Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.12.2008, 20:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitegoster.com İş Ortaklığı Servisi Üyelerinin Dikkatine !..

Arkadaşlar ben Tk Designer Bilişim Hizmetleri Reklam Direktörü İbrahim Kapu.Ayrıca sanal-reklam.tr.gg adresinin de sahibiyim.Aylardır.Tk designer bilişim hizmetleri reklam direktörü olarak hizmet veriyorum.Sanal-reklam web sitem ise kişisel.Her neyse ben haliyle web sitelere reklamlarını aldığınız sitegoster iş ortaklığı sistemimide adminlerindenim.Yeni alınan karara göre sitegoster.com reklamlarını yayınlayan sitelerin tıklama sayıları 2 gün boyunca 0.08 ile çarpılacak.Yani tıklamalarınız 2 gün boyunca 0.08 ile çaprılacak.Bu karar tüm üyelerimize bizden bir armağandır.Tk Designer Bilişim Hizmetleri adına geçmiş bayramlarınızı da kutluyorum.İyi kazançlar Wink
Mesaj12.12.2008, 20:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bilqilendirme İçin Sağolun
Mesaj konusu:

Ayrıca ben de o sisteme üyeyim.Kesinlikle adeletli bir şekilde o sistemin reklamlarını yayınlıyorum.Ve hesabımda ki param biriktiğinde de aldım.Rahatlıkla sizde bu konuda içinizi rahatlatabilirsiniz. Wink Ödeme konusunda hesabınızdaki paranız 35 Ytl olduğunda mutlaka paralarınızı alırsınız.Bunun güvencesini veriyorum.Yakşamlar.
Mesaj konusu:

bu kampanyayı ikinci kez yapıyorlar tebrik ederim valla Smile adamlar kriz filan dinlemeden para dağıtıyor alanlar olduğunu duydum ama haksız kazanç elde edenler olduğunuda duydum bs nin adını kötülüyorlar sanal-reklam sen aldınmı hiç ??
Mesaj12.12.2008, 20:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

pardon sanırım aynı anda mesaj attık senin mesajını görmemiştim
Mesaj12.12.2008, 20:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

max-home-page yazmış:
bu kampanyayı ikinci kez yapıyorlar tebrik ederim valla Smile adamlar kriz filan dinlemeden para dağıtıyor alanlar olduğunu duydum ama haksız kazanç elde edenler olduğunuda duydum bs nin adını kötülüyorlar sanal-reklam sen aldınmı hiç ??

aldım Wink
Mesaj12.12.2008, 20:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilqisayarnet yazmış:
Bilqilendirme İçin Sağolun

Wink
Mesaj13.12.2008, 09:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sitegoster.com İş Ortaklığı Servisi Üyelerinin Dikkatine

sanal-reklam yazmış:
Arkadaşlar ben Tk Designer Bilişim Hizmetleri Reklam Direktörü İbrahim Kapu.Ayrıca sanal-reklam.tr.gg adresinin de sahibiyim.Aylardır.Tk designer bilişim hizmetleri reklam direktörü olarak hizmet veriyorum.Sanal-reklam web sitem ise kişisel.Her neyse ben haliyle web sitelere reklamlarını aldığınız sitegoster iş ortaklığı sistemimide adminlerindenim.Yeni alınan karara göre sitegoster.com reklamlarını yayınlayan sitelerin tıklama sayıları 2 gün boyunca 0.08 ile çarpılacak.Yani tıklamalarınız 2 gün boyunca 0.08 ile çaprılacak.Bu karar tüm üyelerimize bizden bir armağandır.Tk Designer Bilişim Hizmetleri adına geçmiş bayramlarınızı da kutluyorum.İyi kazançlar Wink

Evet Aynı MesaJ Banada Geldi Normalde 10 m Hesabıma Yatması Gerekirken 15 m Yatırılmış Paylaşımın İçi SaoL : Wink

Tüm Bedava-Sitem'in O Siteyle İletişime Geçmesini İsterim Gerçektende Kazançlı Çıkabilcek Site Sitenize Kodunu Koyun Kazançlı Olan Siz Olursunuz
Mesaj13.12.2008, 11:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

TK designerda çalışıyorsun demek.Sen aç bi MSNi de Very Happy

Gerçekten çok iyi bir şey bana da e-postası gelmişti. Wink
Mesaj13.12.2008, 12:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiweb yazmış:
TK designerda çalışıyorsun demek.Sen aç bi MSNi de Very Happy

Gerçekten çok iyi bir şey bana da e-postası gelmişti. Wink

Mr. Green Görevim icabı açıklamama gerekirdi.Ama açıklama zamanı gelmişti.Bilgiweb benim iyi arkadaşımdır.O da bilmiyordu Laughing Mr. Green Wink
Mesaj13.12.2008, 18:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenin tasarımı pek güven vermiyor. Aldığınıza dair bir belge felan var mı_?
Mesaj13.12.2008, 19:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

pit10 yazmış:
Sitenin tasarımı pek güven vermiyor. Aldığınıza dair bir belge felan var mı_?

Kardeşim yapılan işler tasarımla değil.Güzenilirlikle kalite ile müşteri hizmeti ile yapılır.Aldığıma dair belgem de var.Hem de kapı gibi Wink

İşte belgem

www.sanal-reklam.net

o adresi paramı aldığımda aldım.Domain alarak siteme uönlendirdim.Bu yeterli dğeilse tasarımını beğendiğiniz sitelerin reklamlarını yayınlayın. Wink
Mesaj13.12.2008, 19:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet arkadaşlar çok güzel bir öneri götürdük bunun sayesinde paranızı daha da artırabileceksiniz.Ama gerçekleşmeden söylemeyeyim. Very Happy

Sanal-reklam bu arada ben de alabilecek miyim bakalım .com.net.org Very Happy

O günleri görmek nasip olacak mı acaba. Very Happy Düşünsenize bilgiweb.biz hehe süper ya. Razz
Mesaj13.12.2008, 19:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

adamlar gerçekten güzel hizmet veriyorlar destek mesajı yazın bakalım 1 saat sonra cevap elinizde Very Happy Smile ödeme aldığını birkaç kişiden duydum ayrıca yanlış hatırlamıyorsam 10 ytl olunca paranızı yayıncı hesabınıza aktartıp reklamınızı yaptırabiliyorsunuz.
Mesaj18.12.2008, 16:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tavsiyeniz üzerine üye oldum. 2 gündür üyeyim kazanç fena gözükmüyordu. Fakat hesabımı sıfırlıyorlar sürekli. Pek de güvenilir değilmiş.
Önceki mesajları göster: