Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.12.2008, 13:48 (UTC)    
Mesaj konusu: İiice siktiniz artik...

www.nazarlik.tr.gg sitesini tasarlamıştım. Sitemin güvenliği için genelde şifremi değiştirmem ama ayda bir de olsa güvenlik sebebiyle şifremi değiştiririm. En son değiştirdiğim şifremle siteme bir kaç kez giriş yapıp, sitemle ilgili gerekli güncellemeleri yaptım. Siteme güncelleme için girmeye çalıştığımda, "HATA: Böyle bir kullanıcı yok" uyarısı verdi. Bir çok kez denedim ama şifremi kabul etmiyordu... Şifrenizi mi unuttunuz bölümünden sitemin kayıtlı olduğu "hacibey( at )live.com" mail adresimi yazdığımda "HATA: Böyle bir kullanıcı yok" uyarısı verdi gene. Aradan bir kaç gün geçtikten sonra da sitem tamamen kapandı... Şu anda; internet tarayıcısına "www.nazarlik.tr.gg" sitemi yazdığımda "sayfa bulunamıyor" diyor.

Benim sitem uzun zamandır kapalı... Bu konuyu foruma bir çok yazdığımda bazı arkadaşlar " siteniz teknik problemlerden kapanmıştır, forumda teknik problemler var v.s." dediler. Bir çok kez foruma ve forumun mail adresine yazdıklarımdan, tam bir cevap alamadım...

Forumdaki teknik problemler giderildiyse, sitemi tekrar açılması mümkün mü... Ayrıca kullanıcı şifremi tekrar e-mailime gönderebilirmisiniz...

Sitem : "www.nazarlik.tr.gg"

Sitemin Kayıtlı Olduğu E-Mail Adresim: "hacibey( at )live.com"

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

İsterseniz bir de siz deneyin...

Kullanıcı adı'm : nazarlik

Şifre'm : xx20pp30

E-Mail'im : hacibey( at )live.com
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bu yazdığım kimbilir kaçıncı oldu. Artık kullanıcı adımı ve şifremi vermek zorunda kaldım... Siz denerseniz neyin, ne olduğunu bilirisiniz.

Not : Mail adresindeki (at) yazan yeri @ değiştirirsiniz.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Not Yeni forum sitesi açtım.... www.liderdepo.co.cc hepinizi beklerim
www.nazarlik.com buradan tekrar faaliyetteyiz. Artık bloglara mahkum değilim.
Mesaj13.12.2008, 14:37 (UTC)    
Mesaj konusu: önemli

Idea cok şifre değiştirdiğinden kısa derve yapıp silinmiş olabilir
Mesaj13.12.2008, 14:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

kayıtlı olduğun maili veya şifreyi böyle aleni bir şekilde verirsen siten silinir de hacklenir de..
support maillerinde bir sorun olduğu duyurusu yapıldı,görmedin mi.
bu tarz "sıktınız artık" gibi başlıklar açarak çözüme ulaşamazsın,bu sadece senin sorunun değil ki,bu sorunu yaşayan ve sabredip çözüm bekleyen onlarca kullanıcı var.
Mesaj13.12.2008, 14:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim sorunum sizin teknik problemler olmadan olmuştu. Bu sorunumu buraya yazalı belki 20 oldu. sizin mail adresinizdeki problemler olmadan beri size mail attıyorum. Herkese ulu orta şifremi vermem. bakın ben yapamıyorum, siz yaparsınız diye şifremi yazdım. Bir deneyin, sitenin kullanıcı adını şifresini verdim. Ben çok uğraştım yapamadım. Bu saatten sonrada gerek kalmadı zaten.
Mesaj13.12.2008, 15:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

İyi Siz Bilirsiniz
O Zaman lutfen Bole Baslıklar Daha Acmayın..!!

Mesaj13.12.2008, 15:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

kdrykdry yazmış:
Bu saatten sonrada gerek kalmadı zaten.

Gerek Kalmadıysa,
Bu Başlıgı Açmanızın Anlamı Nedir ?
Önceki mesajları göster: