Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.12.2008, 22:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Oyunlar konusunda bir sorunum var

Siteme yüklicek url adresi var ama yeterli kod hatalı çünkü oyunları yanyana yapamıyorum.Olmuyor şablonlar yüzünden mi tablolar yüzünden mi anlamadım bir türlü,ve birde url adresini yazdım ya kendi siteme yayınlanmasını istiyorum.başka sitelerden girilmesini pek istemiyorum onla ilgili kod var mı?Ve bu arada yardımlarınız için çok teşşkür ederim Smile
Mesaj02.12.2008, 22:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba.

İnceleyiniz yardımı dokunacaktır Wink
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25690

İyi eğlenceler.

Mesaj02.12.2008, 22:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

ama benimki java oyunları koyacağım flash olsada farketmez mi? Sad
Mesaj03.12.2008, 08:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar özür dilerim ama galiba ne demek istediğimi anlamadınız.Java oyunları yüklicem siteme flash oyunlar değil.ve oyunları şablon yüzünden mi tablo yüzünden mi anlamıyorum ama yan yana getiremiyorum.ve oyunların açıldığında başka bir siteden değil kendi sitemden açılmasını istiyorum nolur yardım edin Crying or Very sad
Mesaj03.12.2008, 17:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yardım eden yok mu? Crying or Very sad
Mesaj03.12.2008, 17:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yukarıda
Sayın mod Arkadasımız Bir Link Vermiş
Anlaşılan Linke Bakmamışsınız
Lutfen Bakın Yapacaksınız..!!

Mesaj03.12.2008, 17:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aşşırı mesaj yazdığım için özür dilerim ama verdiği linki pek fazla incelememiş olabilirim ama ben java oyunlarından bahsetmiştim ve bir de yanyana yapamıyorum oyunu tablaolar ve şablonlar engel oluyor moderatör arkadaşımız cevap vermediği için biraz şaşırdım.ve birde flash oyunları için flash denilen o program varya oda bir inmedi gitti 2 saatte inicek sanki o yüzden sinir oldum bunun başka bir yolu yok mu diye bakmak istedim kusura bakmayın oldu mu bir de mesajımızı düzeltmek yada silme yetkisi bize verilmediği için mesajı düzeltemedim.YARDIMLARINIZ İÇİN ÇOK TEŞŞEKÜR EDERİM Crying or Very sad Crying or Very sad
Mesaj04.12.2008, 11:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Valla Mod Bulmuşsa Demektir Ki Baska Yok