Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.12.2008, 16:12 (UTC)    
Mesaj konusu: aynı sorun sizde de yaşanıyor mu?

arkadaşlar biraz önce ua1905ua kardeşimizden sitenizde virüs var diye bir mesaj aldık fakat diğer sitelerden böyle bişey gelmedi sitemize bakar mısınız?virüs uyarısı sizde de veriyor mu?
Mesaj02.12.2008, 16:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gırdım Herhangı Bır Uyarı Gelmedı Anlasılan ua1905us Arkadasımızın ps Sinde Virüs Olabılır..!!
Mesaj02.12.2008, 16:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanalprestij yazmış:
Gırdım Herhangı Bır Uyarı Gelmedı Anlasılan ua1905us Arkadasımızın ps Sinde Virüs Olabılır..!!

evet arkadaşım aynen,bizde aynı şekilde cevapladık.
Mesaj02.12.2008, 16:19 (UTC)    
Mesaj konusu: ss

Evet Pc De Sorun Var Sİtede SOrun Yok

Takıldıgınız zor sorunlarmı var burdan çözümünü bulabilirsin tıkla
Mesaj02.12.2008, 16:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteniz Oldukça Hızlı Açlıyor Virus Felanda Yok Wink
Mesaj02.12.2008, 16:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet arkadaşlar böylece sitemizde virüs olmadığınıda ispat etmiş olduk hepinize yorumlarınızdan dolayı teşekkürler.
Mesaj02.12.2008, 16:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bısey degıl..
Mesaj02.12.2008, 16:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanalprestij yazmış:
Bısey degıl..

Wink
Mesaj02.12.2008, 16:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aceba sİTENİZDEKİ Yarışmanıza Nasıl katılabılırım Ozel msj la Ayrıntılı bilgi verebılırmısınız..!!
Mesaj02.12.2008, 16:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet arkadaslar ben siyahbeyaz-1903 sitesine girince virus gösteriyor ve benim anti virus calismaya basliyor anti virusun sonunda c:/ dokumnet and setings de >>toplist(1).gif Trojan.Giframe olarak siyahbeyaz-1903 kardesimizin sitesinde bir gifde trojen oldugunu belirtiyor ve beni sitesinden uzaklastiriyor tam 4 kere kardesimizin sitesine girmeyi denedim ama dördünde de ayni sorunla karsilasdim sonra bendemi virus var diye baska bs sitelerine girdim ama hata vermedi sonra yine sevgili siyahbeyaz-1903 kardesimizin sitesine girdim ve hatayi yine tekrarladi

garip olan sey eyer benim pc de virus olsaydi neden sadece siyahbeyaz-1903 kardesimin sitesinde bu trojeni veriyorda baska sitelerde vermiyor beni de dusunduren bu Neutral
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj02.12.2008, 16:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Valla Ne Dıcegımı Sasırdım
Mesaj02.12.2008, 16:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende sasirmis durumdayim cunki eyer virus benim pc deyse neden sadece sevgili siyahbeyaz kardesimizin sitesine girince bu hatayi veriyor
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj02.12.2008, 16:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua kardeşim sitemize bir daha girer misiniz?bugün ''banner yok'' diye bir gif eklemiştk onu kaldırdık şimdi deneyin virüs uyarısı veriyor mu?
Mesaj02.12.2008, 16:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet veriyor bakin bi saniye ben video ya kayit etmeyi deniyim yapabilirsem sende izlersin
Mesaj02.12.2008, 16:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bakalım..!!