Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.12.2008, 15:35 (UTC)    
Mesaj konusu: Silinen siteler hakkinda

Merhaba tüm bs ailesi,
Yöneticilere bi Önerim olacak.
Bazi siteler siliniyor.Veya acildiktan sonra hic kullanilmiyor.
Söyle bir kuralin gelmesini istiyorum.

Arrow Site silindikten 1-2 ay sonra geri alinabilisin.
Arrow Eger site sahibi 3 ay Panele girmediyse otomatikmen silinsin.

BSDE ÜYE ISMI KALMADI YA Mr. Green Mr. Green

Saygilar Wink

Arrow Begendigim siteler>>> WWW.SARAX.TR.GG Arrow WWW.UA1905UA.TR.GG Arrow WWW.MARASULTRASLAN.TR.GG Arrow WWW.ANTISPAMTEAM.TR.GG Arrow WWW.GOKSEEN.TR.GG Arrow WWW.HACKERFRIEND.TR.GG Arrow WWW.SANAL-REKLAM.TR.GG
Mesaj15.12.2008, 15:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitesi silinen kişiler kişiler supporta açıklayıcı bir mail gönderdiklerinde zaten mutlaka 2. bir şans almaktadırlar (site isimleri uygunsa) .
Şu sıralarda supportta bir sorun olduğu için bu biraz gecikebilmekte.
Diğer konu kullanılmayan sitelerin silinip tekrar kullanılır hale getirilmesi:
Bu konu hala düşünülmekte.
Mesaj15.12.2008, 15:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj15.12.2008, 15:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

2. konu ile ilgili bir örnek böyle bir konu çok önceleri birkez daha açılmıştı örneğin site sahibi askere gitti 15 ay yok o ne yapacak birde öyle düşünün yada selin 4 aydır yok şimdi onun sitesi bile silinmişti Wink
Mesaj15.12.2008, 15:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

magic-net yazmış:
2. konu ile ilgili bir örnek böyle bir konu çok önceleri birkez daha açılmıştı örneğin site sahibi askere gitti 15 ay yok o ne yapacak birde öyle düşünün yada selin 4 aydır yok şimdi onun sitesi bile silinmişti Wink

Haberdar Edilebilme Özelliğide Olur O Sistem Olursa.
Diye Düşünüyorum.
Mesaj15.12.2008, 15:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

magic-net yazmış:

Veya söylede olabilir:
Eger sitesine girilmezse silinebilir.
Zaten sitesine girilmeyen bsde bir acemi gibi.
Arrow Begendigim siteler>>> WWW.SARAX.TR.GG Arrow WWW.UA1905UA.TR.GG Arrow WWW.MARASULTRASLAN.TR.GG Arrow WWW.ANTISPAMTEAM.TR.GG Arrow WWW.GOKSEEN.TR.GG Arrow WWW.HACKERFRIEND.TR.GG Arrow WWW.SANAL-REKLAM.TR.GG
Mesaj15.12.2008, 15:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şöyle olur zaten olursa:
Site ilk açıldığında nasıl merhaba ile karşılanıyorsa ana sayfada,oraya "siteniz ile 3-4 ay neyse ilgilenmediğiniz takdirde otomatik olarak silinecektir" diye bir ibare eklenir veya askerlik gibi uzun süreler için ara sıra girip ilgilenebilmesi için bir bakıcı modu konulabilir.

Ama dediğim gibi bunlar düşünce aşamasında şu anda.
Mesaj15.12.2008, 16:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Guzel bir Öneri SayıN hocam
Bakıcı Bır Mod Olması Guzel..

Mesaj18.12.2008, 00:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
Sitesi silinen kişiler kişiler supporta açıklayıcı bir mail gönderdiklerinde zaten mutlaka 2. bir şans almaktadırlar (site isimleri uygunsa) .
Şu sıralarda supportta bir sorun olduğu için bu biraz gecikebilmekte.
Diğer konu kullanılmayan sitelerin silinip tekrar kullanılır hale getirilmesi:
Bu konu hala düşünülmekte.

bence gereksiz birsey hocam neden derseniz sadece bas agritir söyle anlatigim bir kisi digelim ua1905ua sitesini istedi ne yapar o kisiyle ugrasdikca ugrasir neden sitesi silinsin veya agir konusun agir konusmayi modlara bildiriyim sinirlendiriyim siteyi kapatsin veya silsin veya sildirilsin diye o kisiyle sabahtan aksama kadar rahatsiz edilir yani gereksiz ihbarlar alir yoneticiler nasil ihbar derseniz hocam soyle izah ediyim digelimki biri ua1905ua sitesini istedi yalandan ihbar yapar yok bu bana soyle dedi veya bu kisi upload linki verdi mp3 indirrme link vardi ama kaldirdi diye asilsiz haberler alabilme ihtimaliniz bir ise bu ona cikar yirmiye cikar ben böyle dusunuyorum
yani günde her mod gereksiz yere rahatsiz ediliyorsa bunun sayisi 10´a cikar 20´ye cikar sonucta modlarin basi agrimaya baslar sorunlar ortaya cikar nasil sorun derseniz digelim benim ua1905ua sitem kapatildi silindi baska bir sevgili kardesimiz benim ismimi alarak sitesini kurdu ben insanlik hali ne yaparim kendime yediremem bu durumu gurur yaparim vesayre

bence bu konuyu bir defa dusunduyseniz bir kez daha dusunun
tabiki güzel birsey silinen siteleri tekrar kullanabilmek iyi olabilir bunlar güzel seyler ama her güzeligin yaninda birde iyi olmiyan yan etkileri vardir ve bu yan etki yapabilecek konulari göz önünde bulundurmamiz gerektiyini dusunuyorum

kimse yanlis anlamasin dediklerimi bunlari soylememin nedeni her güzel seyin birde kötü tarafini düsünmeliyiz

sevgiler saygilar

iyi eglenceler
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj18.12.2008, 02:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

yukaridaki belirtmek istediyim dusuncelerimdi burda yanlis anlasilmalar olmasin benim gönlümden gecen böyle bir uygulamanin baslatilmasindan yana Wink

yukarida yazdiklerim düsüncemdi hani oturursun düsünürsun eyer biz sunu soyle yaparsak ne olur iyi kötü dusunuruz bende oturdum düsündüm iyisini de kötüsünü de ve sizinle ikisini de paylasmak istedim Wink

bende isterim kullanilmiyan site isimlerini tekrar cikartabimeyi tabiki mantik acisindan silinen siteleri tekrar baska kullanicilar tarafindan acilmasi en dogrusu

sarax in önerisi postetiv ve güzel bir öneri ve hakikaten populer isimlerin cogu kullanilmis ama cogu da ya silinmis yada terkedilmis vaziyete duruyor Wink

sarax yazmış:
Merhaba tüm bs ailesi,

Saygilar Wink

sayin cunobag hocamizin söylediklerinden sonra böyle birseyin olabilecegi kanatina variyorum Wink
hocam söylemis oldugun anasayfadaki ibare konusu da iyi fikir ve bakici mod konullma analizi de harika cünki tatile veya da askere gidecek oluruz ve bizim yerimize gecici mod bakicisi olmasi cok faydali olabilecegine inaniyorum

cunobag yazmış:
Şöyle olur zaten olursa:
Site ilk açıldığında nasıl merhaba ile karşılanıyorsa ana sayfada,oraya "siteniz ile 3-4 ay neyse ilgilenmediğiniz takdirde otomatik olarak silinecektir" diye bir ibare eklenir veya askerlik gibi uzun süreler için ara sıra girip ilgilenebilmesi için bir bakıcı modu konulabilir.

Ama dediğim gibi bunlar düşünce aşamasında şu anda.

Arrow bedava-sitem icin en dogrusu en güzelli neyse ben ondan yanayim
Arrow herkese sevgiler/saygilar iyi günler/geceler ve iyi eglenceler Wink
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj18.12.2008, 09:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

@ua1905ua

size ayrica iyi yorumlarinizdan dolayi tsk ediyorum Wink
Mesaj18.12.2008, 09:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Silinen siteler hakkinda

sarax yazmış:
Merhaba tüm bs ailesi,

Saygilar Wink

Öneriniz Çok Hoş Olmuş.Supportta Yoğunluktan Dolayı Çok Geç Cevap Verdiği İçin Biraz Zor Ulaşıyoruz... Wink
Mesaj18.12.2008, 16:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

sarax yazmış:
@ua1905ua

size ayrica iyi yorumlarinizdan dolayi tsk ediyorum Wink

sayin sarax kardes yorumdan irade gönülden bu önerinin kabul edilmesini isterim cok güzel ve cok iyi bir öneri de bulundugunu düsünüyorum ve kabul edileceginin de kanatina variyorum

ve böyle birsey olursa ilk isim galatasaray.tr.gg sitesini acmak olur Wink

herkese selamlar saygilar hersey icin tesekkurler

sarax önerin icin saolasin

cunobag bilgilndirmelerin veya vermis oldugun fikir icin cok tesekkurler

hepinize kucak dolu sevgiler
Mesaj29.04.2009, 15:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

bencede iyi olur boşu boşuna domain alııyorlar site açııcak isim kalmııyo

Mesaj30.04.2009, 17:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Bence...

Bak canım diyelimki 2-3 ay sonra girecek adam işi vardı tatildeydi o zaman ne olacak o adamın emeği boşa gidecek ama hiçiçeriği olmayan siteler siline bilir. Sallama kurulmuş siteler gibi. Ama sildiler diyelimkio isim tekrar alınmıyorben denedim sitemi silmişlerdi ve aynı ismi tekrar alamadım. Ama iyi paylaşım diye biliriz.
İyi Günler...