Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.12.2008, 22:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Web sitelerinin hack edilmesine siz de karşı mısınız?

Wink buraya sadece yorumları yazzıyoruz sohbet ortamı oluşturmayınızWeb sitelerinin hack edilmesine siz de karşı mısınız?

Arrow ben karşıyım olay resmen bi suç, ötesi yok.her ne kadar microsoft' un tekel olması ve bazı yazılım problemleri ile bizleri kızdırıyor olsada bu bize microsoft'a saldırı hakkını vermez.sana kasti saldırmadığı sürece karşındakine saldırmaya hakkın var mı?yok.
Türk adını başka yerlerde duyursalar ya.
bide bayram kutlaması yapıyorlar.
Mesaj09.12.2008, 22:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben karşı değilim !
Neden mi ?
Bir yerlerden bir şeyler bildiğini göstermen gerekli... Mesela web securityden anlamayan adam gidip kod yazarsa hackerın teki gelir bunun yazdığı sistemi ele geçirir... O adam da ne yapar ? Nerede yanıldığını anlamaya ve o eksiğini gidermeye çalışır. Sonucunda da kusursuz bir sistem yapmayı başararak ilgi odağı olur...

Mesaj09.12.2008, 22:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

iki durum var hak edenler etmeyenler herkez bunların kimler olduklarını zaten bilirler... Wink
Mesaj09.12.2008, 23:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

trggcanavari yazmış:
Ben karşı değilim !
Neden mi ?
Bir yerlerden bir şeyler bildiğini göstermen gerekli... Mesela web securityden anlamayan adam gidip kod yazarsa hackerın teki gelir bunun yazdığı sistemi ele geçirir... O adam da ne yapar ? Nerede yanıldığını anlamaya ve o eksiğini gidermeye çalışır. Sonucunda da kusursuz bir sistem yapmayı başararak ilgi odağı olur...

aynen hackerlerde gecengünde bakanın sitesini hacklemişlerdi Very Happy
Mesaj09.12.2008, 23:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

trggcanavari yazmış:
Ben karşı değilim !
Neden mi ?

katılıyorum arkadaşım Wink
ayrıca birçok büyük şirket,devlet,firma vs. hackerları işe alıyor... site hackletmek için değil kendi güvenliklerini sağlamlaştırmak için..bu hackerların bu işlerde çalışması içinde hacklemeyi en iyi şekilde yapmaları gerekiyor...

bu arada "hack edilmez " Razz

Mesaj10.12.2008, 08:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Karşıyım Yanlız @Senininternetin Kardesimizin dedigi Gibi Hak Edenler Var Hak etmeyenler Var
Gelde Bunları Hackerlere Söle Mr. Green

Mesaj10.12.2008, 09:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

devkodservisi yazmış:
Ben Karşıyım Yanlız @Senininternetin Kardesimizin dedigi Gibi Hak Edenler Var Hak etmeyenler Var
Gelde Bunları Hackerlere Söle Mr. Green

sen hacklemyi hak etiyosun senin siteni hacklesinle şöle dışında by hacked türk yazsın Razz ama geri alabilyosun siteni .tr.gg den cünkü .tr.gg hacklenmez
Mesaj10.12.2008, 09:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

aslında karşıyım tüm emekler boşa gidior ama eğer hacker zararlı sitlere yönelik çalışıyorsa ben bile yardım ederim adama
Mesaj10.12.2008, 09:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

arabeskdamar yazmış:
aslında karşıyım tüm emekler boşa gidior ama eğer hacker zararlı sitlere yönelik çalışıyorsa ben bile yardım ederim adama

ama microsf da zararlı degildi ama hacklendi
Mesaj10.12.2008, 09:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende karşı değilim Smile

1.Onlar Benim Meslektaşlarım(ben küçükde olsam meslektaş sayılırız) Very Happy

2. ßizimde ßir Havamız Olsun Very Happy

3. Hak Edenelere Dersini Vermek Lazım Wink
Mesaj10.12.2008, 09:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

keyifstylee yazmış:

dikkat edde sen hacklenme Razz
Mesaj10.12.2008, 09:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

sevgikodes yazmış:
keyifstylee yazmış:

dikkat edde sen hacklenme Razz

merak etme Wink bi kere hack yedim bu sitede geride almasını bildim Smile
Mesaj11.12.2008, 10:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

trggcanavari yazmış:
Ben karşı değilim !
Neden mi ?

Wink Kesinlikle dogru.