Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.11.2008, 14:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Polat'ın yeni aşkına tepki kampanyası

Kurtlar Vadisi Pusu -Polat'ın yeni aşkına tepki kampanyası
Pana Film'e karşı ne bulursanız foruma eklemenizi rica ederim bekliyorumm...

Sitemizin bazı kuralları vardır! Ve bu kurallara herkesin uyması zorunludur! Bu kurallara uymayan kişiler önce uyarılıp sonra da gereği yapılacaktır! Konular kısaca aşağıda belirtilmiştir...

1-Avatar resimleriniz sayfanın boyutunu etkilemeyecek kadar büyük olmalı.

2-Açılmış olan konulara kısa ve sadece çok güzel olmuş, eline sağlık türünde mesajlar kesinlikle yasaktır. İçinizden yorum yazmak gelmiyorsa yazmayın!!! (Bu tür mesajlar mesaj sayısını yükseltmek için yapılmış olduğu düşünülüp hemen silinecektir!)

3-Bir kişi aynı günde bir kaç değişik veya benzer konular açamaz! Bu konuda öngörülen konu sayısı en fazla 3'tür!

4-Açılmış olan konulara, konuyla ilgisi olmayan mesajlar yazmak da hem konu sahibine yapılmış bir yanlış olur hem de konu dışına çıkılmasına neden olur! Bu nedenle konuya konu dışı mesajlar yazmak da yasaktır!

5-Konular açılırken daha önce açılmamış olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir! Arama yaparak daha önce açılmamış olduğunu araştırmanızı öneririm. Aynı içerikli konular açıldığı takdirde silinecek veya kilitnecektir!

6-Konularda yazılan mesajlaşmalarda birbirine hakaret, aşağılayıcı, küçümseyici ve küfür içerikli mesajlar silinip kullanıcıya gereken işlem uygulanacaktır!

7-Burası bir Kurtlar Vadisi paylaşım ve kardeşlik sitesidir. Başka amaçlar için kullanıcı olmayınız! Konu ve mesajlarınız bu içeriklere uygun olmalıdır.(Arkadaşlık, reklam ve buna benzer amaçlar için buradaysanız yanlış kapıdasınız demektir!)

8-Lütfen herkes Forum Kurallarını okuyup yazılanları dikkate alsın!

Yukarıda yazılan başlıklara uyulmadığı takdirde gerekenin yapılacağını tüm üyelere beyan eder, herkese hayırlı forumlar dilerim...

Mesaj30.11.2008, 14:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj30.11.2008, 14:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj30.11.2008, 14:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj30.11.2008, 14:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Onlar Ölümüne Sevdiler...

Mesaj30.11.2008, 14:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj30.11.2008, 14:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar birazda sizlerden resimler göreyim
evett
bekliyorumm
videoda ekleyeceğim ama foruma nasıl video konuyor bilmiyorum...

Mesaj30.11.2008, 14:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Süleyman Çakır lar ölmedi yüregimizde yaşıyor Smile Smile Smile

Bütün bu şartlardan daha acı verici ve daha tehlikeli olmak üzere ülkenin için de, iktidara sahip olanlari aymazlık ve sapkınlık ve hattâ hainlik içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri kişisel çıkarlarını, işgal edenlerin siyasî amaçlarıyla birleştirebilirler.

Gazi Mustafa Kemâl ATATÜRK
20 Ekim 1927
(Genclige Hitabeden Bir Pragraf)

Mesaj30.11.2008, 14:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet süper
daha yokmu ...

Mesaj30.11.2008, 15:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

gerçekten yıkllardır izlerim ve polatın elifin üzeine başka bir elifle olmasına gönlüm razı değil eğer aşık oluyrsa gerçekten dizi artık amacından sapma aşamasına gelir.
Mesaj30.11.2008, 15:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

hackdefance yazmış:
Süleyman Çakır lar ölmedi yüregimizde yaşıyor Smile Smile Smile

Mr. Green ne alaka Question

Kel alaka Mr. Green ama çakır benim adamımdı öldü Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mesaj30.11.2008, 15:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhumu rahmetle analım diye ekledim resmi.

MERHUMA ALLAHTAN RAHMET
KALANLARA ALLAHTAN SABIR DİLİYORUM

cenazesinde bulunmayı cok istedim ama nereye defnedildigini bulamadım. Smile Smile
Bütün bu şartlardan daha acı verici ve daha tehlikeli olmak üzere ülkenin için de, iktidara sahip olanlari aymazlık ve sapkınlık ve hattâ hainlik içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri kişisel çıkarlarını, işgal edenlerin siyasî amaçlarıyla birleştirebilirler.

Gazi Mustafa Kemâl ATATÜRK
20 Ekim 1927
(Genclige Hitabeden Bir Pragraf)

Mesaj30.11.2008, 15:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

hackdefance yazmış:
Merhumu rahmetle analım diye ekledim resmi.

MERHUMA ALLAHTAN RAHMET
KALANLARA ALLAHTAN SABIR DİLİYORUM

cenazesinde bulunmayı cok istedim ama nereye defnedildigini bulamadım. Smile Smile

kardeşim sende adamı cideden öldürdün bea Wink
Mesaj30.11.2008, 15:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşalar foruma video eklenmiyor.Ben eğer bu yeni kız gelirse çok çok çok üzülürüm.Neyse Polat Elif Aşkının temsilen bir video linki göönderiyorum.Lütfen izleyim hem kısa hemde komik ve aşk kokan bir video Wink

http://vidivodo.com/6475/kurtlar-vadisi-polat-ve-elif

burada da polat elifi düşünüyor ;

http://www.vidivodo.com/80383/pusu-ahirim-sensin
Mesaj30.11.2008, 15:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

bencede polata başka birine aşık olmak yakışmaz elife haksızlık olur

iyi çalışmalar Wink