Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.10.2008, 13:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Web Sitenizden Süper Para Kazanın!!

internet sitelerinizden reklamlara her tıklanışta 4 kuruş kazanmak için ideal bir sistem. Başlangıç için sistemleri yeni olduğundan dolayı 4 kuruş veriyorlar.
www.sitegoster.com/ortaklik sadece kendi ve kendi yayın guruplarına ait reklamları yayınlamaktalar. Yani sadece temiz içeikli reklam yayınlamış olursunuz adres: www.sitegoster.com/ortaklik
iyi kaznçlar kolay gelsin.
Mesaj28.10.2008, 17:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu sitenin sahibi sayılırım.Yoneticiyisim gerçekten güzeldir...

Mesaj02.11.2008, 07:57 (UTC)    
Mesaj konusu: nasıl

yani ziyaretçi siteme tıklayınca para mı gelcek?

gelirse de ne kadar param olduğunu nereden bilcem?

kazandığım paraları nerede harcayabilirim
Mesaj02.11.2008, 08:06 (UTC)    
Mesaj konusu: nasıl

Mesaj02.11.2008, 11:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

öncelikle üye oluyorsun sana daha sonra panelin var seni yönlendiriyor. Bu panel de yeni reklam oluşturma var site bilgilerini girip reklam oluşturuyorsun sana kod veriyor kodu sitene koyunca senin reklamına her tıklandığında sana 0.04 ytl kazandırıyor. Tıklamalarını sana bir id numarası veriyorlar o numarayla kaç kez tıklandığınız, ne kadar kazandığını gibi bilgileri görebiliyorsun. Diğer reklam sistemleri 0.02 ytl bu 0.04 ytl kazandırıyor.
Mesaj18.11.2008, 18:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence fasarya bunlar,yani öyle olduğuna inanıyorum,nette her yazılana inanmamak lazım,mesela siz üye misiniz,üye iseniz elinize bu zamana kadar kaç lira geçti,okuyana ispat lazım,istanbulun taşı toprağı altın der gibi bir şey bu ..kusura bakmayın ben inanmıyorum ve eğer doğruysa verecekleri birkaç kuruş uğruna çok daha fazla kotadan yenileceğini biliyorum.
Mesaj19.11.2008, 20:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

öncelikle yorum için teşekkürler. Hiç kullanmadığın, hiç denemediğin bir site hakkında yorum yapman bence saçma bu sitenin reklamlarını kullanan birçok kişi tanyorum hatta parasını almak ğüzere olanı bile var www.sanal-reklam.tr.gg örneğidir bu.
www.iddaali-futbol.tr.gg
www.sgmedya.tr.gg
www.nokia-nserisi.tr.gg
www.hersite-burada.tr.gg
www.naatlar.tr.gg
ve daha vardır ben gördüklerimi ve hatırladıklarımı saydım sadece aslında en güzel yönü paranız belirli bir seviyeye ulaşınca tüm bu sitelerde reklamlarınızı yayınlatabiliyorsunuz. Bu sitenin kar amacı taşıyarak bu işi yapmadıgıni biliyorum neden derseniz zaten reklamını yaptıkları tüm siteler ya tkdesigner.net e yani sitegoster.com a ait yada paraları belirli seviyeye ulaşmış,reklamlarını yaptıran sitelere ait uygun içeirkli reklamlar veriyorlar. Bugun www.reklamstore.com dan alacağın bir reklam sana 0.03 ytl kazandıracakken www.sitegostewr.com dan alacağın reklam 0.04 ytl kazandıracaktır ayrıca reklamstore kazancı gösterim ve tıklanma oranına göre 0.01 ytl ye kadar düşebilecektir. Bu sitenin yöneticileri arasında 1 veya 2 tane www.bedava-sitem.com kullanıcısıda var diye biliyorum. Kesinlikle süper iş yapıyorlar, sorumluluk sahibiler, paraları zamanında ödüyorlar ve gerekli desteği veriyorlar en önemlisi sürekli gelişiyorlar.

iyi çalışmalar.
Mesaj19.11.2008, 20:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

hakseverahmet senin soruna gelince uye olduktan sonra reklam oluşturyorsun sana bir numara veriyorlar reklamlarına kaç defa tıklandığını görüyorsun paranı belirtilen seviyeye gelince alabiliyorsun yada sitenin ziyaretçi sayısı artsın dersen reklamını yaptırabiliyorsun.
Mesaj19.11.2008, 20:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

iyi site tavsiye edrim ödeme kolaylığı var online ve güvenilir servise sahip tıklama başına da iyi site veriyor ben üyeyim ve çok memnunum
Mesaj20.11.2008, 01:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: nasıl

hakseverahmet yazmış:

evet kredi kartın veya banka hesabın varsa kart numaranı yaz gerisini ziyaretçilerine bırak Very Happy

Mesaj24.11.2008, 15:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Paylaşım İçin Teşekkürler Wink
Mesaj28.11.2008, 20:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tam aradığım şeydi PAYPAL mevcut.

Teşekkürler
Mesaj28.11.2008, 20:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sorunlar beni bırakmaz. Very Happy

Kayıp HTML Kodu, Raporlar gibi bölümlere girdiğimde ID soruyo idyi yazıyorum yine soruyo Sad
Mesaj28.11.2008, 22:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Neutral
Mesaj29.11.2008, 06:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiweb yazmış:
Sorunlar beni bırakmaz. Very Happy

Kayıp HTML Kodu, Raporlar gibi bölümlere girdiğimde ID soruyo idyi yazıyorum yine soruyo Sad

yetkililere danaışın Wink