Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.12.2008, 14:22 (UTC)    
Mesaj konusu: birden fazla site ?

Arkadaşlar haddimi aşmak istemem ama bedava sitem kullanıcıları birden fazla burada site açabilirmi çok merak ediyorum açabiliyorsa nasıl açıcak aynı kullanıcı adından veya açamassa bu yetki kimlere aittir çok merak ediyorum çünkü forumda bulamadım bunun cevabını sadece size sormak istiyorum nolursunuz yalnış anlamayın Crying or Very sad

En son oguzhanyelgen tarafından 11.12.2008 17:14:57 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj11.12.2008, 14:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
farklı bir isim ve mail adresi ile açılabilir elbette.
iyi eğlenceler Wink
Mesaj11.12.2008, 14:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

peki nereye yazılacak çünkü farklı bir üyelik almak istemiyorum sadece aynı kullanıcı adımla 2. bir site yapmak istiyorum ve nereye yazılacak yapmak için yine normal siteni yarat bölümünden mi yapılacak?
Mesaj11.12.2008, 14:34 (UTC)    
Mesaj konusu: cevap....

kardeşim önce yeni bir kullanıcı aç daha sonra bu kullanıcının adını ve
şifresini sitene giriş---->ayarlar bölümünden foruma başka bir kullanıcı adı altında girmek diye bir seçenek var oraya yaz kaydet bu kadar kolay gelsin
Mesaj konusu:

oguzhanyelgen yazmış:
peki nereye yazılacak çünkü farklı bir üyelik almak istemiyorum sadece aynı kullanıcı adımla 2. bir site yapmak istiyorum ve nereye yazılacak yapmak için yine normal siteni yarat bölümünden mi yapılacak?

ewet nasil siteni kurmussan öyle yapman lazim ama baska bir msn adresi ve baska site adi kullanmanlazim

Mesaj konusu:

Merhaba,
sanırım bu işlemden bahsediyorsunuz
.http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=32658
iyi eğlenceler.
Mesaj11.12.2008, 14:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hepinize Çok Teşşekkürler Crying or Very sad
Mesaj11.12.2008, 14:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

oguzhanyelgen yazmış: