Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.12.2008, 10:36 (UTC)    
Mesaj konusu: ziyaretciçerin resim yükleyebilmesi için bir bölüm

MERHABA;
Ben sitemi ziyaret edenlerin istediklerinde resim ekle veya dosya yukle bölümünden sitenin mailine yada kendisine yollanması.acaba bu mumkunmu ? bir bakıma başka bir siteye gonderecek ama görüntüsü bende çıkacak öle bişe bulabilirmiyiz arkadaşlar?
Sad
Mesaj03.12.2008, 10:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Böyle bİşey Mümkün degıl
Ancak Yenı Versıonde Gelırmı Bılemem
Resımlerı Ancak Sen Yukleyebılırsın..!!

Mesaj03.12.2008, 10:44 (UTC)    
Mesaj konusu: cevap

ama neden ömümkün olmasın şöyle bakarsak mesela sohbet alanı yukleyince yine bizim siyemize gelmiyor yazılan yazılar fakat bizim sitede görünüyor.resimlerde böyle olabilir. mesela siteye üye olursun ordan bir html kodu alırsın okot o siteye girip yukleme yapmış olmana yardımcı bir şablon oluşturur sitende.yani senin sitenin içinde adamın sitesi olur yuklenen resimler senın sitenden görünür.bu bence mumkun olabilir işi iyi bilen varsa yardımcı olsun lütfen Sad
Mesaj03.12.2008, 12:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

biri yardım etse şaşardım valla kimsecikler yok ne olur çok önemli yaa arkadaşlar lütfennn Sad
Mesaj03.12.2008, 12:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kımse Yardım edemez Yukarıda Belırttıgım Gıbı Mumkun Degıl Bedava Sıtemın Bılecegı Bıseydır..!!
Mesaj03.12.2008, 14:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Böyle bir imkan yok!

Ödev-Arsivleri Sitem Silindi.Msnmi Unuttum Nerden Bulabilirim
Mesaj04.12.2008, 12:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

yok diyorsun ama ben yaptım biraz uğraştırıcı ama internet kullanıcıları bunu gayet basit bir şekilde yapar resim ekle bölümü olmaz miş hahaha gel siteme bak nasıl oluyor Very Happy ne demiş çinli ustat imkansız yoktur.
Mesaj05.12.2008, 21:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

trabzonavcilari yazmış:
yok diyorsun ama ben yaptım biraz uğraştırıcı ama internet kullanıcıları bunu gayet basit bir şekilde yapar resim ekle bölümü olmaz miş hahaha gel siteme bak nasıl oluyor Very Happy ne demiş çinli ustat imkansız yoktur.

arkadaşım senin koyduğun sistem upland sistemi resmi kimse dirrek olarak koyamaz ama resmin url sini sana yollar sen öyle koyabilirsin Wink
Mesaj07.12.2008, 14:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende öle bişey arıyorum zatem ziyaretçilerim bana resim yolluyabilmesi için en kolay yolu arıyorum illede siteye o koysun istemiyorum ya neticede her dakka sitemi düzenliyorum ben eklerim daha kolay bir yolu varsa tavsiyelerinizi bekliyor olacağım saygılar...
Mesaj07.12.2008, 15:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şimdi Böyle Bişey İçin Zaten İletişim Bölümü Koyulmuş iletişim ßölümünden Urlleri Yollayabilirler Sana Wink
Mesaj07.12.2008, 15:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Al

Evet İletişim Bolumunden Resim Url inı Yollarlar Sende EKlersın

Takıldıgınız zor sorunlarmı var burdan çözümünü bulabilirsin tıkla
Önceki mesajları göster: