Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.12.2008, 20:38 (UTC)    
Mesaj konusu: yahu ziyaretçi defteri nezaman aktif olacak

arkadaşlar bir ayı geçti ziyaretçi defteri hala işlem dışı sorun nedir anlamadımki başka yerden ziyaretçi defteri alıp siteme koyabilirim ama bu seferde bu benim sayfam olmuyor bana bir faydası olmuyor bu kaçıncı yazışım sorunu çözün artık iletişim sayfasıda doğru dürüst çalışmıyor bedava sitem yavaş yavaş çöküyo bu ne rezilliktir anlayamadım ilgililere duyrulur

En son vakitharcama tarafından 14.12.2008 12:53:11 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj05.12.2008, 20:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sabır be kardeşim sabır! Orada bedava hizmet verip bu sorunları çözmek için uğraşıyorlar. Hep ben deme lütfen onlar orada boş boş durmuyorlar herhalde uğraşıyorlar!!! Evil or Very Mad
Mesaj05.12.2008, 20:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardes Senin Dediğinin Aynısını Diliyorum (Katılıyorum)

Sabır be kardeşim sabır! Orada bedava hizmet verip bu sorunları çözmek için uğraşıyorlar. Hep ben deme lütfen onlar orada boş boş durmuyorlar herhalde uğraşıyorlar!!! Twisted Evil
Mesaj05.12.2008, 20:53 (UTC)    
Mesaj konusu: bedava olabilir ama hizmet veriyorlar

evet bedava hizmet veriyorlar ama sorunlar çözülmüyor.yetiştiremiyorlarsa eminim html bilen arkadaşlara geçici yetki verseler bu sorunu çözerler gönüllü bu işi yapan çok kişi çıkar ayrıca kendi bünyesindekilerde gerçekten uğraşsalar 2 gün içinde haledilir bence uğraşmıyorlar aynı görüşte olmasanızda bence bu böyle
Mesaj05.12.2008, 21:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım oralarda ne olduğunu bilemezsin.Biz onların geceleri sunucu onarımı için çalıştığını biliyoruz.Bir sıra belirlemişlerdir o sıraya göre gidiyorlardır.Unutma ki yeni versiyon çıkarmayı düşünüyorlar.Bu da sanırım yeni yılın yazına yakın olur.Bir kere kaç günde halledilebileceğini nereden biliyorsun?Hiç ziyaretçi defteri kodladın mı?
Mesaj05.12.2008, 21:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiweb yazmış:
Sabır be kardeşim sabır! Orada bedava hizmet verip bu sorunları çözmek için uğraşıyorlar. Hep ben deme lütfen onlar orada boş boş durmuyorlar herhalde uğraşıyorlar!!! Evil or Very Mad

ziyaretci defterin nezaman aktiflesecegi ile ilgili dediyine katiliyorum sabir etmek lazim ama bir konu uzerinde sana katilmiyorum

diyorsunki orada bedava hizmet veriyorlar diyorsun dogrudur bedava-sitemizi yapabiliyoruz bu cok mukemel birsey herkes bedava-site yaptirmaz kimseye ama bunu da bilmeni isterim bedava-sitem bizden para almiyabilir ama bunun karsiligini baska yerlerden 10 katini aldiklarinida sana soylemek istedim hic bir cikari olmasa bedava bize site ikram etmezlerdi haa bizim cöpten para cikmiyor dogrudur ama bedava-sitem baska yerlerden de reklam paralari sponsorlardan filan 10 kat para kazandigini dusunemiyorsunuz galiba sonucta bedava-sitem bizler sayesinde ayakta duruyor bu ben sen degil butun bs kullanicilar sayesinde oluyor yani bizim icin bedava ama bedava-sitem sahipleri icin ekmek teknesi bunlari unutmiyalim yakinda domain cikarta da bilecegiz vesayre detajlara girmek istemiyorum Wink
Mesaj05.12.2008, 21:26 (UTC)    
Mesaj konusu: kodlamaya ne gerek

bu kodlamayla ilgili birşey değil zaten yazılmış bir kod var bu kodda birsorun var bunu gidermeye çalışıyorlar yeniden yazmıyorlar kodu ha yeni bir versiyon çıkarmaları mevçut olan sistemi boşlamaları anlamına geliyorsa onu bilemem kardeş işallah senin dediğin gibidir benim şüphelerim var yetiştiremiyorsalar yeni bir arkadaş alabilirler htmlbilen arkadaşlar eminim ücretsiz onlara yardımcı olur.bu yazdıklarımızı onlar okumuyorlar galiba bu denetimi kim yapıyor yetkili ağızdan doğru düzgün bir cevap almak istiyorum herhaldelerle olmuyor neyse başınızı ağrıttım özür
Mesaj05.12.2008, 21:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sen yanlış anladın ben ben bedava hizmet derken ücret almadan site oluşturmamızı sağlıyorlar dedim.Tabi ki de sponsorlardan kazanıyorlar Google reklamlarından ve reklam satırından bunu ben de biliyorum.Bırak o kadar da kazansınlar. Very Happy
Mesaj05.12.2008, 21:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: kodlamaya ne gerek

vakitharcama yazmış:
bu kodlamayla ilgili birşey değil zaten yazılmış bir kod var bu kodda birsorun var bunu gidermeye çalışıyorlar yeniden yazmıyorlar kodu ha yeni bir versiyon çıkarmaları mevçut olan sistemi boşlamaları anlamına geliyorsa onu bilemem kardeş işallah senin dediğin gibidir benim şüphelerim var yetiştiremiyorsalar yeni bir arkadaş alabilirler htmlbilen arkadaşlar eminim ücretsiz onlara yardımcı olur.bu yazdıklarımızı onlar okumuyorlar galiba bu denetimi kim yapıyor yetkili ağızdan doğru düzgün bir cevap almak istiyorum herhaldelerle olmuyor neyse başınızı ağrıttım özür

Estağfurullah.Sorun bizim sitelerimizi yaptığımız gibi basit olmayabiliyor.Veritabanında, mysqlda sorunlar olabilir.Sorun kaynaklarını araştırmadan anlayamazsınız.Yetkililer cevap vermiyor çünkü Türkiye temsilcisi (selin) şu sıralar aramızda değil.Cunobag var dersen sanırım cunobag da Türkiye`de oturuyor.Bedava Sitem (yani Homepage Baukasten) Almanya`da. Wink
Mesaj14.12.2008, 12:38 (UTC)    
Mesaj konusu: evet oturuyorlar

Estağfurullah.Sorun bizim sitelerimizi yaptığımız gibi basit olmayabiliyor.Veritabanında, mysqlda sorunlar olabilir.Sorun kaynaklarını araştırmadan anlayamazsınız.Yetkililer cevap vermiyor çünkü Türkiye temsilcisi (selin) şu sıralar aramızda değil.Cunobag var dersen sanırım cunobag da Türkiye`de oturuyor.Bedava Sitem (yani Homepage Baukasten) Almanya`da.

evet oturuyorlar bu konuda sana katılıyorum iyi yakalamışsın
Mesaj14.12.2008, 12:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=63073
Mesaj14.12.2008, 12:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bs ne yapacaktı ki para kazanmayacak mıydı ?
Bedava-site dağıtacak,geliştirecek,sizlere en iyisini sağlamaya çalışacak,tüm dünyada 23 ülkede o ülke dillerinde hizmet verecek,onlarca eleman çalıştırıp maaş verecek,gerektiğinde serverlarını yüzlerc e kilometre öteye taşıyacak,24 saat teknik destek hizmeti sağlayacak ama PARA KAZANMAYACAK.
Sonrada bu hizmeti sağlayan kişiler bazı kullanıcılar tarafından yerinde oturmakla itham edilecek !!!

Ne olacak ki bir kod var onu değiştiriyorsun veya düzeltiyorsun herşey hal oluyor...

Ne kadar basit değil mi ??

Hayır arkadaşlar o kadar basit değil bu işler.
Dünya genelinde yaklaşık 7 milyon üyesi olan bir sistemin yönetilmesi,sorunlarıyla tek tek uğraşılması,personeliyle,serverleriyle,alt yapısıyla,sponsorlarıyla,reklamlarıyla,muhasebesiyle ayrı ayrı ve gün gün ilgilenebilmesi inanın ki sandığınız kadar basit değil.

Sabredin,emin olun ki sabretmenize değecek yenilikler ile geliyoruz.

İyi eğlenceler.

Not: Bazı sorunlar düzeltilmiyor çünkü yeni versiyon sorunsuz geliyor.
Mesaj14.12.2008, 13:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
Bs ne yapacaktı ki para kazanmayacak mıydı ?
Bedava-site dağıtacak,geliştirecek,sizlere en iyisini sağlamaya çalışacak,tüm dünyada 23 ülkede o ülke dillerinde hizmet verecek,onlarca eleman çalıştırıp maaş verecek,gerektiğinde serverlarını yüzlerc e kilometre öteye taşıyacak,24 saat teknik destek hizmeti sağlayacak ama PARA KAZANMAYACAK.
Sonrada bu hizmeti sağlayan kişiler bazı kullanıcılar tarafından yerinde oturmakla itham edilecek !!!

Ne olacak ki bir kod var onu değiştiriyorsun veya düzeltiyorsun herşey hal oluyor...

Ne kadar basit değil mi ??

Hayır arkadaşlar o kadar basit değil bu işler.
Dünya genelinde yaklaşık 7 milyon üyesi olan bir sistemin yönetilmesi,sorunlarıyla tek tek uğraşılması,personeliyle,serverleriyle,alt yapısıyla,sponsorlarıyla,reklamlarıyla,muhasebesiyle ayrı ayrı ve gün gün ilgilenebilmesi inanın ki sandığınız kadar basit değil.

Sabredin,emin olun ki sabretmenize değecek yenilikler ile geliyoruz.

İyi eğlenceler.

Not: Bazı sorunlar düzeltilmiyor çünkü yeni versiyon sorunsuz geliyor.

arkadaşlar hocamızın dedigi gibi sabırlı olun nolcak ya ziyaretcş defteri olmasada olur yorum defteri var her sayfaya koy istersen tek bir sayfaya koy o daha iyi bana göre bununda kıymetini bilin bs olmasaydı siz para verip comlu mu kurcakdınız kuramazdınız. saten bs size her şeyi vermiş daha ne istiyonuz ziyaretci defteri olmasın sanki yazan varda size Razz

Mesaj14.12.2008, 13:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba sorunu ben çözmüşümdün bu başlık altında ziyaretçi defterini onarabilirsiniz
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=72170&highlight=
Mesaj14.12.2008, 13:19 (UTC)    
Mesaj konusu: işte bizde bundan rahatsısız

yeni versiyon geliyor dye diğer sorunlar önemsenmiyor sorunda burada bu versiyon çıkana kadar madur olunacak ben buna karşıyım yeni versiyon çıkana kadar bu soruna çözüm bulunmalı.sorunları önemsemenizi bekliyoruz sizde kazanıyorsunuz bizde bu yüzden bizede hak verin bu sorun sadece sizin değil bütün kullanıcıların sorunu benim anlayışımda bir sorunu gidermek için yeni sistemi bekleme anlayıışı yok versiyon gelene kadar bu sorun giderilmeli diğer sorunlar sonraya bırakılabilir çünkü baya bi sorun var siz yeni versiyonun sorunsuzmu olacagını sanıyorsunuz bence yanılıyorsunuz sistem çalışmaya başlayınca sorunlar çıkacak sizlerde bunları gidereceksiniz bence buna göre hazırlık yapın hizmet vermek zordur bu yüzden daha çok çalışmalısınız buda benim önerim iyi çalışmalar
Önceki mesajları göster: