Forum'da ara:
Ara

SİZCE BU TRANSFER OLURMU
EVET
  23%
[ 3 ]
HAYIR
  76%
[ 10 ]
KARARSIZIM
  0%
[ 0 ]
Toplam Oylar : 13

Yazar Mesaj
Mesaj13.12.2008, 12:55 (UTC)    
Mesaj konusu: Alex kartal oluyor....

Sarı lacivertli takımın 5 yıldır formasını giyen ve iki şampiyonluk yaşadıktan sonra kaptanlığa kadar yükselen Brezilyalı yıldızın siyah beyazlı kulübe yeşil ışık yaktığı öne sürüldü.

Futbol yaşamını sarı lacivertli forma altında noktalamak istediğini her fırsatta dile getiren ancak bugüne kadar yönetimden transfer görüşmesi için beklediği çağrıyı alamayan Alex’in eski takım arkadaşı Nobre gibi ezeli rakiplerine transfere sıcak baktığı öğrenildi.

Nobre aracı oldu

Ailece görüştüğü Nobre’nin Beşiktaş adına Alex’i ikna etmek için çaba harcadığı, buna karşılık sambacının, "Ben profesyonelim. Şu aşamada öncelikli olarak Fenerbahçe’de kalmak istiyorum. Eğer kulübüm bana teklif getirmezse, Beşiktaş’a gidebilirim" dediği vurgulandı. İlk üç sezon yılda 2.5 milyon Euro’ya oynayan, son iki sezon kazancını 3.5 milyon Euro’ya çıkaran Brezilyalı yıldızın ortaya atılan şok transfer iddiası bomba etkisi yarattı. Alex’e dayalı futbol sistemi ile 5 yıldır mücadele eden Fenerbahçe’nin futbol anlayışı olarak köklü değişime gitmesi gerektiğini savunan bazı yöneticilerin, transfer görüşmesini oyalama taktiğine dönüştürmek istediği bildirildi.

Kulağı yöneticilerde

Güney Amerikalı futbolcuların menajerliğini yapan Juan Figer ile sık sık durum değerlendirmesi yapan Fenerbahçe yönetiminin Alex’in gerçek menajerliğini yapan ve bir haftadır İstanbul’da bulunan Christian Butcher ile henüz bir görüşme talebinde bulunmaması da kafaları karıştırdı. İki hafta sonra tatile çıkacak olan Alex, geleceğine yönelik kararları verebilmek için yönetimden haber bekliyor.

Kaynak: Sadi Kemal Yaşar/Hürriyet
Mesaj13.12.2008, 13:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar...

Ben kesin bilgilere inanırım. Gelirse gelir gelmezse gelmez... Razz
Mesaj13.12.2008, 15:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

ALEX FENERBAHCENİN ADAMI.BJK YE GİTMEZ.YANİ GİTMEK İSTEMEZ.
Arrow BS BAĞIMLISI
Mesaj13.12.2008, 15:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

bsbagimlisi yazmış:
ALEX FENERBAHCENİN ADAMI.BJK YE GİTMEZ.YANİ GİTMEK İSTEMEZ.
Arrow BS BAĞIMLISI

katılıyorum. bence alex gitmek istemez. ama yaşı büyüyo bence yakında FENERBAHÇE'den gidebilir. (yakın dediğim 5-6 yıl daha)

°°°"Ismi bilinmez bir yerlere yolcuyum. Dikensiz gül olmaktansa kardelen olurum. Bizler büyürken durmaz büyür oyunlar. Bütün oyunlarda herkes kadar benim de payim var."°°°
Mesaj13.12.2008, 15:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Beşiktaş İstesede Alamaz Alexi O kAdar parası varmı..!! Mr. Green
Mesaj13.12.2008, 20:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

devkodservisi yazmış:
Beşiktaş İstesede Alamaz Alexi O kAdar parası varmı..!! Mr. Green

isa adamın bonservisi bittiği için takıma para ödemeyecek yani bonsrvisi elinde olacak gelebilir belki haberleri izlemişsinizdir haberlerdede vardı bugün
ama zor bir transfer olur gerçekleşirse iki takım için
Mesaj14.12.2008, 08:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gıtmez O kADAR Fenerbahcede Emeği var..!!
Mesaj14.12.2008, 08:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok gereksiz ve cvb açıkca bilinene bir konu Mr. Green

Alex Türkiye'de Başka Takımda Forma Giyemez.
Mesaj14.12.2008, 08:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aynen KATIlıyorum..!!