Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.07.2007, 16:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Resimden başka dosyaları upload etmek

İçimde bu site iyi bir yere gelecek diye bir his var inşallah yanılmam.
Dosya upload ederken bari kendi flash dosyamızı kendi alanımıza koyalım.SWF yi de ekleseler uzantılara olmaz mı?
Mesaj21.07.2007, 19:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

swf yi gife çevirip koyabilirsin
Mesaj21.07.2007, 19:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok bozuluyor. O zaman gif yapalım. Swf yi neden kullanıyoruz ki.Hepsinin ayrı özelliği var. swf gibi kaliteli görüntü vermiyor çevirdiğin zaman, verseydi zaten swf yi kullanmazdık dimi.
Mesaj22.07.2007, 17:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba, malesef yasal sorunlar nedeniyle resimden baska dosyaya izin veremiyoruz, yalniz firmamizin icinde tatrisiliyor baska nelere izin verirsek sorun olmaz diye... bakalim...
Mesaj23.07.2007, 19:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

selin hnm iyi güzel sölediniz ama çoğu şeyde kısıtlama war yoq deil burada üyelik wermiş olduğunuz kişiler bundan şikayetçi bedava olmasının büyük avantajı war üyeleri kısıtlamanızı önermior dimi
Mesaj23.07.2007, 20:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

cümleyi tam desifre edemedim ama Razz neyse biz HERSEYI gerceklestiremeyiz ki Microsoft v.b degiliz ki.. begenenler sitelerini yapar, begenmeyenler yapmaz...
Mesaj24.07.2007, 11:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

selin yazmış:
cümleyi tam desifre edemedim ama Razz neyse biz HERSEYI gerceklestiremeyiz ki Microsoft v.b degiliz ki.. begenenler sitelerini yapar, begenmeyenler yapmaz...

dogru söze ne denir Laughing
Mesaj28.07.2007, 06:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bazı Sitelerde Gördüğüm Kadarıyla Flash Yazılar Koya Biliyorlar Ama Nasıl Yapıyorlar Çözemedim Acaba Onların Bi Ayrıcalığımı Var Diyede Düşündüm Bide Çerçevenin Sol Tarafına Nasıl Tablo Konuyor Onuda Bana İlete Bilirseniz Çok Mutlu Olurum..

Saygılarımla...
Mesaj31.07.2007, 12:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

bencede başka dosya türleri upload edilebilmeli. ben bazı dosyaları paylaşmak istiyordum. arşiv halinde sitede bulunduracaktım . resim dışındaki dosyalara izin vermeme sebebiniz sadece yasal sorunlar mı yoksa sitenin trafiğini arttırmamak için mi? yani sadece resim için 1gb zaten gereksiz
Mesaj31.07.2007, 12:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteyi Doldurdum Artık Başka Bişe Bulamıyorum Belki Kolay Dolar Ama Programlar İçin YEterince İyi Bir Meblag 1 Gb Suanda Bile 800 Mg Bos Yerim Var Aslında Programlarada Açık Olsa Fena Olmaz.

Saygılarımla...
Mesaj02.08.2007, 16:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlarımında dediği gibi 1GB anlamı yok sadece resim yükleyeceksek.Umarım bu konuda değerlendirilir.
Mesaj06.08.2007, 15:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

selin yazmış:
Merhaba, malesef yasal sorunlar nedeniyle resimden baska dosyaya izin veremiyoruz, yalniz firmamizin icinde tatrisiliyor baska nelere izin verirsek sorun olmaz diye... bakalim...

bende bu konu üzerine sıkıntılıyım bana lazım olan asıl dosyaları yükleyememem sitemin hiç bir şeye yaramaması demek. Asıl işim dosyalarla ve bu olmayınca hiç anlamı yok. Selin hanım sizde haklı olabilirsiniz. ancak ayakta durabilmek adına birşeyler yapıp bu konuyu düzenlemeniz gerekli. Ben artık sizi arkadaşlarımada öneremem çünkü gereksiz olur. Şimdi benim yaptıklarım boşa gitmiş oldu. Çok hevesle çalışıyordum halbuki. Kolay gelsin.
Mesaj07.08.2007, 20:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

sonucta dosyalarinizi bedava yükleyebiliyorsunuz baska hosterlara, o nedenle ben ciddi sorun görmüyorum (yani olsa tabi güzel olur benim sitemde de olur :=)
Mesaj08.08.2007, 10:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

sorunda burada işte. Geçen gün swf yükledim hostun birine orası bir baktım kapanmış sitedeki swf ler gitti. Yani nasıl güvene bilirsin ki. Her an kapanacak korkusu ile yaşamak.
Mesaj10.08.2007, 15:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya birde headerleri jpeg formatında yada gif formatında kayıt edince
bozuluyor tiff yada png kayıt edincede atamıyoruz
jpeg ve gif ten başka resim dosyalarınıda upload edelim ya
Önceki mesajları göster: