki bütün kullanıcılarımız bu videoyu sitelerine koysun.
Amacım odurki bütün kullanıcılarımız meilindeki adreslere bu videonun link'ini ulaştırsın.
Kendi sitenizde yayınladıktan sonra kendi sitenizin linklerini meil yoluyla bütün adreslere ulaştırınız..
İnanıyorumki bu oluşum muhakkak bir gün gerçekleşecektir.
Amacım odurki bu oluşumun alt yapısındada bizlerin hizmeti daha büyük olsun.

BAŞARILAR DİLİYORUM.

Mesaj28.11.2008, 10:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

böyle bişi desteklenmezmi teşekkürler

@ ormela
Mesaj28.11.2008, 11:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylaşım icin teşekkurler bi inceleyelim bakalim.
Mesaj29.11.2008, 13:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Orhan Bey, videoyu izledim. Açtğınız başlığı canı gönülden destekliyorum. Ayrıca gerek ülkemiz için gerekse bütün Türk dünyası için faydalı olan böylesi bir girişimi formumda başlattığınız için çok teşekkür ederim.
Mesaj29.11.2008, 15:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

videoyu daha önce izledim.Gayet acık ve mantıklı, siteme çok yakında koycam..

Atatürk'ün bu hususta bir başka vecizesi ise şöyledir: Türk Birligi'nin bir gün hakikat olacagına inancım vardır. Ben görmesem bile gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk Birliği'ne inanıyorum. Onu görüyorum. Yarının tarihi yeni fasıllarını Türk Birliği ile açacak. Dünya sükununu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'lügün varlığı bu köhne áleme yeni ufuklar açacak. Güneş ne demek, ufuk ne demek o zaman görülecek. Hayatta yegane varlığım ve servetim Türk olarak doğmamdı.