Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.12.2008, 09:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Topliste hakkında ?

arkadaşlar ben kendi çapımda kendime bi css tasarım yaptım ama bu tasarımın kodlaını tasarım ayarları oradan gelişmiş oradnda tasarımın üğzerindeki yazı veya css kodu yazan yerlere hiç birşey koydmadım. sadece sayfalarımı değiştir oradan anasayfa war onun içini yaptım we sonuç www.reklam-center.tr.gg tasarımım istediğim gibi oldu ancak toplist olmuyor suanda anasayfamda bulunan tasarımı topliste uygulayamıyorum.Anasayfamda kullandıgım tasaıma kaynak diyip kodu alıp toplistin önündeki metin kısmına yapıştırdıgım zaman görünüm şöyle oluyor:
http://reklam-center.tr.gg/TopHitS.htm

inş dedimi anlatabilmişimdir arkadaşlar lütfen yardımalrınızı esirgemeyin bu konu çok önemli :S:S:S:S:S:S:S:S

En son reklam-center tarafından 14.12.2008 17:42:05 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj14.12.2008, 09:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarımınızı usulunune göre uygulandıgı zaman tasarımızın toplist de var olan sorunu düzelir Ama tasarım sorununuzu css bölümünde cevap arayarak bulabilirsiniz..
Mesaj14.12.2008, 09:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

walla nedemek istediğinizi anlamadım
Mesaj14.12.2008, 12:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaw arkadaşlar lütfen cevap yazın sizlerden cevap bekliyom saatlerdir ama hiç kimse cvp yazmıyo

iceblue deoluyr ama css de olmuyor bu toplist:S:S:S:
Önceki mesajları göster: