Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.11.2008, 14:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Kocaelispor:3 Konyaspor:0

Kocaeli kendini buldu !..

Ligin dibine demir atan Kocaelispor 13. haftada karşı karşıya geldiği Konyaspor'u 3-0 mağlup ederek son 3 maçındaki 7. puanını aldı !.. Kocaelispor'a galibiyeti getiren golleri Ahmet Dursun, Bülent Bölükbaşı ve Taner Güleri getirdi.

ende bir Kocaelili olarak takımımızı bu son haftalardakı cıkısından oturu tebrık edıyorum

Mesaj01.12.2008, 14:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende konya lı olarak konya sporu yuhluyorum Smile

Siz de Toplistimize Katılın Gunluk 500 Tekil istatistiklerimiz acık pr 2 ilk 3 ana sayfada http://naatlar.tr.gg/toplist.htm
Mesaj01.12.2008, 15:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

naatlar yazmış:

Konya kocaeliden işyi bir takım lig sıralamasıda gol oranlarıda bunu gösteriyor konya ilerleyen dönemlerde kendine gelecektir.Kocaeli , gençlerbirliği ve hacettepe düşcek bu sene
Mesaj02.12.2008, 18:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-reklam yazmış:
naatlar yazmış:

Konya kocaeliden işyi bir takım lig sıralamasıda gol oranlarıda bunu gösteriyor konya ilerleyen dönemlerde kendine gelecektir.Kocaeli , gençlerbirliği ve hacettepe düşcek bu sene

Kocaeli lige kötü başladı diye Konyaspor'dan kotu mu olacak bu sezon Anadolu kulüplerı ıcınde en sanssız fıkstur ceken Kocaelı ydı cunku ılk 7 hafta da 3 buyuklerın hepsıyle ve Anadolu'nun abısı sayılan takımlardan Sıvas ve Kayserıspor ıle oynadı . gerı kalan 2 haftada da 2 puan aldı ve Kocaelı sımdı o acıklarını kapatarak puan kayıplarını telafı edecektır.Sen ıse Konya nın Kocaelı den ıyı oldugunu ıddaa edıyorsun pekı buna sadece puan durumuyla mı karar verıyosun bı de aralarında oynadıkları macı ızlesende oyle karar versen

Mesaj02.12.2008, 18:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

"yuh muh" gibi lafları kullanmak yasaktır!..Lütfen konuşmalarınıza dikkat ediniz!..

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj03.12.2008, 17:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

bonjuan-62 yazmış:
"yuh muh" gibi lafları kullanmak yasaktır!..Lütfen konuşmalarınıza dikkat ediniz!..

of herkez basımıza görevli oldu yuh demişsem kendi takımıma dedim sizi ilgilendirdiğini sanmıyorum
ve 5 aydır bu forumdayım agzımdan şimdiye kadar herhangi bi kötu söz cıkmışsa affola
her kez hakkımda yorum yapmasın

Siz de Toplistimize Katılın Gunluk 500 Tekil istatistiklerimiz acık pr 2 ilk 3 ana sayfada http://naatlar.tr.gg/toplist.htm
Mesaj03.12.2008, 17:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

naatlar yazmış:
bonjuan-62 yazmış:

of herkez basımıza görevli oldu yuh demişsem kendi takımıma dedim sizi ilgilendirdiğini sanmıyorum
ve 5 aydır bu forumdayım agzımdan şimdiye kadar herhangi bi kötu söz cıkmışsa affola
her kez hakkımda yorum yapmasın

yuhdan bişey olmaz konuyu sabtırma bonjuan-62

yazık oldu konyaya
Mesaj03.12.2008, 17:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

O zaman afferin Kocaeli

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj03.12.2008, 18:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

konyali olarak tabiki üzgünüm ama kocaelisporunda hakini verelim iyi oynadi net bir skorla kazandi
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj03.12.2008, 18:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
konyali olarak tabiki üzgünüm ama kocaelisporunda hakini verelim iyi oynadi net bir skorla kazandi

Arkadaşım seni kutlarım!..Gerçek Taraftar böle olmalı!...

Mesaj03.12.2008, 18:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

neyse o kardes Wink
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Önceki mesajları göster: