Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.09.2008, 23:01 (UTC)    
Mesaj konusu: Bahar Sevinciniz ===> www.bahse.tr.gg

Hayata dair herşeyi bulabileceğiniz sitemiz ziyaret ve yorumlara açıktır... Yapıcı eleştirilerinizle iyiye doğru gitmeye çalışıyoruz... Buyrun;

Arrow www.bahse.tr.gg
Mesaj05.12.2008, 09:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sevgili Dostlarım sürekli sitende değişiklik yap diyorlardı.. En sevdiğim love tasarımı bırakmak istemiyordum ama biraz değişiklik iyi olacak dedim ve tasarımı değiştirdim.. Henüz eksiklikler var.. Zamanla ve sizin eleştirileriniz doğrultusunda bunlar tamamlanacak..

Ziyaret ve değerli yorumlarınızı eksik etmeyiniz.. Yorum yapmak için önce ziyaret etmelisiniz.. Ana sayfaya bakıp sonra da buraya "güzel olmuş, bana da beklerim" gibi mesajlar yazmayınız.. Ben samimi ve yapıcı eleştiriler bekliyorum.. Samimi olmayanlar, sadece mesaj sayısını artırma telaşında olanlar lütfen başlığıma yazmayınız.. Anlamsız, gereksiz, saçma, boş v.s mesajlar istemiyorum..

Şimdiden Sevgili Arkadaşlarımın, Dostlarımın ve tüm BS kullanıcılarının Mübarek Kurban Bayramlarını can-ı gönülden kutluyorum.. Her gününüz bayram sevinci içinde geçsin..

İlginize ve değerli yorumlarınıza şimdiden teşekkür ederim..
Mesaj05.12.2008, 11:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

@ bahse eski sitenden kat kat güzel en sonunda başardın css'yi Razz

Arrow bana göre alttaki toplistleri kaldır realistin kalması yeterli birde arama motorunu kaldırman daha iyi olacaktır düşüncesindeyim kararı sana bırakıyorum ve bütün kalbimle başarılar diliyorum ve Kurban Bayramını kutluyorum şimdiden Wink
Mesaj05.12.2008, 14:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

bir-gulus yazmış:

Arrow bana göre alttaki toplistleri kaldır realistin kalması yeterli birde arama motorunu kaldırman daha iyi olacaktır düşüncesindeyim kararı sana bırakıyorum ve bütün kalbimle başarılar diliyorum ve Kurban Bayramını kutluyorum şimdiden Wink

Yeni tasarım için beni iteleyen Razz yardım ve desteklerini esirgemeyen Sevgili Arkadaşım, değerli yorumun ve benim için yaptığın herşey için teşekkür ederim.. yorumunu değerlendireceğim.. Wink
Mesaj05.12.2008, 14:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

bahse yazmış:
bir-gulus yazmış:

Yeni tasarım için beni iteleyen Razz yardım ve desteklerini esirgemeyen Sevgili Arkadaşım, değerli yorumun ve benim için yaptığın herşey için teşekkür ederim.. yorumunu değerlendireceğim.. Wink

ben teşekkür ederim beni kırmayıp css'ye geçtiğin için , bir süpriz yapacağım Razz

kolay gelsin bahse
Mesaj05.12.2008, 14:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba
@ Bahse
Siten Çok Güzel Olmuş.
Özelliklede Css Tasarımın Güzel Wink
İyi Eğlenceler Wink

Mesaj05.12.2008, 14:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayırlı olsun sevgili bahse.
Ana sayfayı düzenlemen gerek.Özellikle arama motorunu bulunduğun yerden kaldırmalısın.Üst menü ile arama motoru arasındaki boşluk ta sitenin görüntüsünü olumsuz etkilemiş.Sağdaki Menüler çok sade ve gösterişsiz.Tasarımla uyumlu olursa daha iyi olur kanaatindeyim.Tabi bunlar acizane benim görüşlerim.
Başarılı çalışmaların devamını dilerim.
Mesaj05.12.2008, 15:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba
Bahse yeni tasarimin cok guzel olmus tebrikler..
Basarilar..
Wink
Mesaj05.12.2008, 15:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

tebrikler güzel olmuş gerçekten Wink
Mesaj05.12.2008, 21:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

bir-gulus yazmış:
bahse yazmış:
bir-gulus yazmış:

ben teşekkür ederim beni kırmayıp css'ye geçtiğin için , bir süpriz yapacağım Razz

kolay gelsin bahse

Razz

bir sürpriz ha.. Cool 10 gün sonraya hazır olsun lütfen.. o zaman kadar buralarda olamayacağım.. Wink heyecanla bekleyeceğim..
Mesaj05.12.2008, 21:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanalsahne yazmış:
Merhaba
@ Bahse
Siten Çok Güzel Olmuş.
Özelliklede Css Tasarımın Güzel Wink
İyi Eğlenceler Wink

Teşekkür ederim.. Wink
Mesaj05.12.2008, 22:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

dumanmusa yazmış:
Hayırlı olsun sevgili bahse.
Ana sayfayı düzenlemen gerek.Özellikle arama motorunu bulunduğun yerden kaldırmalısın.Üst menü ile arama motoru arasındaki boşluk ta sitenin görüntüsünü olumsuz etkilemiş.Sağdaki Menüler çok sade ve gösterişsiz.Tasarımla uyumlu olursa daha iyi olur kanaatindeyim.Tabi bunlar acizane benim görüşlerim.
Başarılı çalışmaların devamını dilerim.

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim Musa Hocam..

arama motorunu kaldırdım.. üstteki boşluk beni de rahatsız ediyor ama oraya sadece site adı yazılıyor.. ve yazı büyüklüğü ayarlanamıyor.. onun için henüz bir çözüm bulamadım.. konuda bilgili olan arkadaşarın önerilerine açığım.. sağ taraftaki menüye gelince özellikle sade olsun istedim.. çünkü tasarıma ıuygun bir menü bulamadım.. çok gösterişli menüler sol taraftaki resmi sönük bıraktılar.. tasarıma uygun menü bulursam onu da değiştireceğim..

samimi fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim..

Şimdiden Kurban Bayramınızı kutlarım Musa Hocam.. Herşey gönlünüzce olsun..
Mesaj05.12.2008, 22:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

cevdetprizrenli yazmış:
Merhaba
Bahse yeni tasarimin cok guzel olmus tebrikler..
Basarilar..
Wink

teşekkür ederim Cevdet.. Wink
Mesaj05.12.2008, 22:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

magic-net yazmış:
tebrikler güzel olmuş gerçekten Wink

Beğenmenize sevindim.. teşekkürler..
Mesaj06.12.2008, 08:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

bahse yazmış:
bir-gulus yazmış:
bahse yazmış:
bir-gulus yazmış:

kolay gelsin bahse

Razz

bir sürpriz ha.. Cool 10 gün sonraya hazır olsun lütfen.. o zaman kadar buralarda olamayacağım.. Wink heyecanla bekleyeceğim..

anlaştık bahse Razz