Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.12.2008, 11:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Fenerbahçe'de Nihat Umudu

Villarreal kulübünün, sakatlığı bir türlü tam olarak düzelmeyen milli golcüyü gözden çıkarabileceği öğrenildi. İlk teklif Fenerbahçe'ye.
İspanyol ekibi, yıldız oyuncuyu öncelikle kendisini sezon başında ısrarla isteyen Fenerbahçe'ye teklif edecek

İspanya'da top koşturan milli yıldız Nihat Kahveci'nin, Villarreal kulübü tarafından devre arasında satış listesine konulabileceği iddia edildi.

Avrupa Şampiyonası'nda ortaya koyduğu müthiş performans ve attığı gollerle Milli Takım'ın yarı finale kadar yükselmesinde büyük pay sahibi olan, ancak yaşadığı ağır sakatlık yüzünden kulübünde uzun süre forma giyemeyen Nihat'ın, Villarreal tarafından gözden çıkarabileceği bildirildi. Kadrosunda Joseba Llorente, Giuseppe Rossi, Guillermo Franco gibi golcüler bulunan İspanyol ekibinin, sakatlığı bir türlü tam olarak düzelmediği için bu sezon sadece 5 maçta forma giyebilen Nihat'ı iyi bir bonservis bedeliyle satabileceği ileri sürüldü.

Villarreal'in, milli futbolcu için satış kararı alınması halinde önceliği Fenerbahçe'ye vereceği ifade edildi. Sarı-lacivertli kulübün sezon başında yaptığı cazip teklifleri, Şampiyonlar Ligi'ne doğrudan katılacak olmaları yüzünden kabul etmeyen Villarreal'in geri adım atarak Nihat'ı, Fenerbahçe'ye teklif edebileceği vurgulandı.

Villarreal'in satış kararı alması halinde, her fırsatta İspanya'dan ayrılmayı düşünmediğini açıklayan 29 yaşındaki tecrübeli golcünün, kendisini ısrarla isteyen Fenerbahçe'nin teklifini kabul ederek Türkiye'ye geri dönebileceği kaydedildi.

Ödev-Arsivleri Sitem Silindi.Msnmi Unuttum Nerden Bulabilirim
Mesaj09.12.2008, 11:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkürler Smile
Mesaj09.12.2008, 11:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bilgilendirme ve paylaşım için teşekkürler.Keşke bu başlığı "Haberler Bu Başlık Altına Toplanıyor" başlığı altına toplanıyora açsaymışsınız... Wink
Mesaj09.12.2008, 11:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
Bilgilendirme ve paylaşım için teşekkürler.Keşke bu başlığı "Haberler Bu Başlık Altına Toplanıyor" başlığı altına toplanıyora açsaymışsınız... Wink

Arkadaşlar orada 1 gün yeterince cevap yazıcam bugünkü ekleyebildiklerim bu kadart belki daha fazla ekliyebilirim

Mesaj09.12.2008, 13:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

hangı Nıhat Bu..!!
Mesaj09.12.2008, 14:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Nihat kahveci

Mesaj09.12.2008, 14:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Valla Mı Guzel Olur Bee Kımse Tutamaz Fenerı O Zaman..!!